Pozostałe

Jimenez: „Inter nie dotrzymał danego słowa” (12)

Autor:
prawie 16 lat temu
350
12

Luis Jimenez wciąż ma żal do działaczy Interu, po tym, jak Mistrzowie Włoch nie zdecydowali się wykupić pełni praw do jego karty zawodniczej. Po czerwcowej licytacji współwłasności Chilijczyk ponownie stał się zawodnikiem trzecioligowej Ternany i jak dotąd nie udało mu się zmienić klubu na silniejszy.

 

- Inter miał prawo zaoferować tyle, ile uważał za stosowne. Mam jednak żal, ponieważ nikt z Mediolańczyków nawet ze mną nie porozmawiał. Z Ternaną mam kontrakt ważny jeszcze przez trzy lata, a moje zarobki wynoszą 1 mln euro, co dla trzecioligowego klubu jest sporym obciążeniem. Nie chciałem przedłużać mojej umowy z tym klubem, jednak gdybym wówczas tego nie zrobił, nie trafiłbym do Interu. Nerazzurri dali mi jednak słowo, że na pewno wykupią moją kartę, dlatego złożyłem podpis na nowym kontrakcie. Zagwarantowano mi zakup pełni praw do mojej karty zawodniczej, a okazało się, że ponownie jestem w Teranie – powiedział Jimenez.

 

W ostatnim czasie Chilijczyk znalazł się na celownikach takich klubów, jak Parma, Udinese, Schalke oraz Villarreal.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
03.08.2010 o 13:16 przez Chuchu
Chuchu
szkoda, że tak to się kończy bo bardzo go lubię...miał być gwiazdą ale coś stanęło na drodze, może kontuzje których miał od cholery dużo <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
03.08.2010 o 12:49 przez SlimShady
SlimShady
No nie powiem niezłego wała mu nasi wywinęli, Od Interu, West Hamu i Parmy trafił do 3 ligi, nie dobrze <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
03.08.2010 o 12:42 przez MiRas.
MiRas.
Trzeba było grać, a nie po mordzie Pinilli lać i bawić się w skandale obyczajowe w Chile. <br />
<br />
Pretensje może mieć tylko do siebie.
03.08.2010 o 11:08 przez adriano:)
adriano:)
Miał szansę się pokazać w innych klubach, ale nie zrobił tego. To nie wina Interu, że nie jest na tyle dobry aby dołączyć do tego zespołu. Niech się weźmie do ciężkiej pracy i może znajdzie jakiś lepszy klub.
02.08.2010 o 21:30 przez piotrekninter
piotrekninter
<img src="/files/emoticons/37" alt="&lt;vuvuzela&gt;" /> o ale fajne
02.08.2010 o 21:29 przez piotrekninter
piotrekninter
moze i nieladnie ale balastu i tak mamy za duzo,a sprzedawanie nam bardzo bardzo opornie idzie<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
02.08.2010 o 21:14 przez s15
s15
<img src="/files/emoticons/7" alt=":o" />
02.08.2010 o 20:50 przez Omen
Omen
A ja tam bym chciał grać dla takiej Ternany .Tak całkiem serio to szkoda mi Jimeneza ... Pamiętam pewien jego mecz z Milanem...Miał być naszą przyszłą gwiazdą.
02.08.2010 o 20:29 przez Magiq
Magiq
Jimenez miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w West Hamie i Parmie i ani tu ani tu nie wypadł rewelacyjnie więc się nie dziwie że Inter z niego zrezygnował.Wątpie aby został w Ternenie.3 ligowiec będzie chciał zarobić na jego transferze i uwolnić się od jego pensji tak więc nie długo pewnie dojdzie do jakiegoś transferu z jego osobą.Mam nadzieję że znajdzie sobie dobry klub gdzie będzie grał.
02.08.2010 o 20:07 przez chrzanek
chrzanek
To nie pierwszy raz kiedy zawodnik został wystawiony do wiatru. Pamiętacie Coco, jak nie został zaproszony na drużynowe zdjęcie i nie został wpisany na listę zawodników. Czasem zarząd podchodzi bardzo materialnie do niektórych zawodników.
02.08.2010 o 20:01 przez siemanko94
siemanko94
jeśli to prawda to nasi działacze zachowali sie nieładnie :/
02.08.2010 o 20:00 przez Andruś
Andruś
To jest tylko wersja Jimeneza. Jak było naprawdę nikt nie wie, więc nie ma co tego komentować

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 22:00

Ty się akurat Orzeu powinieneś cieszyć, będzie ruch na stronie, bo nic tak nie przyciąga psychopatów jak porażka Interu, czy to na rynku transferowym czy na boisku 😉

lord-gs 23.06.2026 22:00

Może tak być ale to nie nasz problem

El_Imprezatore 23.06.2026 21:59

on w anglii zginie, zobaczycie

lord-gs 23.06.2026 21:58

A nam pozostaje szukać alternatywy

lord-gs 23.06.2026 21:57

Głównym wygranym tej sytuacji będzie Atalanta

Kredence 23.06.2026 21:55

Atalanta wiedziała co i jak i czekali na angoli

Kredence 23.06.2026 21:55

Wybierze kasę i Anglię, ma takie prawo, nie przeskoczysz tego

Kredence 23.06.2026 21:55

50 to już było niesamowicie dużo

Kredence 23.06.2026 21:54

A co chcesz Orzeu zrobić jak dają prawie 60 mln + 5 mln Palestrze xd

Claudio 23.06.2026 21:52

akurat to Interowi wychodzi najlepiej

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:51

Weźmy jakiegoś 29 latka i go odbudujemy

El_Imprezatore 23.06.2026 21:50

umówmy się on takich pieniędzy nie jest wart, ale to moje zdanie

andyvdm 23.06.2026 21:50

50 mln za jakąś Palestre z Cagliari przebijać to nie ma sensu xD

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:48

Kolejny zawodnik nam ucieka bo żałujemy 3 mln wiecej

Orzeu 23.06.2026 21:45

jak historia uczy to wszystko znika gdy pojawia się pieniądz

Orzeu 23.06.2026 21:45

no ale przecież mieliśmy pierwszeństwo gracza i dobre relacje :D

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625202

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się