Plotki transferowe

GdS - Thuram już w styczniu, aby wyprzedzić konkurencję (29)

Źródło: fcinternews.it
2 miesiące temu
2387
29

Strategia Interu w kwestii sprowadzenia Marcusa Thurama jest jasna - zaatakować już w styczniu, aby wyprzedzić konkurujące kluby. Zarząd Nerazzurrich chciałby powtórzyć operację na motywie transferu Christiana Eriksena. Działacze klubu chcieliby zapłacić Borussii Mönchengladbach za kartę Thurama w styczniu, którego latem mogą stracić za darmo. Podobnie było w przypadku transferu Eriksena w 2020 roku.

 

Francuz w czerwcu będzie wolnym agentem, nie ma w planach odnowienia kontraktu z niemieckim klubem, którzy są świadomi woli zawodnika. Zainteresowanie zawodnikiem przejawia Bayern, z którym latem Inter nie będzie miał szans konkurować w walce o zawodnika. Stąd też pomysł, aby uprzedzić konkurencję. Nerazzurri są gotowi zaoferować kwotę 10 milionów euro dla Borussii Mönchengladbach w zamian za kartę Thurama.

 

Kolejny argument to... żal po nieudanej próbie zakontraktowania Paulo Dybali. W środowisku Interu panuje przekonanie, że tabela wyglądałaby zgoła inaczej, gdyby w szeregach Nerazzurrich grał argentyński zawodnik. Steven Zhang nie chce dopuścić do podobnej sytuacji i jest gotów zapłacić, aby nie zaprzepaścić szansy na zakontraktowanie Marcusa Thurama.

 

 

Inter chciał ściągnąć zawodnika już latem 2021 roku, ale wtedy plany pokrzyżowała kontuzja. Zawodnik jest perspektywiczną inwestycją biorąc pod uwagę poziom gracza. Oczywiście wiązałoby się to ze sprzedażą jednego z napastników. Na pierwszy plan wysuwa się Joaquin Correa. Niepewna jest także przyszłość Romelu Lukaku, który jak na razie jest tylko wypożyczony z Chelsea. Edin Dzeko ma natomiast w swojej metryce już 36 lat. Jedynym nietykalnym jest jak na razie Lautaro Martinez - odejście Argentyńczyka musiałaby poprzedzić oferta z kategorii "nie do odrzucenia".

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live - 26.01 (22:00): Chelsea nie jest już zainteresowana Dumfriesem (46)

26.01
06:43
Mercato Live

Mercato Live - (21:25): Di Marzio - Inter złoży ofertę wypożyczenia z opcją wykupu za Demirala w przypadku odejścia Skriniara (119)

30.01
07:55

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.11.2022 o 09:52 przez acmilanowek
-1
acmilanowek
Milanista ze slabymi statystykami. Runde ma dobra ale taka mial tez Juskowiak kiedys w Wolfsburgu
19.11.2022 o 17:47 przez inter30
+1
inter30
Wątpię żeby jakikolwiek choćby średnio poważny klub zainteresował się tym parodystą Correą, a nawet jeżeli to on sam i/lub Inzaghi zablokują każdy potencjalny transfer, on ma tu jak w raju, ile by nie było kontuzji, ile by się nie kopał po czole to i tak wie że jest nietykalny, do takiej patologii doszło. Także o Thuramie raczej można zapomnieć bo pewnie jak nikt nie odejdzie z napadu to nikt nie przyjdzie, a szkoda by było bo cena wyjątkowo atrakcyjna, ale dla gołodupców każda cena powyżej 0 jest mimo to problematyczna
19.11.2022 o 17:25 przez Capar
+4
Capar
Nie przyjdzie bo Correa nie będzie chciał odejść lol
19.11.2022 o 16:52 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Thuram to świetna opcja widać ze sie rozwija i to mocno plus na takich zasadach to byłby kolejny majstersztyk.
19.11.2022 o 16:21 przez Dyl87
+2
Dyl87
Brać go mamy dodatkowy hajs za awans w LM który do bilansu nie był wliczany także kasa jest czas na zakupy ;-)
19.11.2022 o 16:27 przez Paolo87
+2
Paolo87
Tylko tego nie zchrzańmy...
19.11.2022 o 16:13 przez Kebo
+1
Kebo
Nie odejdzie Correa, więc nie przyjdzie Thuram. Poza tym 10 baniek, beka...
19.11.2022 o 15:19 przez danielinter
+3
danielinter
Nie wierzę ze zima odejdzie Correa więc nie ma szans na przyjście kolejnego napastnika
19.11.2022 o 14:41 przez wonsuu_blumarino
+3
wonsuu_blumarino
Kurcze gdyby przyszedł Thuram w miejsce Correi i gdyby był cień szansy na sprzedaż (lub oddanie) Gagliardiniego, gdzie w jego miejsce przyszedłby De Paul (Pedulla podaję taka możliwość, w związku z niezbyt dobrymi relacjami na linii trener zawodnik), to mi osobiście w zimowym okienku to wystarczyło, będę się łudził, a co mi tam
19.11.2022 o 20:01 przez BartekBartek
+1
BartekBartek
Pozbędziemy się w styczniu Gagliardiniego tylko jeśli opłacimy reszte jego kontraktu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zapłaci za niego wiedząc że w lipcu będzie dostępny za friko.
20.11.2022 o 01:54 przez HB
HB
mocno odjechałeś, to jest Inter Zhangów w 2023 r.
19.11.2022 o 13:00 przez SETE
+1
SETE
W naszej sytuacji nowy napastnik w zimę to jest tak naprawdę must have. Raz , ze moze to być atut na druga cześć sezonu a dwa , ze to będzie presja na odejście np Correi w lecie. Myśle ze w planie Marotty jest przedłużenie Dzeko o kolejny rok a status Lukaku to dla każdego dzisiaj tez niewiadoma
19.11.2022 o 12:17 przez Husi
+4
Husi
To byłby świetny ruch, osobiście wierzę w ten transfer ponieważ my wręcz musimy ściągnąć napastnika. Obecnie mamy połamanego Lukaku który równie dobrze do końca sezonu może mieć jakieś problemy. Zapalenie ścięgna Achillesa Correi to nie jest małe coś, to może trwać nawet kilka miesięcy, to też nawracająca kontuzja, oby udało się go szybko wyleczyć i sprzedać za jakiekolwiek pieniądze. Zostaliśmy z dziadkiem Dzeko i Lautaro a mamy kluczową część sezonu przed nami. Thuram to świetny wybór, szybki, sprawny, dobre warunki fizyczne, drybling tego nam właśnie potrzeba. z Lautaro mogą stworzyć idealny duet.
19.11.2022 o 11:57 przez kadrian89
+1
kadrian89
Podziękować Lukaku jeśli ma być wiecznie połamany i brać tego kozaka jak na nasze możliwości. Mam nadzieje, że nie odpali na MŚ, bo wtedy możemy pomarzyć ;) .

Drugi sezon Inter posiada praktycznie 2 napastników w kadrze. Rok temu był Sanchez mający chociaż momenty jakieś.
19.11.2022 o 11:48 przez BartekBartek
BartekBartek
Jeżeli ten scenariusz ma szanse powodzenia to ja bym widział nasze okienko następująco: powinniśmy zrobić wszystko co w naszej mocy aby skrócić wypożyczenie Lukaku (to nie jest nasz zawodnik i nie nasz problem) - w jego miejsce Thuram. Do tego ściągnąć Esposito żeby był w miejsce notorycznie kontuzjowanego Corre'e i powinniśmy dociągnąć do lata. O sprzedaży Correi nie ma co nawet marzyć.
19.11.2022 o 10:31 przez bonjovi100
bonjovi100
Wyrzucenie grającego i mającego 2x lepsze staty niż ciągle leczący kontuzje Lukaku to będzie nasz kolejny strzał w kolano.
19.11.2022 o 10:24 przez Paolo87
Paolo87
Jeżeli to prawda to świetna wiadomość. Klepmy go jak najszybciej żeby ktoś nam go nie podkupił. Nie do końca jednak wierzę w tą informację ale tak właśnie trzeba zrobić, oby kasa na to była.
19.11.2022 o 10:09 przez kontousuniete
+1
kontousuniete
Byłoby pięknie ale wykładanie gotówki jest możliwe tylko w momencie sprzedaży: Gosensa / Dunfriesa / Correi.

Na pewno na naszą korzyść działa fakt, że już go mocno chcieliśmy.
Szlaki są przetarte i zawodnik ma pewność, że Inter chciałby by odgrywał kluczową rolę w klubie.

Podobnie wygląda to z Bansebainim, z którym też już długo rozmawiamy.

Zawodnicy za free są łakomym kąskiem ale też jest ogromna konkurencja po takich graczy.

Trzeva skupić się na 4 / 5 i zgarnąć tych 2 / 3 konkretnych, najbardziej potrzebnych.

Na ten moment wydaje się, że powinniśmy celować w napadziora, wahadło i ŚO.
20.11.2022 o 10:42 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Bensebaini, Semedo, Aouar czy Thuram to byłby fajne nazwiska za Gosensa, Dumfriego, Gaglie i Corree. Jakby jeszcze wszedł Ndicka za DD to byłoby świetnie.
19.11.2022 o 10:07 przez Orzeu
+4
Orzeu
nie wierzę w transfer za 10 mln euro
19.11.2022 o 10:12 przez kontousuniete
kontousuniete
@Orzeu ja też. Chyba, że będzie Matty (Cash) z jakiejś sprzedaży. Na czoło wysuwają się Gosens i Dumfries. No i wtedy z Correa trzeba zrobić cokolwiek, nawet wypożyczyć żeby może go w lato chociaż sprzedać.
19.11.2022 o 13:05 przez SETE
SETE
Ja widzę szanse tylko w momencie wykorzystania karty Gosensa
20.11.2022 o 10:26 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Nie no jakby nie było bez Dumfriego to będziemy bez prawej strony, a na lewą może da się kogoś wymyśleć za darmo/pół darmo. Z resztą Dimarco posadził Gosensa na ławie.
19.11.2022 o 09:42 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Oby Zhangowy rzucił pieniędzmi z pożyczki. Bardzo go pragnę u nas
19.11.2022 o 09:25 przez ragnar
+1
ragnar
Z finansowego punktu widzenia najlepszą opcją byłoby oddanie Gosensa za Thurama i Bensebaini.
My nie musielibyśmy nic dopłacać, mielibyśmy od razu graczy na lewe wahadło i atak, Gosensowi i tak coraz blizej do Niemiec, a BM zamiast dostać niedużą kase za tą dwójke lub nic latem jak im sie skonczą umowy, dostaliby gracza na lewa strone mimo gorszej gry nadal wartego z 20 mln
20.11.2022 o 10:29 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Mistrzostwo dla nas i z korzyścią dla Niemców. Tylko ciekawe czy będą chcieli pozbyć się ich dwóch w zimę. Moglibyśmy polecieć w pakiecie i zaserwować im dwa wypożyczenia z wykupem po sezonie (Gosens i Correa).
19.11.2022 o 09:08 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Oby ! Na początku nazwiska jak zawsze piękne ale czas weryfikuje nasze mierne możliwości. Thuram dalby nowego życia w ofensywie. Tylko czy Bayern który krąży nad wszystkimi w bundeslidze jak sęp nie pokrzyżuje nam planów !? :/// Marotta działaj.
19.11.2022 o 09:04 przez Speaker
Speaker
Byłoby kapitalnie. Przyda się taki napadzior na 2. część sezonu i w sumie mamy to wolne miejsce dla 5. napastnika
19.11.2022 o 09:05 przez Speaker
Speaker
Transfer w podobie do Eriksena

Shoutbox

Luki165 01.02.2023 09:40

I zapewne tak będzie, ale pierwszym wyborem juz nie

Luki165 01.02.2023 09:39

No przecież podgarlak opisal, ze od czasu do czasu ściągnie go z trybun

andyvdm 01.02.2023 09:38

I kto będzie grał co 3 dni Darmian i D'Ambrosio w odwodzie

kulfon32 01.02.2023 09:37

Dokładnie.

Luki165 01.02.2023 09:37

Przecież Skriniar nie zagrał w tym sezonie takiego meczycha jak wczoraj Darmian go zastepujacy

Krisu 01.02.2023 09:36

Paradoksalnie brak Skriniara może mieć pozytywne bodźce na reszte obrony i pomocy i sposób bronienia. Nie ma jednej drogi a zobaczymy co bedzie

kulfon32 01.02.2023 09:35

Czyli w d...pie ma klub. Kasa sie liczy. To teraz na trybuny i licz kasę w portfelu

andyvdm 01.02.2023 09:34

Premia za podpis z wolnego

andyvdm 01.02.2023 09:34

kulfon32 01.02.2023 09:33 Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Nasir 01.02.2023 09:33

widocznie chinczyki lubia byc pchani w pupe do samego konca

kulfon32 01.02.2023 09:33

Mógł powiedziec: "nie podpisze - sprzedajcie mnie za 80 baniek żeby chociaz ratować budżet klubu". Nikt nie miałby pretensji ani do niego, ani do klubu. A tak? Nie mamy ani kasy na następcę, ani kasy na podreperowanie budżetu

Krisu 01.02.2023 09:33

Niby tak ale przy setkach mln € ktoś robi z Ciebie osła to te 10 mln nie jest wielka suma

HB 01.02.2023 09:32

druzyna na pewno zdobedzie wiecej punktow dzieki temu, alez to tegie glowy wymyslily

HB 01.02.2023 09:31

po co sprzedawac Skriniara zima za 9 min jak mozna go sprzedac za 0 i posadzic na trybunach?

HB 01.02.2023 09:31

XD

Dzonyy 01.02.2023 09:24

Dokladnie

kulfon32 01.02.2023 09:23

a ja, za zachowanie Skriniara, posadziłbym go na trybunach jak kiedys Icardiego. Nie pozwolił na sprzedaż obiecując podpisanie nowej umowy .... i co? Wych...ał nas. WIec teraz niech siedzi i gnije

andyvdm 01.02.2023 09:15

Ja za darmo na 3 zmiany ważne że robota jest

Luki165 01.02.2023 09:12

XDD

Dzonyy 01.02.2023 09:08

xDDD

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27644

Liczba newsów: 44458