Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

maniekfci 25.08.2020 10:52

ten kret turyński

maniekfci 25.08.2020 10:52

MAROTTA MUSI ZOSTAĆ

maniekfci 25.08.2020 10:51

CO SIĘ DZIEJE

Kredence 25.08.2020 10:51

zagralismy najlepszy sezon od 8-9 lat, ale miales racje, dokl

Orzeu 25.08.2020 10:50

dokl

Nasir 25.08.2020 10:50

jak widac mialem racje

jaszczomb 25.08.2020 10:48

wiadome bylo, ze nadzyr piter randama trollowali bo tak

Orzeu 25.08.2020 10:47

marotta w siedzibie klubu

Kredence 25.08.2020 10:47

Nasir szkalował dla zasady bo tak, sam to przyznal

Klinsi64 25.08.2020 10:46

to nie ma zadnego znaczenia ze on z juve

inter30 25.08.2020 10:45

z conte bedzie fajnie dopoki beda wyniki, jakas wtopa w prestizowym meczu, w w lm i standardowe sapy ze nie ma lawy, ze sie smieja z jego wlosow i mu naboje przesylaja

Nasir 25.08.2020 10:44

takie moje zdanie

WTC 25.08.2020 10:44

a Conte był już pewnie dogadywane na miesiące przed zakończeniem tamtego sezonu

Nasir 25.08.2020 10:44

czlowiek cale zycie zwiazany z juve nie mial prawa trafic do interu

WTC 25.08.2020 10:43

ale bank nie chciałby przeskoczyć z Juve do Interu na przestrzeni kilku dni

Gloin1989 25.08.2020 10:43

z juve

Gloin1989 25.08.2020 10:43

Max wyleciał po sezonie

WTC 25.08.2020 10:40

przypominam tylko Nasir, że Conte był jedynym kandydatem z topki wtedy, bo niby kogo można było zatrudnić w miejsce Dzbanettiego? Max pracował w Juve, Pochettino w Tottenhamie

Kunbaskier 25.08.2020 10:36

dokładnie

Claudio 25.08.2020 10:35

Z jednej strony zapewne byłby dalszy rozwój druzyny z Conte i polepszenie jego 3-5-2, które już zawodnicy zdążyli poznać. Z drugiej strony ten gość jest niezrównoważony jeśli chodzi o zarządzanie...klubem. Ma chore żądania. Nawet jak się teraz dogadają to zapewne coś wysapie znowu za pół roku, a najpozniej za rok będzie powtórka z tego roku. Dlatego trzeba raz na zawsze pozbyć się chwasta Conte i zatrudnić stabilnego trenera jakim jest Allegri i już w pełni budowanie pod niego skład. Marotta to najlepsze co mogło nas spotkać, a jak ktoś zaczyna go mocno podgryzać to w mojej opinii jest spalony w tym klubie.

Kredence 25.08.2020 10:35

wiec pewnie zniechecał wszystkich az ktos uzna, ze lepiej mu wyplacic kilka mln niz sie z nim mordowac

Nasir 25.08.2020 10:35

Nasir 22.05.2019 22.22 bedzie was conte ruchal w dupe

Nasir 25.08.2020 10:34

witam maniek witam piter jakie plany na dzisiaj

Kredence 25.08.2020 10:34

dla mnie sprawa jest prosta, Conte chce odejsc ale jednoczesnie chce wyciagnac jak najwiecej kasy dla siebie

Kunbaskier 25.08.2020 10:33

Niech to dzisiaj załatwią i zajmą się pzygotowaniami do nowego sezonu. Jeszcze mamy przecież do pozbycia piłkarzy z wypożyczeń (Persic, Joao Mario itd), zaklepanie tonaliego itp A okres przygotowawczy jest skrócony i nie ma czasu na ten cały cyrk z Conte

Alfa 25.08.2020 10:29

#allegri_in

Alfa 25.08.2020 10:29

#conte_out

Kunbaskier 25.08.2020 10:29

Wcale nie zdzwiłbym się, gdyby Conte wybuchł w trakcie sezonu. Bo mu czegoś lub coś nie dali

Kredence 25.08.2020 10:29

każdy trener by czuł ogromny komfort w obecnym Interze, każdy prócz Conte xD

Alfa 25.08.2020 10:28

on jest niezrownowazony, won z nim

Alfa 25.08.2020 10:28

i wez wtedy szukaj trenera

inter30 25.08.2020 10:28

i zmiana trenera zima

Alfa 25.08.2020 10:28

a niech wysapie w trakcie sezonu nawet jesli dostanie bana na sapanie od zhanga

inter30 25.08.2020 10:28

moze lepsze to niz udawanie ze jest ok i co miesiac jakies cyrki i nieporozumienia

Alfa 25.08.2020 10:28

on zawsze moze wysapac

Alfa 25.08.2020 10:28

z conte nigdy nie bedzie spokoju

WTC 25.08.2020 10:27

no ale w przypadku pozostania Conte na obecnych warunkach to grozi nam powtórka z Chelsea

Alfa 25.08.2020 10:27

no przecize go nie zwolni

Sempre_Inter 25.08.2020 10:27

Dlatego Steven powinien szukasz rozwiązania umowy za porozumieniem stron

Kunbaskier 25.08.2020 10:26

Chodziło mi o rozwiązanie umowy za porozumien stron

inter30 25.08.2020 10:26

maja rozwiazac kontrakt za porozumieniem bez placenia calej pensji

Kunbaskier 25.08.2020 10:26

Z drugiej strony zostaję Conte - odchodzi Ausilio do Romy, Marotta traci władzę i pewnie mu to nie spodoba. Przyjdzie Vidal i Emerson, a odejdzie Eriksen i Skiniar

Kredence 25.08.2020 10:26

zwolnienie Conte kosztuje z 50 mln

Kunbaskier 25.08.2020 10:25

No niestety nic nowego. Dlatego dzisiaj widzę tylko rozwiązanie problemu. Zwolnienie Conte. Zatrudnienie nowego trenera np Allegriego i mamy spokój przed nowym sezonem

WTC 25.08.2020 10:25

takie postępowanie ludzi w klubie chyba jest wpisane w status klubu

WTC 25.08.2020 10:24

no ale tradycji stało się zadość i Inter zamiast zajmować się przygotowaniami przed sezonem to zajmuje się samym sobą i burdelem w środku

Claudio 25.08.2020 10:23

Marotta jest nietykalny, a reszta niech się dzieje co chce

inter30 25.08.2020 10:23

jak conte poleci to kolejnym ruchem powinno byc odpuszczenie placka emersona

Kunbaskier 25.08.2020 10:23

Za Marottę miałbyś Conte. :)

jaszczomb 25.08.2020 10:23

moze mesjasza z andaluzji wyciagnac xd

Alfa 25.08.2020 10:22

a za marotte uja

Alfa 25.08.2020 10:22

za conte jest juz nie gorszy allegri

WTC 25.08.2020 10:22

decyzje transferowe w rękach Conte to nie byłoby najmądrzejsze posunięcie

Alfa 25.08.2020 10:22

proste

WTC 25.08.2020 10:22

no nie wywalić albo jednych albo drugich, tylko wywalić Conte jeśli Marotta miałby odejść

inter30 25.08.2020 10:20

lukaku i sanchez tez mieli zjazdy

Dzonyy 25.08.2020 10:20

Wbiłęm na chwile na sb i juz cos ciekawego

Kunbaskier 25.08.2020 10:20

Zmniejsza z tranferami. Ważne aby dzisiejsze spotkanie zakończyło się sukcesem - ostateczne rozwiązanie problemu. Żadnej ugody/przełożenia sprawy. Im dłużej to gorzej. Albo wywalić jednych albo drugich i tyle.

Dzonyy 25.08.2020 10:20

Super porownywanie Kante do Smsa xD

Dzonyy 25.08.2020 10:20

Dokl :D

Alfa 25.08.2020 10:19

i ostatnio kante zjazd wiec nie wiem czy tak go zjada

Kredence 25.08.2020 10:18

przeciez to inni zawodnicy

inter30 25.08.2020 10:18

jak sms ma kosztowac 80 to kante bedzie tanszy a zjada go na sniadanie

Sempre_Inter 25.08.2020 10:17

SMS nie ma szans. Nie ma kasy na transfery przez covid. (W takich kwotach jak wolą lotito

WTC 25.08.2020 10:17

Levy wolał zarobić chociażby te 20 kilka baniek

WTC 25.08.2020 10:17

Eriksen to miał 6 miesięcy do końca kontraktu

Kunbaskier 25.08.2020 10:17

SMS jest praktycznie do nie wyciagnięcia z Lazio. Ale kobra i łysy już nie raz pokazywali, że potrafią czynić cuda. Eriksena za pół darmo czy też Hakimiego.

inter30 25.08.2020 10:17

z kimś tak toksycznym jak Conte nie jest to oczywiste

WTC 25.08.2020 10:16

swoją stroną to trochę beka z Conte, Zhanga, Ausilio i Marotty, bo podejrzewam, że przed podpisaniem umowy chyba każdy z nich wiedział o odmiennych wizjach trenera i zarządu

Sempre_Inter 25.08.2020 10:15

Brazola

Sempre_Inter 25.08.2020 10:15

Brawo porównywać SMS do zmęczonego życiem brązowa który zawsze pika w dół po 30 😂

WTC 25.08.2020 10:15

niech oni robią już to spotkanie i ewentualnie zatrudniają tego Maksa, bo teraz nie ma czasu na takie pierdoły

Nasir 25.08.2020 10:13

zadnych dealow z lazio

Kunbaskier 25.08.2020 10:13

Dać im Brozovicia i GAGA xd

Kredence 25.08.2020 10:13

z Vidalem skladzie to bysmy pewnie wyszli z grupy w LM i moze wygrali final LE

Nasir 25.08.2020 10:13

przyjdzie sms i skonczy jak hernanes

WTC 25.08.2020 10:13

no ja rozumiem, że ty chcesz SMS'a i podejrzewam, że każdy by go chciał, ale te 80-100 baniek co krzyknie Lotito to jednak spora kałuża do przeskoczenia

Pjerun 25.08.2020 10:12

a po co nam Savic jak mamy Eriksena

Kredence 25.08.2020 10:12

wiec lepiej sie skupic na Saviciu

WTC 25.08.2020 10:12

a to jak był news to przepraszam

Kredence 25.08.2020 10:12

no dokladnie, Vidal zapewne jest w cenie Savicia

Kunbaskier 25.08.2020 10:12

WTC był news o tym

Kunbaskier 25.08.2020 10:12

Wolałbym skupić się na graczach typu Savić z Lazio itd

Skepta 25.08.2020 10:11

conte ma gowno do gadania jak odchodzi

Kredence 25.08.2020 10:11

xD

WTC 25.08.2020 10:11

a gdzie tak powiedział

Kunbaskier 25.08.2020 10:11

Tylko Conte zaznaczył, że on nie chcę Kumbuli.

Pjerun 25.08.2020 10:11

dokładnie

WTC 25.08.2020 10:11

na samych gówniarzach trofeów nie wygrasz

WTC 25.08.2020 10:11

ja tam nie widzę problemu w piłkarzach 30+ i np. jakiś talent w postaci Tonaliego lub Kumbuli

Kunbaskier 25.08.2020 10:11

pomysł*

Kunbaskier 25.08.2020 10:10

Ja nie uważam, że kupowanie 30 latków z wysokimi pensjami to dobry pomoc.

Pjerun 25.08.2020 10:09

jesli to beda swietni pilkarze to czemu nie

Pjerun 25.08.2020 10:09

no i co z tego?

Kunbaskier 25.08.2020 10:09

Obawiam się, że jak Conte zostanie i dostanie większą władzę przy transferach to doczekamy aż kilku transferów 30 latków+

Kunbaskier 25.08.2020 10:08

Dokładnie. Jest na wylocie z Barcelony. Juve go nie wezmie, sami teraz wywalają dziadków. W grę wchodzi tylko my z Conte lub PSG.

WTC 25.08.2020 10:04

teraz to akurat może zachcieć przyjść, bo kazali mu wypieprzać z Barcelony, a jakoś trudno mi uwierzyć, żeby Pirlo chciał dziada

Alfa 25.08.2020 10:04

poki co 433 ale docelowo 352

Nasir 25.08.2020 10:04

to znowu sie skonczy na 1/8 LM i krystiano nie bedzie molto contento

Nasir 25.08.2020 10:03

pyrlo chce grac 352?

Shoutbox

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625105

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się