Wywiady z trenerami

Conte: Ten mecz pokazał, że jesteśmy silnym zespołem (41)

Źródło: en.inter.it
około 2 miesiące temu
2530
41
Antonio Conte

Inter zremisował na wyjeździe z Romą 2-2. Bramki dla podopiecznych Antonio Conte zdobyli Skriniar i Hakimi. Oto, co po zakończeniu spotkania miał do powiedzenia włoski szkoleniowiec Nerazzurrich.

- Myślę, że zagraliśmy dobrze, także w pierwszej połowie. Nie zapominajmy, że Roma walczy o to samo, co my, i są tylko trzy punkty za nami. Wyrównana walka z trzecią drużyną w tabeli oznacza, że jesteśmy silnym zespołem. Mieliśmy szansę zabić mecz, ale nie mogliśmy tego zrobić i pozwoliliśmy Romie wrócić do gry, brakowało nam już sił.

- Podpowiadałem z ławki, żeby nie cofać się za głęboko, bo to może się źle skończyć. Jednak z psychologicznego punktu widzenia normalne jest, że drużyna przegrywająca idzie do przodu, a drużyna wygrywająca stara się utrzymać wynik. Z pewnością będziemy nadal pracować nad poprawą w tym zakresie. 

Następnie Conte został poproszony o ocenę dzisiejszej gry Arturo Vidala, który w ostatnim czasie był mocno krytykowany przez media i kibiców Interu.

- Spisał się naprawdę dobrze. Miał powolny start, ale potem zwiększył intensywność gry. To był pozytywny występ, podobnie jak w przypadku innych zawodników. Musiał opuścić boisko ze względów zdrowotnych.

 

 

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Musimy zagrać doskonały mecz (4)

20.02
18:24
Stefano Pioli Milan

Pioli: Tomori jest za słaby fizycznie, aby zatrzymać Lukaku (1)

20.02
16:50

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.01.2021 o 12:14 przez rew
+2
rew
Nie koleżko Conte. Inter nie jest silnym zepsolem. Silny zespol nie odpada na jesieni w grupie LM z 4 miejsca. Inter jest przecietnym zespolem z przecietnymi pilkarzami. Fakt nie opinia.
11.01.2021 o 12:04 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
Ale z niego jełop. Gość zawalił mecz zmianami i się jeszcze wybiela... masakra jakaś.
11.01.2021 o 10:29 przez inter30
+4
inter30
Jakim żałosnym impotentem mentalnym i zerem trzeba być żeby zawalić mecz idiotycznymi zmianami i cofnięciem całej drużyny i próbować później wmawiać że to wina piłkarzy bo on im mówił co innego, z pewnością będą teraz umierać na boisku za tą fałszywa gnide, gardzę i pluje na tego przeszczepa
10.01.2021 o 22:53 przez mroowa111
+1
mroowa111
Mecze interu są jak kolejne odcinki pierwszej miłości już wszystko chyba było xd
10.01.2021 o 20:44 przez Rebelde
+6
Rebelde
"Podpowiadałem z ławki, żeby nie cofać się za głęboko, bo to może się źle skończyć"

Typowy Conte. Zwala wine zawsze na kogoś innego. Obrzydliwe.
10.01.2021 o 21:02 przez Seba.
+7
Seba.
Typowy Conte. Jak to było z Eriksenem? Nie biegnij do przodu. Wracaj? ;)
10.01.2021 o 22:46 przez bobogol
bobogol
no przepis na utratę szatni się to wydaje, dokładnie
10.01.2021 o 19:47 przez mroowa111
+4
mroowa111
Eriksen i Sensi ciągle na ławie ja już tego nie kumam ani nie trawie albo gramy o mistrza tytuł albo nigdy nie zdobędziemy szczytu konte patrzy macha i krzyczy a punktów nam brakuje jak dziecku słodyczy
10.01.2021 o 19:23 przez Nasir
+14
Nasir
majty pelne, dupka piecze, vidal arturo najlepszy na swiecie!
10.01.2021 o 18:51 przez kadrian89
+4
kadrian89
Nie kazał się cofać panicznie , ale jakoś zmianami doprowadził do przejścia w praktyce na to dziwne 5-4-1 i paniczne bronienie . Przecież już to przerabialiśmy w tym sezonie.
Gotuje mu się w trakcie meczu łysina, poci,peruka się odkleja i nie ogarnia co robi.
10.01.2021 o 18:45 przez radekksm
+4
radekksm
Silny zespół był i będzie ale niestety ty jesteś zbyt slaby......ale co to daje to nasze pisanie :)
10.01.2021 o 18:40 przez IlCapitano
+13
IlCapitano
Chory umysłowo jesteś człowieku, przepadnij, won
10.01.2021 o 18:34 przez Rafał 1976
+7
Rafał 1976
I od Juventusu znów baty i puzniej jakiś remis z Fiora i możemy kończyć ligę
10.01.2021 o 18:32 przez Rafał 1976
+7
Rafał 1976
Widać że ten i nie tylko ten mecz pokazał że jesteś daremny trenerem.Zamiast dobić Rzymian to zrobiłeś zmiany z dupy i na koniec zamiast trzech punktów mamy jeden daremniaku 😠😠
10.01.2021 o 18:04 przez Snake86
+9
Snake86
Jedno pytanie do Pana Conte: jaki był cel wpuszczenia na boisko Kolarova, który po serii błędów na początku sezonu nie widział boiska od tego czasu? On miał dobrze bronić, czy dobić przeciwnika?
10.01.2021 o 17:57 przez maverik
+9
maverik
"Mieliśmy szansę zabić mecz, ale nie mogliśmy tego zrobić i pozwoliliśmy Romie wrócić do gry," No mieliśmy, po czym wpuściłeś Perisica za Lautaro, a także Kolarova za Hakimiego i w ten o to sposób zabiliśmy, ale sami siebie.
10.01.2021 o 17:57 przez SETE
+8
SETE
No to Panie Conte coś tu nie gra bo kibice i media w Italii już wiedza ze jesteśmy mentalnie nie przygotowani do gry o coś więcej niż Top4 .
10.01.2021 o 17:48 przez Orrin
+5
Orrin
nie pij juz z vidalem bo gadasz głupoty
10.01.2021 o 17:35 przez ANIOL
+6
ANIOL
Ale co ty pjerdolisz czlowieku... rżniesz pajaca ... cytując klasyka. Ciach
10.01.2021 o 17:30 przez Ojciec SB
+9
Ojciec SB
Boże co za głąb turyński ograniczony wierny swojej marnej kompromitującej myśli szkoleniowej!
10.01.2021 o 17:28 przez pasencjusz88
+8
pasencjusz88
Nie kazałeś cofać okey... To wyjaśnij pajacu dzisiejsze zmiany ? No debil... Capello ma z Ciebie niezły ubaw znowu facepalm
10.01.2021 o 17:26 przez pluto11
+8
pluto11
Zmiencie nagłówek Ten mecz pokazał że jestem debilem bardziej pasuje
10.01.2021 o 17:15 przez kadrian89
+19
kadrian89
Nie po to zarabiasz Pankracy 12 baniek , żeby opowiadać bzdury o wyrównanej walce z Sampa, czy Roma.

Conte zrobił rzecz straszna - odebrał ludziom przyjemność z oglądania Interu i normalnych emocji . Takiemu klubowi z nim na ławce nie chce się bronić i kibicować za wszelka cenę.
10.01.2021 o 17:08 przez pluto11
+11
pluto11
Najgorsze jest to ze mecze ze Spezia czy innym Crotone tylko mydła oczy co niektorym, przecież tam widać jak na dłoni że mu ciągle gramy tak samo czy to Roma Juve czy Crotone i każdy wieku co gramy i nawet te wyniki nie zmienia mojego podejścia do tego że Conte to debil
10.01.2021 o 17:04 przez Weo
+13
Weo
Conte, Vidal, Gagliardini, Kolarov i Perisić obrzydzają mi oglądanie mojego kochanego klubu. Nawet wygrane Interu mnie nie cieszą, bo czuje ciągle że coś jest nie tak, czuje każdą kolejna kompromitację którą Conte serwuje nam w ważnych momentach sezonu. Spalletti był jaki był ale czułem do niego dużo większe zaufanie niż do Antonio. Ja już powoli czekam na kolejny sezon.
10.01.2021 o 18:49 przez Ciechan20
+5
Ciechan20
@Weo Kolego w punkt. Do tej czarnej listy może wkrótce dołączyć Handanovic i to pomimo jego poprzednich bardzo dobrych sezonów. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.
10.01.2021 o 16:52 przez pluto11
+8
pluto11
Podpowiadales z ławki żeby się nie cofali to po kiego :cenzor: a wstawiles Ivana Kolarova i Gaglie którzy nie potrafią grać i nadają się do Crotone, myślałem że oni wezmą grę na swoje barki i pociagn całą drużynę i strzela. Komentatorzy mówiło podczas meczu ze ty wolisz zawodników walczących nie koniecznie z talentem i tu widzę twój problem malutki czlowieku, jesteś zazdrosny bo sam nie miałem tego talentu tylko dużo walczyła i gryzie trawę i teraz każdy z talentem będzie tym złym bo tylko walczący mogą grać jesteś zberonialym betonem i dnem
10.01.2021 o 16:51 przez Seba.
+16
Seba.
Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa hipokryta (czyt. Conte) to: blagier, szalbierz, faryzeusz, pozer, kłamczuch, kanciarz, kłamca, łgarz, przechera, wilk w jagnięcej skórze, mistyfikator, wiarołomca, cygan, fałszywiec, krętacz, matacz, wilk w owczej skórze, oszust, oszukaniec, szachraj, kuglarz, obłudnik, manipulator, nabieracz, lawirant, krzywoprzysięzca, manipulant, kombinator, szarlatan, pozorant.
10.01.2021 o 17:30 przez pasencjusz88
pasencjusz88
(y)
10.01.2021 o 18:42 przez IlCapitano
+5
IlCapitano
Niepotrzebnie się produkowałeś. Można krócej: s :cenzor: syn zwykły i cipa posrana turyńska.
12.01.2021 o 09:06 przez GianniVersace
GianniVersace
Auu Capi! 😍
10.01.2021 o 16:49 przez Domino
+15
Domino
"Podpowiadałem z ławki, żeby nie cofać się za głęboko, bo to może się źle skończyć."
To po kiego ch**a wprowadzasz drewniaków, z których żaden przez 15 minut nie odebrał żadnej piłki ani nie pociągnął gry do przodu ?? Wprowadzasz defensywnych graczy, a mówisz żeby się nie cofać. Fuck logic.
Ty debilu byś trzymał Vidala na boisku do końca gdyby sam nie prosił o zmianę. Pewnie nawet nie doznał kontuzji, tylko widział że się nie nadaje i sam chciał zejść. Ale to trzeba było wprowadzić Sensiego który przytrzymałby piłkę i z nim byśmy mogli dobić Romę. Tak samo trzeba było wprowadzić Sancheza a nie Perisica.
Tymi zmianami przebiłeś słynną zmianę Spalla Santon <-> Icardi
10.01.2021 o 16:46 przez inter30
+7
inter30
"Mieliśmy szansę zabić mecz, ale nie mogliśmy tego zrobić i pozwoliliśmy Romie wrócić do gry, brakowało nam już sił." komu brakło sił? tym co dopiero weszli? facepalm , pochwała dla przydupasa to już masakra
10.01.2021 o 16:46 przez Kamiliusz1908
+9
Kamiliusz1908
Zespół silny, ale trener miernota.
10.01.2021 o 16:41 przez cuba
+3
cuba
On juz chyba nie wie co mówi ,za duże ego czy co ... brak słów na to
10.01.2021 o 16:34 przez mikruzzo
+5
mikruzzo
"Myślę, że zagraliśmy dobrze, także w pierwszej połowie."
Marotta to pięknie skwitował w pewnym ujęciu

Shoutbox

Endru 02.03.2021 00:05

witam kogo mam wyjasnic

Kamiliusz1908 01.03.2021 23:30

CHMOLO gościu kim jesteś, przedstaw się, czy jesteś faktycznie kibicem Interu, czy może multikiem Juzka. Podawaj fast jak Nagatomo był tu przezywany, kim jest Diglet i co sądzisz o włosach conte, bo inaczej telefonuje do endru i ilkapytana i niestwety będziesz wyjaśniany, o ile endru zaś nie śpi na tylnym siedzeniu poloneza caro

Claudio 01.03.2021 23:02

zacna

Claudio 01.03.2021 22:40

no zdecydowanie lepsza niz poprzednia

Vancore 01.03.2021 22:36

ale tylko w porownaniu bo ogolnie to jest taka se

Vancore 01.03.2021 22:36

w porownaniu do wczesniejszych concept artow jak mialoby to wygladac to ta jest pierwszorzedna

Endru 01.03.2021 22:31

Nowe koszulki :rzyg:

Claudio 01.03.2021 22:12

Sociedad strzela gola a sedzia mina skrzywiona i zerka na zegarek xD

Imrahil 01.03.2021 22:04

myslicie, ze w gejspani jest ktos tak silny jak Don Moratti?

Imrahil 01.03.2021 22:03

co wy na to

Imrahil 01.03.2021 22:03

gdyby tak barcelone zdegradowali

HB 01.03.2021 21:15

Sociedad MUSISZ.

HB 01.03.2021 21:15

eh

Claudio 01.03.2021 21:14

chyba ze bylo cos czego ja i dwoch komentatorow nie widzielismy, ale tego nie bylo w pwotorkach

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wasz MVP w starciu z Genoą to?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 27 lutego

  • FT

    Spezia

    2 - 2

    Parma

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Lazio

  • FT

    Hellas Verona

    1 - 1

    Juventus

Niedziela, 28 lutego

  • FT

    Sampdoria

    0 - 2

    Atalanta

  • FT

    Crotone

    0 - 2

    Cagliari

  • FT

    Inter

    3 - 0

    Genoa

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Fiorentina

  • FT

    SSC Napoli

    2 - 0

    Benevento

  • FT

    Roma

    1 - 2

    AC Milan

Wtorek, 02 marca

  • 18:30

    Lazio

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Spezia

Środa, 03 marca

  • 18:30

    Sassuolo

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    AC Milan

    ? - ?

    Udinese

  • 20:45

    Atalanta

    ? - ?

    Crotone

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Roma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Czwartek, 04 marca

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Inter

Sobota, 06 marca

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Benevento

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Juventus

    ? - ?

    Lazio

Niedziela, 07 marca

  • 12:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:45

    SSC Napoli

    ? - ?

    Bologna

Poniedziałek, 08 marca

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Atalanta

Publicystyka

Serie A 2020/21

Bukmacherzy stawiają na Inter (2)

10.02
14:14
Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    24

    56

  • 2

    Milan

    Milan

    24

    52

  • 3

    Juventus

    Juventus

    23

    46

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    24

    46

  • 5

    Roma

    Roma

    24

    44

  • 6

    Napoli

    23

    43

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 2

    Romelu Lukaku

    18

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    14

  • 4

    Luis Muriel

    14

  • 5

    Ciro Immobile

    14

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27191