Wywiady z trenerami

Conte: Ten mecz pokazał, że jesteśmy silnym zespołem (41)

Źródło: en.inter.it
ponad 5 lat temu
3745
41

Inter zremisował na wyjeździe z Romą 2-2. Bramki dla podopiecznych Antonio Conte zdobyli Skriniar i Hakimi. Oto, co po zakończeniu spotkania miał do powiedzenia włoski szkoleniowiec Nerazzurrich.

- Myślę, że zagraliśmy dobrze, także w pierwszej połowie. Nie zapominajmy, że Roma walczy o to samo, co my, i są tylko trzy punkty za nami. Wyrównana walka z trzecią drużyną w tabeli oznacza, że jesteśmy silnym zespołem. Mieliśmy szansę zabić mecz, ale nie mogliśmy tego zrobić i pozwoliliśmy Romie wrócić do gry, brakowało nam już sił.

- Podpowiadałem z ławki, żeby nie cofać się za głęboko, bo to może się źle skończyć. Jednak z psychologicznego punktu widzenia normalne jest, że drużyna przegrywająca idzie do przodu, a drużyna wygrywająca stara się utrzymać wynik. Z pewnością będziemy nadal pracować nad poprawą w tym zakresie. 

Następnie Conte został poproszony o ocenę dzisiejszej gry Arturo Vidala, który w ostatnim czasie był mocno krytykowany przez media i kibiców Interu.

- Spisał się naprawdę dobrze. Miał powolny start, ale potem zwiększył intensywność gry. To był pozytywny występ, podobnie jak w przypadku innych zawodników. Musiał opuścić boisko ze względów zdrowotnych.

 

 

Zobacz też

Chivu: 21. tytuł mistrzowski to ważna karta w historii tego wielkiego klubu (2)

04.05
01:11
Antonio Conte Napoli

Conte stawia się De Laurentiisowi: Inter w pełni zasłużył na Scudetto (12)

25.05
12:45

Komentarze (41)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.01.2021 o 12:14 przez rew
+2
rew
Nie koleżko Conte. Inter nie jest silnym zepsolem. Silny zespol nie odpada na jesieni w grupie LM z 4 miejsca. Inter jest przecietnym zespolem z przecietnymi pilkarzami. Fakt nie opinia.
11.01.2021 o 12:04 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
Ale z niego jełop. Gość zawalił mecz zmianami i się jeszcze wybiela... masakra jakaś.
11.01.2021 o 10:29 przez inter30
+4
inter30
Jakim żałosnym impotentem mentalnym i zerem trzeba być żeby zawalić mecz idiotycznymi zmianami i cofnięciem całej drużyny i próbować później wmawiać że to wina piłkarzy bo on im mówił co innego, z pewnością będą teraz umierać na boisku za tą fałszywa gnide, gardzę i pluje na tego przeszczepa
10.01.2021 o 22:53 przez mroowa111
+1
mroowa111
Mecze interu są jak kolejne odcinki pierwszej miłości już wszystko chyba było xd
10.01.2021 o 20:44 przez Rebelde
+6
Rebelde
"Podpowiadałem z ławki, żeby nie cofać się za głęboko, bo to może się źle skończyć"

Typowy Conte. Zwala wine zawsze na kogoś innego. Obrzydliwe.
10.01.2021 o 21:02 przez Seba
+7
Seba
Typowy Conte. Jak to było z Eriksenem? Nie biegnij do przodu. Wracaj? ;)
10.01.2021 o 22:46 przez bobogol
bobogol
no przepis na utratę szatni się to wydaje, dokładnie
10.01.2021 o 19:47 przez mroowa111
+4
mroowa111
Eriksen i Sensi ciągle na ławie ja już tego nie kumam ani nie trawie albo gramy o mistrza tytuł albo nigdy nie zdobędziemy szczytu konte patrzy macha i krzyczy a punktów nam brakuje jak dziecku słodyczy
10.01.2021 o 19:23 przez Nasir
+14
Nasir
majty pelne, dupka piecze, vidal arturo najlepszy na swiecie!
10.01.2021 o 18:51 przez kadrian89
+4
kadrian89
Nie kazał się cofać panicznie , ale jakoś zmianami doprowadził do przejścia w praktyce na to dziwne 5-4-1 i paniczne bronienie . Przecież już to przerabialiśmy w tym sezonie.
Gotuje mu się w trakcie meczu łysina, poci,peruka się odkleja i nie ogarnia co robi.
10.01.2021 o 18:45 przez radekksm
+4
radekksm
Silny zespół był i będzie ale niestety ty jesteś zbyt slaby......ale co to daje to nasze pisanie :)
10.01.2021 o 18:40 przez IlCapitano
+13
IlCapitano
Chory umysłowo jesteś człowieku, przepadnij, won
10.01.2021 o 18:34 przez Rafał 1976
+7
Rafał 1976
I od Juventusu znów baty i puzniej jakiś remis z Fiora i możemy kończyć ligę
10.01.2021 o 18:32 przez Rafał 1976
+7
Rafał 1976
Widać że ten i nie tylko ten mecz pokazał że jesteś daremny trenerem.Zamiast dobić Rzymian to zrobiłeś zmiany z dupy i na koniec zamiast trzech punktów mamy jeden daremniaku 😠😠
10.01.2021 o 18:04 przez Snake86
+9
Snake86
Jedno pytanie do Pana Conte: jaki był cel wpuszczenia na boisko Kolarova, który po serii błędów na początku sezonu nie widział boiska od tego czasu? On miał dobrze bronić, czy dobić przeciwnika?
10.01.2021 o 17:57 przez maverik
+9
maverik
"Mieliśmy szansę zabić mecz, ale nie mogliśmy tego zrobić i pozwoliliśmy Romie wrócić do gry," No mieliśmy, po czym wpuściłeś Perisica za Lautaro, a także Kolarova za Hakimiego i w ten o to sposób zabiliśmy, ale sami siebie.
10.01.2021 o 17:57 przez SETE
+8
SETE
No to Panie Conte coś tu nie gra bo kibice i media w Italii już wiedza ze jesteśmy mentalnie nie przygotowani do gry o coś więcej niż Top4 .
10.01.2021 o 17:48 przez Orrin
+5
Orrin
nie pij juz z vidalem bo gadasz głupoty
10.01.2021 o 17:35 przez ANIOL
+6
ANIOL
Ale co ty pjerdolisz czlowieku... rżniesz pajaca ... cytując klasyka. Ciach
10.01.2021 o 17:30 przez Ojciec SB
+9
Ojciec SB
Boże co za głąb turyński ograniczony wierny swojej marnej kompromitującej myśli szkoleniowej!
10.01.2021 o 17:28 przez pasencjusz88
+8
pasencjusz88
Nie kazałeś cofać okey... To wyjaśnij pajacu dzisiejsze zmiany ? No debil... Capello ma z Ciebie niezły ubaw znowu facepalm
10.01.2021 o 17:26 przez pluto11
+8
pluto11
Zmiencie nagłówek Ten mecz pokazał że jestem debilem bardziej pasuje
10.01.2021 o 17:15 przez kadrian89
+19
kadrian89
Nie po to zarabiasz Pankracy 12 baniek , żeby opowiadać bzdury o wyrównanej walce z Sampa, czy Roma.

Conte zrobił rzecz straszna - odebrał ludziom przyjemność z oglądania Interu i normalnych emocji . Takiemu klubowi z nim na ławce nie chce się bronić i kibicować za wszelka cenę.
10.01.2021 o 17:08 przez pluto11
+11
pluto11
Najgorsze jest to ze mecze ze Spezia czy innym Crotone tylko mydła oczy co niektorym, przecież tam widać jak na dłoni że mu ciągle gramy tak samo czy to Roma Juve czy Crotone i każdy wieku co gramy i nawet te wyniki nie zmienia mojego podejścia do tego że Conte to debil
10.01.2021 o 17:04 przez Weo
+13
Weo
Conte, Vidal, Gagliardini, Kolarov i Perisić obrzydzają mi oglądanie mojego kochanego klubu. Nawet wygrane Interu mnie nie cieszą, bo czuje ciągle że coś jest nie tak, czuje każdą kolejna kompromitację którą Conte serwuje nam w ważnych momentach sezonu. Spalletti był jaki był ale czułem do niego dużo większe zaufanie niż do Antonio. Ja już powoli czekam na kolejny sezon.
10.01.2021 o 18:49 przez Ciechan20
+5
Ciechan20
@Weo Kolego w punkt. Do tej czarnej listy może wkrótce dołączyć Handanovic i to pomimo jego poprzednich bardzo dobrych sezonów. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.
10.01.2021 o 16:52 przez pluto11
+8
pluto11
Podpowiadales z ławki żeby się nie cofali to po kiego :cenzor: a wstawiles Ivana Kolarova i Gaglie którzy nie potrafią grać i nadają się do Crotone, myślałem że oni wezmą grę na swoje barki i pociagn całą drużynę i strzela. Komentatorzy mówiło podczas meczu ze ty wolisz zawodników walczących nie koniecznie z talentem i tu widzę twój problem malutki czlowieku, jesteś zazdrosny bo sam nie miałem tego talentu tylko dużo walczyła i gryzie trawę i teraz każdy z talentem będzie tym złym bo tylko walczący mogą grać jesteś zberonialym betonem i dnem
10.01.2021 o 16:51 przez Seba
+16
Seba
Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa hipokryta (czyt. Conte) to: blagier, szalbierz, faryzeusz, pozer, kłamczuch, kanciarz, kłamca, łgarz, przechera, wilk w jagnięcej skórze, mistyfikator, wiarołomca, cygan, fałszywiec, krętacz, matacz, wilk w owczej skórze, oszust, oszukaniec, szachraj, kuglarz, obłudnik, manipulator, nabieracz, lawirant, krzywoprzysięzca, manipulant, kombinator, szarlatan, pozorant.
10.01.2021 o 17:30 przez pasencjusz88
pasencjusz88
(y)
10.01.2021 o 18:42 przez IlCapitano
+5
IlCapitano
Niepotrzebnie się produkowałeś. Można krócej: s :cenzor: syn zwykły i cipa posrana turyńska.
12.01.2021 o 09:06 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Auu Capi! 😍
10.01.2021 o 16:49 przez Domino
+15
Domino
"Podpowiadałem z ławki, żeby nie cofać się za głęboko, bo to może się źle skończyć."
To po kiego ch**a wprowadzasz drewniaków, z których żaden przez 15 minut nie odebrał żadnej piłki ani nie pociągnął gry do przodu ?? Wprowadzasz defensywnych graczy, a mówisz żeby się nie cofać. Fuck logic.
Ty debilu byś trzymał Vidala na boisku do końca gdyby sam nie prosił o zmianę. Pewnie nawet nie doznał kontuzji, tylko widział że się nie nadaje i sam chciał zejść. Ale to trzeba było wprowadzić Sensiego który przytrzymałby piłkę i z nim byśmy mogli dobić Romę. Tak samo trzeba było wprowadzić Sancheza a nie Perisica.
Tymi zmianami przebiłeś słynną zmianę Spalla Santon <-> Icardi
10.01.2021 o 16:46 przez inter30
+7
inter30
"Mieliśmy szansę zabić mecz, ale nie mogliśmy tego zrobić i pozwoliliśmy Romie wrócić do gry, brakowało nam już sił." komu brakło sił? tym co dopiero weszli? facepalm , pochwała dla przydupasa to już masakra
10.01.2021 o 16:46 przez Kamiliusz1908
+9
Kamiliusz1908
Zespół silny, ale trener miernota.
10.01.2021 o 16:41 przez cuba
+3
cuba
On juz chyba nie wie co mówi ,za duże ego czy co ... brak słów na to
10.01.2021 o 16:34 przez mikruzzo
+5
mikruzzo
"Myślę, że zagraliśmy dobrze, także w pierwszej połowie."
Marotta to pięknie skwitował w pewnym ujęciu

Shoutbox

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

FENDI_SOSA 07.06.2026 23:22

lol Eri. co za gosc

Claudio 07.06.2026 21:20

Ten Turek co obiecał Hakana w Fenerbahce przegrał wybory na prezydenta klubu....szybko poszło.

ZnawcaCalcio 07.06.2026 21:14

Eriksen niech już sobie lepiej odpuści

ragnar 07.06.2026 20:45

34 lata, piękna kariera, niech już kończy

broda4991 07.06.2026 20:25

Słyszeliście o Eriksenie? Znów dziś upadł na boisko i stracił przytomność przerwali mecz z ukrainá w 78 minucie

timon 07.06.2026 19:40

U nich za 30 mln to mozna sobie jakiegos pazia z Wolverhampton ktory jest solidny co najwyzej

Xucatlan 07.06.2026 19:27

Klubów takich jak Liverpool, których nie ciśnie presja finansowa i nie liczy się każdego grosza nie przeraża wizja utraty piłkarza drugoplanowego ze względu na koniec kontraktu.

Xucatlan 07.06.2026 19:22

Różnica wieku to jedno, ale przede wszystkim, to w Liverpoolu nie ma biedy. W Jonesie mają zapchajdziurę, którą można połatać kilka pozycji. Po co mają się go pozbywać za jakieś 20 baniek? Mają sprawdzonego, wszechstronnego zawodnika, którego za 20 mln nie zastąpią. Po co go zatem za tyle sprzedawać? Lepiej go zatrzymać nawet ryzykując odejście za darmo za rok.

KibicInteru 07.06.2026 18:15

7 lat różnicy między nimi

broda4991 07.06.2026 15:17

Ostro sobie liverpool pogrywa z tym jonsem. 30 plus premia plus procent. Gość z rocznym kontraktem a my za Hakana ciężko 20.

martins2000 07.06.2026 15:04

Porozumienie między Juventusem a Alexandrem Sørlothem w sprawie warunków kontraktowych. Trwają negocjacje między Juve a Atletico Madryt. [Moretto]

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624439

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się