Wywiady z trenerami

Conte po meczu: Jestem wściekły, wąska kadra zaprzepaszcza naszą dobrą pracę (14)

Autor:
Źródło: football-italia.net
3 miesiące temu
1779
14
Antonio Conte

Poniżej druga wypowiedź Antonio Conte po meczu z BVB.

Oto co miał do powiedzenia trener dla Sport Mediaset:

Mamy zbyt wąski skład, by mierzyć się zarówno w Serie A jak i w Champions League w tym sezonie. Mówiąc o wąskim składzie mam na myśli zarówno liczby, jak i jakość. Niektórzy zawodnicy muszą cały czas grać i w dłuższej perspektywie musimy za to zapłacić. Jestem wściekły, ponieważ to zaprzepaszcza całą naszą dobrą pracę. 

Nie proszę tu klub o nic, mam zawodników takich jakich mam i muszę wyjść z nimi do bitwy. Klub musi całą sprawę przemyśleć w przyszłości, mówię tylko, że coś poszło źle w planowaniu tego sezonu. Jesteśmy w awaryjnej sytuacji z tylko trzema zawodnikami kontuzjowanymi, gdzie inne kluby mają więcej kontuzji i jest to niezauważalne. U nas natomiast widać różnicę. 

Mówimy o grupie zawodników, którzy, oprócz Godina, nie wygrali nic. Ciężko w takim przypadku mierzyć się z twardymi sytuacjami. O kim mówię? Nicolo Barelli, którego ściągnęliśmy z Cagliari? Albo o Sensim z Sassuolo? Jestem wdzięczny zawodnikom za dawanie z siebie serca i duszy, jednak wiem, że chłopakom ciężko poradzić sobie z niektórymi sytuacjami. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby nasza obecna sytuacja w tabeli maskowała nasze problemy. 

 

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Znakomita odpowiedź zespołu (0)

15.01
06:16
Antonio Conte

Conte: Musimy grać na maksimum naszych możliwości, jeśli chcemy wygrywać (1)

19.01
19:31

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.11.2019 o 14:47 przez VVujek
VVujek
Wąska kadra jeśli chodzi o jakość nie ilość, Conte ma racje.
07.11.2019 o 11:41 przez DonDawido
DonDawido
A czy to nie Conte wypychał ze składu chociażby takiego gracza, jak Nainggolan? W obecnej sytuacji byłby niemal zbawieniem, bo nie dość, że dałby pole manewru w środku pola, to jeszcze zapewniłby wysoki poziom i waleczność.
No nie mogę odżałować jego odejścia.
Tak samo Llorente. Był do wzięcia za darmo, w Napoli radzi sobie dobrze, a my tymczasem nie mamy nikogo, kto mógłby zastąpić Lukaku w podobnej roli.
Zimą potrzebujemy wzmocnień, poszerzenia kadry, a latem dużych zakupów. Tutaj czekam na magię Marotty i szarpnięcia kilku piłkarzy bez kontraktów, bo w tym roku jest w czym wybierać. :)
06.11.2019 o 18:08 przez ryzykfizyknoc
ryzykfizyknoc
To po co pozbywać się kogoś takiego jak Ninja
06.11.2019 o 16:05 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Zero reakcji na wydarzenia na boisku... Vecino I Biraghi już po 5 minutach 2 połowy było widać że są do zmiany. Zamiast ściągnąć drugiego napastnika I wpuścić kogoś do pomocy obronie to nastąpiły kombinacje. Z nieba jesteśmy w dpie. Sory ale jesteś tak samo winny jak piłkarze. :///
06.11.2019 o 15:51 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Conte przestań opowiadać brednie masz co chciałeś ❗❗❗A co piłkarzy jak komuś się nie podoba i nie chce się oddawać całego serducha to wy....lać nikt po was płakał nie będzie (Bo co mecz jest tak czy to liga czy LM jedną połowę gramy a druga jest chu..ia tak być nie może coś z tym trzeba zrobić Bo w innym przypadku będzie zjeb..y sezon)
06.11.2019 o 15:30 przez Kebo
Kebo
Z jednej strony chciał oczyścić szatnię, z drugiej wąska kadra odbija nam się czkawką. Nie pozostaje nic innego jak konkretne 2-3 wzmocnienia zimą. Mam nadzieję, że Marotta swoimi wypowiedziami stawia teraz zasłonę dymną jak wytrawny gracz.
06.11.2019 o 15:07 przez andriej90
+2
andriej90
Brak szerokiego zaplecza to niewątpliwie spory problem, ale meczu z Borussią nie przegraliśmy wąską kadrą, przegraliśmy mentalnością drużyny i tym czymś co trapi nas od lat i czego Conte nie jest w stanie wyleczyć całkowicie z zawodników póki co.
Bo skoro pierwszą połowę gramy rewelacyjnie, zachwycamy całą Europę, jesteśmy wyrachowaną drużyną, która punktuje Borussię i jest lepsza w każdym calu, a w drugiej połowie nagle nie wiemy jak się gra w piłkę, jesteśmy schowani, bojaźliwi i gramy jak juniorzy to problem nie tkwi w szerokości składu. Mógłbym się zgodzić z Conte, gdyby drużyna "siadła" fizycznie w 60-70 minucie, a my przestaliśmy grać w piłkę od 46. Mamy spore możliwości, pokazaliśmy to już parę razy, ale zdecydowanie do poprawy to co siedzi w głowach piłkarzy.
06.11.2019 o 13:39 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
Naingollan, Miranda i Icardi i bysmy byli obecnie liderem Serie A i drużyną z awansem do fazy pucharowej Ligi Mistrzów... :) marzyc kazdy moze, a co... :)
06.11.2019 o 13:07 przez oster
+1
oster
Brakuje takiego gracza jak za czasów Mourinho był Wesley Sneijder , ofensywny pomocnik rozdzielający piłki i potrafiący uderzyć z daleka...
06.11.2019 o 12:39 przez Vancore
+4
Vancore
Niby tak gadasz a jednak mowi sie o sprowadzeniu matica i darmiana ktorzy sa ujowi fest wiec chyba pora ogarnac jedna droge, klubu solidnego ktory by nawet na takich gownianych parobkow nie naplul a nie znow zapychac braki kadrowe szrotem ktory nie wniesie wiecej niz random z primavery.
06.11.2019 o 11:36 przez danielinter
+1
danielinter
Dokladnie panie Conte skoro kasy ni ma to trzeba bylo zostawić Mirande czy Nainggolana to zawsze 2 opcje zawodnikow , ktorzy potrafia grac
06.11.2019 o 11:24 przez zoniek
+5
zoniek
Chyba każdy z forum pisał, że wąska kadra to problem. W Mediolanie tego nie widzieli? Na następne okienko polecamy nasze usługi skoro tak skopaliście letnie mercato.
06.11.2019 o 11:23 przez wegorz
+2
wegorz
To w końcu kto decydował o tym by oddać Radję bez zastępstwa i nie brać Llorente, gdy był za darmo ??
06.11.2019 o 11:19 przez coalmeluck
+4
coalmeluck
Hmmm, co poszlo zle? Moze pozbywanie sie zawodnikow majac i tak juz waska kadre?

Shoutbox

horrorshow86 27.01.2020 00:50

Żartuję oczywiście, Juventus będzie teraz grał z samymi plackami więc można zapomnieć.

horrorshow86 27.01.2020 00:49

Walka o mistrza trwa?

jaszczomb 27.01.2020 00:17

pare kopow na dupe

jaszczomb 27.01.2020 00:16

przydaloby mu sie

WTC 27.01.2020 00:10

ale dzisiaj to myślałem, że Conte mu zayebie jak nie przyjął tej piłki przy linii autowej xD

WTC 27.01.2020 00:09

widocznie na treningach lepiej się prezentuje niż w meczu xd

WTC 27.01.2020 00:09

nie wiem też

jaszczomb 27.01.2020 00:04

tzn obaj to sredniaki ostre

jaszczomb 27.01.2020 00:04

bo nie wiem w czym dimarco jest gorszy

jaszczomb 27.01.2020 00:03

xdddddddd

WTC 27.01.2020 00:03

jakby Conte to jakaś Skepta była

WTC 27.01.2020 00:03

ale dlaczego tak insynuujesz brzydko coś

jaszczomb 27.01.2020 00:02

moze dobrze lache robi konciakowi

WTC 27.01.2020 00:02

no ale ja jeszcze za bardzo tego nie widziałem

WTC 27.01.2020 00:02

na mieście chodzą legendy że potrafi dośrodkować

WTC 27.01.2020 00:02

ja nie wiem jakie on ma plusy

jaszczomb 27.01.2020 00:01

dokl

WTC 27.01.2020 00:01

taki Vecino wahadła

WTC 27.01.2020 00:01

ale Biraghi to jest dramat po prostu

WTC 27.01.2020 00:01

coś z dystansu spróbuje

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29166

Liczba newsów: 35685