Relacje

Inter remisuje z Juventusem 1:1 (36)

Autor:
Źródło: inf. własna
prawie 2 lata temu
3594
36
INTER - jude

Inter zremisował na Stadio Giuseppe Meazza z Juventusem 1:1. Bramkę dla Nerazzurrich zdobył strzałem z dystansu w pierwszej części spotkania Radja Nainggolan, a do wyrównania po przerwie doprowadził Cristiano Ronaldo.

 

Od samego początku spotkania było widać, że podopiecznym Luciano Spallettiego bardzo zależy na zwycięstwie i to oni częściej atakowali bramkę gości. Już w 7 minucie spotkania dało to efekt w postaci gola. Piłka po rzucie rożnym została wybita przed pole karne i znakomitym strzałem z woleja popisał się Radja Nainggolan, który otworzył wynik spotkania. Nerazzurri po zdobyciu pierwszej bramki nie przestali atakować i widać było, że chcą jak najszybciej zdobyć drugą bramkę. W 14 minucie meczu doskonałą okazję do podwyższenia prowadzenia miał Stefan de Vrij, któremu jednak nie udało się pokonać strzałem głową Wojciecha Szczęsnego. Pierwszą dobrą sytuację drużyna gości miała dopiero w 18 minucie, kiedy to strzałem z dystansu starał się zaskoczyć Federico Bernardeschi, ale piłka poleciała tuż na poprzeczką bramki strzeżonej przez Samira Handanovica. W 30 minucie mogło być już 2:0 dla Interu, ale strzał Icardiego został zablokowany przez Blaise'a Matuidiego - w tej sytuacji drużyna Bianconerich miała mnóstwo szczęścia. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i gracze Nerazzurrich schodzili do szatni z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa rozpoczęła się w nieco wolniejszym tempie, ale obie drużyny miały swoje okazje. W 58 minucie strzał z dwudziestego metra oddał Ivan Perisic, ale piłka przeleciała tuż obok lewego słupka. W 62 minucie doskonałą akcję dwójkową przeprowadzili Pjanic i Ronaldo - pierwszy po otrzymaniu podania odegrał do Portugalczyka piętką, a ten bardzo silnym strzałem pokonał bezradnego Handanovica. Na tablicy wyników widniał remis 1:1. Gracze Interu pozazdrościli gościom tej akcji i w 70 minucie pokazali, że również potrafią świetnie grać na jeden kontakt. Ivan Perisic zagrał do Mauro Icardiego w pole karne, ten odegrał z pierwszej piłki i Chorwat znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Juventusu. Jego strzał został jednak wybroniony przez Szczęsnego i Nerazzurri rozpoczynali od rzutu rożnego. Pod koniec meczu znakomitą szansę na strzelenie zwycięskiego gola mieli goście - Cristiano Ronaldo uwolnił się na prawym skrzydle, zagrał po ziemi w pole karne, ale piłka na szczęście odbiła się tylko od Perreiry i wyleciała poza linię końcową. W doliczonym czasie gry swój pierwszy strzał po wejściu z ławki oddał Lautaro Martinez, ale piłka minimalnie minęła bramkę gości.

Po bardzo ciekawym meczu, Inter ostatecznie zremisował z drużyną Juventusu 1:1. Wydaje się, że remis jest sprawiedliwym wynikiem, który głównie jednak cieszy ekipy Romy, Milanu czy Atalanty.

 

 

INTER: Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Brozovic, Vecino; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.

 

JUVENTUS: Szczęsny; Emre Can, Bonucci, Chiellini; Cancelo, Cuadrado, Pjanic, Matuidi, Alex Sandro; Bernardeschi, Ronaldo.

 

 

Zobacz też

Inter wygrana chinski nowy rok

Mamy lidera! Wspaniały wieczór na Meazza | Inter ogrywa Lazio 3-1 (54)

14.02
19:44
Alexis Sanchez Ivan Perisic Marcelo Brozovic Romelu Lukaku Parma Tardini

Ważna wygrana na Ennio Tardini! Parma 1-2 Inter (41)

04.03
19:35

Komentarze (36)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.04.2019 o 21:41 przez CNS87
CNS87
Brakuje zmienników. Perisic sie rozkręcił szkoda ze dopiero w końcówce sezonu. Politano trzyma poziom dobre wejście Valero ale to za mało. Przy bramce zawalił Brozovic bo nie poszedł za CR tyle w temacie.
28.04.2019 o 11:19 przez Adi03
+2
Adi03
Czytając komentarze niektórych osób zastanawiam się czy narzekanie to ich sposób na życie..
28.04.2019 o 12:28 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Na kibicowanie na pewno. Ciekawe czy wszyscy tak bardzo liczyli na zwycięstwo w tym meczu jak teraz płaczą po remisie.
28.04.2019 o 11:14 przez ipocrita
-7
ipocrita
No i drugi sukces Interu w tym sezonie! Po porażce Juve z Ajaxem jest remis z Juve! spektakularne sukcesy jak na 9 lat.
Żałosna oprawa tak zwanych kibiców Interu, jawnie pokazująca kompleksy :D
28.04.2019 o 19:50 przez IlCapitano
IlCapitano
Oprawa jak najbardziej trafiona, bo sprowokowała cię do rejestracji u sapania tutaj :)
28.04.2019 o 10:38 przez IlCapitano
+1
IlCapitano
No i remisik oczywiście, typowy bezjajeczny i bezpłciowy Inter Spallettiego. Nie dam rady tego oglądać przez następny sezon
28.04.2019 o 11:06 przez piper
+3
piper
To nie oglądaj cycu.
28.04.2019 o 13:54 przez Orzeu
+1
Orzeu
IlCapitano napisał:
No i remisik oczywiście, typowy bezjajeczny i bezpłciowy Inter Spallettiego. Nie dam rady tego oglądać przez następny sezon


no i tym komentarzem pokazałeś, że faktycznie nie oglądałes meczu ;)
28.04.2019 o 10:33 przez Wojtala
+2
Wojtala
Co wy gadacie plan minimum zrobiony. Remisy z Roma i Juve są jak najbardziej ok. Trzeba wygrać z ogórkami Udinese Chievo i Empoli mecz z Napoli można już wtedy przewalić i LM jest nasza. Po sezonie żegnamy Spala i robimy konkretne transfery.
28.04.2019 o 09:23 przez Kondzik
+3
Kondzik
Trochę niedosyt jest ale chyba każdy brał 1pkt w ciemno. Szkoda że strzał Icara zablokował bo by było po meczu. Kapitalna pierwsza połowa. Bylo pewne że braknie sił grając takim pressingiem. Gramy dalej Forza Inter !!
28.04.2019 o 08:38 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Kolejny raz dwie różne połowy, szkoda bo była spora szansa na komplet, ale powalczone było, jest 1 pkt. no i walczymy dalej! Forza Inter! ⚫️🔵
28.04.2019 o 01:46 przez intermed1
intermed1
No i 4 punkty stracone, a łysa glaca powie że wszystko dobrze i konsekwentnie realizujemy plan. Rzygać się chce.
28.04.2019 o 01:41 przez jacodj
+2
jacodj
Spuchnelismy w drugiej połowie.
Co prawda to prawda że Spal był zawsze drugi.
27.04.2019 o 23:45 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Spalletti musi odejść ten mecz pokazał że on nie ma jaj
27.04.2019 o 23:28 przez Jacenty
Jacenty
Najlepsze podsumowanie meczu: "Spalletti nie zrobił nic, by ten mecz wygrać". I ja się pod tym podpisuję. Widać, że zarówno z Romą jak i z Juventusem Spalletti po prostu chciał nie przegrać a nie wygrać, przekalkulował, że to wystarczy do awansu do LM. Obyśmy się nie zdziwili, gdy Juve w kolejnych meczach pogra rezerwami testując piłkarzy z akademii, różne warianty taktyczne i przegra z Atalantą czy Romą. Wówczas możemy pożałować, że zagraliśmy kunktatorsko.
27.04.2019 o 23:25 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Szkód *
27.04.2019 o 23:25 przez Piotrekfci
-1
Piotrekfci
Jak się nie wqurwiac na mecze z tymi jeb qrwami jak to co by nie grali to zawsze albo wygrają albo zremisuja... Tym razem laluś strzelił a nieszczęsny miał farta przy strzale Perisica. Taki mecz pokazuje jedno. Z lysym nigdy przenigdy nie będziemy pierwsi! Jego zmiany co rusz robią więcej szkud niż pożytku. Martinez po 80 minucie wszedł. Parodia. Dziękuję
27.04.2019 o 22:46 przez michal-chrobak
+6
michal-chrobak
Nie przesadzajcie już tak ze minimalistycznie. Politano z Perisiciem ( o dziwo ) przestali oddychać i Inter swoje ataki ograniczył. Pretensje można mieć do piłkarzy, że nie wykorzystali sytuacji a nie to, że w 75minucie się troche cofnął podobnie jak juventus.
27.04.2019 o 23:03 przez Speaker
+1
Speaker
Zgadzam się z Tobą, Politano i Perisić, dziś zagrali bardzo dobrze i to miało duży wpływ, że do 75 min stwarzalismy okazje i zabrakło to wykorzystać. Dobrze bite stale fragmenty również jak na nas :)
27.04.2019 o 23:10 przez michal-chrobak
michal-chrobak
Jeszcze nie rozumiem jak mówią, że Inter się zaczyna bronić bo valero wchodzi za radje. Pomijając, że nie zagrał źle to np. w meczu z totkami gdy przegrywaliśmy 1;0 wszedł, zaczeliśmy grać, wygraliśmy.
27.04.2019 o 22:44 przez WTC
+4
WTC
Typowy mecz Spallettiego z zespołem z czołówki. Kompletnie mnie to nie rusza bo było do przewidzenia. Teraz trzeba wygrać z teoretycznie słabymi rywalami, ale jak pokazuje historia to my umiemy i lubimy po niezłym meczu z silną drużyną odwalić coś z zespołem z dołu tabeli.
27.04.2019 o 22:35 przez piotrekninter
piotrekninter
1 połowa była dobra
2 połowa trochę na stojąco i to się zemściło

nic, reszta też gubi punkty, oprócz romy, ważne aby ze słabszymi wygrać 2 mecze
Atalanta ma trudny terminarz, coś zgubi,a Milan gra piach
27.04.2019 o 22:30 przez danielinter
danielinter
Zasluzony remis.My powinniśmy w 1 polowie strzelic 2 gola za to juve w 1.Dziwne zmiany (brak Keity i pozne wejście Lautaro) Spalettiego , ale to juz tradycja.Przez swój minimalizm w meczach z Atalanta , Roma i teraz Juve sprowadzilismy gre o LM do meczow z Udinese i Chievo , ktore MUSIMY wygrac.
27.04.2019 o 22:28 przez Guarin
Guarin
Mecz do wygrania ale minimalizm trenera pozwalał tylko na remis co oznacza sraczkę o LM do 38 kolejki.
27.04.2019 o 22:27 przez DonDawido
DonDawido
Przed meczem każdy z nas brałby remis w ciemno, a po meczu lekki niedosyt, co?
27.04.2019 o 21:26 przez Pallas
+1
Pallas
Uwaga !! ! Teraz spoiler czyli standard. 1 połowa dobra a 2 dno
27.04.2019 o 21:25 przez Orrin
Orrin
Piękna bramka Radji brawo chłopie :)
Sędzia to chyba nie chce widzieć faul pjanica na Politano
gdzie kartka dla tego frajera pjanica
27.04.2019 o 22:38 przez piper
piper
Nie sam bo zrobisz ee.
27.04.2019 o 20:32 przez Speaker
Speaker
Na pierwszy rzut oka ze składem lecimy na grubo, że tak powiem :)
27.04.2019 o 20:27 przez Orrin
+1
Orrin
FORZA Inter !! !
27.04.2019 o 20:19 przez Diaby_10
Diaby_10
Pociesza mnie fakt że jude w ogóle ławki nie ma
27.04.2019 o 19:42 przez piotrekninter
piotrekninter
szczerze mam gdzieś kto na 9tce, może i łysy wejść i tam grać, oby 3 punkty były, bo roma mimo słabej gry ciągle punktuje, a i na Milan i Atalante trzeba uważać
27.04.2019 o 19:40 przez DonDawido
DonDawido
Trochę boli mnie brak Lautaro, no ale Icardi lubi strzelać bramki Juventusowi. Liczę, że nasi pokażą charakter i będzie co świętować na koniec wieczoru. :)
27.04.2019 o 19:32 przez Pjerun
Pjerun
Juve nie gra o nic, musimy zdobyć 3 punkty.
Szkoda, że nie Lautaro...
27.04.2019 o 19:39 przez DonDawido
DonDawido
Juve gra o to, żeby nas zgnoić, a to dla nich wystarczająca motywacja. Mam nadzieję, że nasi będą gryźć murawę i dowiozą punkty.

Shoutbox

pablo77 11.04.2021 00:47

camp nou do zaorania, kerfura mozna by postawic :D

Kamiliusz1908 10.04.2021 23:58

ja jeden bym wysłał na Powiatowy Zespół Szkół w Ledzinach

Waldini 10.04.2021 23:31

oczywiście wcześniej bym zadzwonił przestrzec, by nikt nie przychodził, aby uniknąć ofiar w ludziach

Waldini 10.04.2021 23:30

Jak miałbym do dyspozycji dwa bombowce i dwa cele do zbombardowania to jeden wysłałbym na Santiago Bernabeu a drugi na Camp Nou

Waldini 10.04.2021 23:29

el klasiko, czyli Farsa kontra kurewscy

pablo77 10.04.2021 22:58

ale Barcelona stała się tym dla Realu czym Milan dla Interu :D

HB 10.04.2021 22:47

Zlatan jest zwyrolem, który strzela do zwierząt dla zabawy

Tifosinho 10.04.2021 22:44

Brejtłejt jak zanurkował

ANIOL 10.04.2021 22:28

Ale napierdyla żabami w Madrycie

domin98 10.04.2021 22:24

Aniol :zolta:

ANIOL 10.04.2021 22:03

Zayebany dzikus cygańsko bośniackie ścierwo !! ! Ptfu !!

Endru 10.04.2021 21:50

Ja nienawidze ibry, a za to ze zastrzelil lwa jeszcze bardziej

Tifosinho 10.04.2021 21:46

Milik gol

Kamiliusz1908 10.04.2021 21:43

Witam. Czyli co, Milan is Back i walczą o scudetto ?

Ojciec SB 10.04.2021 21:42

za co cygan karrtke wylapal?

ANIOL 10.04.2021 20:38

Ej na serio mam tak samo...hehe

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

bo robi mi sie wstyd po prostu

CzarodziejCzasu 10.04.2021 20:36

ale szczerez mowiac jak ogladam ten wywiad to wylaczam po pierwszej wypowiedzi

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Środa, 07 kwietnia

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    SSC Napoli

Sobota, 10 kwietnia

  • FT

    Spezia

    3 - 2

    Crotone

  • FT

    Parma

    1 - 3

    AC Milan

  • FT

    Udinese

    0 - 1

    Torino

Niedziela, 11 kwietnia

  • 12:30

    Inter

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Genoa

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Atalanta

Poniedziałek, 12 kwietnia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 17 kwietnia

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Hellas Verona

  • 18:00

    Sassuolo

    ? - ?

    Fiorentina

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Parma

Publicystyka

Antonio Conte

Inter Conte - analiza taktyczna (11)

04.04
19:23
felieton ciao interisti

CIAO INTERISTI! COME STAI IN SERIE A? (9)

29.03
11:27
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    29

    71

  • 2

    Milan

    Milan

    30

    63

  • 3

    Juventus

    Juventus

    29

    59

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    29

    58

  • 5

    Napoli

    29

    56

  • 6

    Lazio

    Lazio

    28

    52

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    25

  • 2

    Romelu Lukaku

    21

  • 3

    Luis Muriel

    18

  • 4

    Simy

    16

  • 5

    Lorenzo Insigne

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27156

Liczba newsów: 39274