Plotki transferowe

Napoli będzie walczyć o Icardiego (14)

Autor:
Źródło: passioneinter.net
8 miesięcy temu
1396
14
Mauro Icardi

Zdaniem Ciro Venerato eksperta od rynku transferowego, Mauro Icardi wcale nie musi w przyszłym sezonie zostać zawodnikiem Juventusu. Jego zdaniem Napoli również będzie walczyło o transfer napastnika, a wiele zależy od działaczy Interu.

Co prawda stwierdza on, że Argentyńczyk nie jestem priorytetem dla Napoli, ale jeśli pojawi się szansa, to spróbują pozyskać piłkarza. Potrzebne środki na zakup zawodnika mają pochodzić m.in. ze sprzedaży Koulibaliego. Wanda Icardi co podkreślają włoscy dziennikarze jest w stałym kontakcie z prezydentem Napoli, Aurelio de Lautrentisem. Venerato twierdzi, że jedyną przeszkodą na drodze Icardiego do Neapolu nie jest jego kontrakt, a  to żeby przekonać działaczy Interu do oddania ich napastnika.

 

Zobacz też

Luciano Spalletti

S. Sabatini: Inter przywróci Spallettiego (52)

26.11
14:35
Olivier Giroud

Plan Interu na sprowadzenie Giroud (7)

30.11
11:16

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.04.2020 o 10:26 przez mikruzzo
mikruzzo
Jakoś przestało mnie to nawet Interesować gdzie wyląduje, skoro postawiono na Mauro krzyżyk to niech w końcu odejdzie na stałe
07.04.2020 o 04:17 przez Jacquelele
Jacquelele
Wymiana za Tonaliego
06.04.2020 o 18:59 przez Kondzik
Kondzik
Szykuje się kolejna telenowela z fotomodelem..tfu. Rób won gościu przynajmniej spokój jest.
06.04.2020 o 17:40 przez maverik
+1
maverik
Dwa dni temu Juventus po Icardiego, wczoraj Milan bierze Icardiego, dziś Napoli idzie po Icardiego. Co jutro? Icardi do Romy?
06.04.2020 o 18:32 przez WTC
WTC
Icardi do aSromy było scenariuszem już chyba podczas ubiegłego letniego okienka transferowego.
06.04.2020 o 17:27 przez AveCaesar
AveCaesar
Ma być rewolucja kadrowa w Napoli więc jeżeli będą chcieli to znajdzie się kasa na Icardiego. Pewnie do tego jakiś zawodnik (Allan ?). Pytanie czy Wanda będzie chciała. Nie chodzi o odległość tylko żeby Mauro grał we Włoszech. W Milanie ma być ograniczenie pensji na poziomie 2,5 mln i mają przez to polecieć Donnaruma, Romanogli oraz Ibra więc raczej odpada. Juve ? Myślę, że bardzo realny kierunek tylko co (ile) my na tym zyskamy ? Bo na pewno nie będą chcieli płacić dużych pieniędzy za Icara, a jakiś odpadów od nie będziemy brać ale np taki Bentancur + 20/30 mln dla mnie świetna oferta.
06.04.2020 o 20:36 przez SETE
SETE
Ja coś czuje ze Juve zaproponuje Bernardeschiego. Bentancur bez szans
06.04.2020 o 12:39 przez Xucatlan
Xucatlan
Icardi nie będzie grał w Napoli. On chce z rodziną mieszkać w Mediolanie. Z Paryża czy z Neapolu do Mediolanu jest pi razy drzwi taka sama odległość. Albo usra się i zostanie w Interze albo pójdzie do Juve bądź Milanu (choć plotek o Milanie chyba nigdy nie było?).
Ja się nie zdziwię, jak doczeka w Interze do końca kontraktu, a potem zdecyduje się na któryś z mniejszych klubów z okolic Mediolanu. Atalanta, Parma, któryś z klubów z Genui (powrót do Sampdorii)?
Dla Icardiego priorytetem nie jest kasa (gdziekolwiek indziej pewnie dostanie maks połowę tego, co miałby w PSG), nie są trofea i zaszczyty, a właśnie mieszkanie z rodziną w Mediolanie.
Specyficzny człowiek, ogólnie specyficzna rodzina i trzeba na ich sprawę patrzeć z nieco innej, niestandardowej perspektywy.
06.04.2020 o 12:42 przez Lopez
Lopez
Plotka już była o Milanie.
06.04.2020 o 13:13 przez Kml
Kml
Xucatlan skoro dla niego jest najważniejsza rodzina i mieszkanie w Mediolanie to dlaczego odszedł do PSG skoro twoim zdaniem kasa dla niego najważniejsza ?
06.04.2020 o 14:15 przez ThreeEyedRaven
+1
ThreeEyedRaven
Dla Icardiego nie jest priorytetem kasa, dlatego sępił co pół roku nowy kontrakt.
06.04.2020 o 16:27 przez ragnar
ragnar
dla niego może i nie
ale dla kobyły na pewno
07.04.2020 o 12:15 przez Xucatlan
Xucatlan
Sprawę zorganizowano na ostatnią chwilę. Miał do wyboru albo to, albo trybuny przez cały sezon. Zdecydowali się spróbować jak to będzie funkcjonowało. Oczywiście z punktu widzenia finansowego miała znaczenie, ale gdyby była priorytetowa, to by się tego PSG trzymali, bo nigdzie indziej, zwłaszcza teraz w czasie zbliżającej się recesji nie dostaną pewnie nawet połowy tego, co oferowali Paryżanie.
Wanda z dziećmi nie wyprowadziła się z Mediolanu. Praktycznie codziennie latała do Paryża. Z dziećmi tak często jak to tylko było możliwe.
Tak jak wspominałem wyżej chcieli spróbować jak to będzie funkcjonowało. I teraz tak, gdyby kasa była priorytetem, to Mauro robiłby wszystko żeby w PSG zostać. gdyby priorytetem było jednak to o czym wspominam ja, to Mauro próbowałby się wydostać z Paryża. Co zrobił? No właśnie.
08.04.2020 o 09:06 przez inter30
inter30
Xucatlan daj sobie spokój, już nic go nie broni, zwykły idiota, pajac i pantofel

Shoutbox

nicolas80 01.12.2020 16:31

Endru zastanowię się nad twoja poradą bo Lopez jest w porządku do mnie

nicolas80 01.12.2020 16:27

Odet chciałbym żeby tak było ale w tym wypadku trochę chyba mój opis na wyrost ale bardzo bym chciał żeby tak było 🙂

Odet 01.12.2020 16:25

nicolas a Ty serio jesteś przekonany że to dżentelmeni ? :)

nicolas80 01.12.2020 16:25

Niestety Endu ale od nas już nic nie zależy w tej grupie ale ciekawą opcje

Endru 01.12.2020 16:25

Nicolas musisz sie udac na porady do lopeza na fb to bedziesz im dokuczal jak ja

Endru 01.12.2020 16:23

Szachtar dzis goli real my gladbach i ostatnia kolejka arcyciekawa

nicolas80 01.12.2020 16:21

Na tym shoutboxie jest kilku dżentelmenów co mnie próbują zdyskredytować ale to jest normalne 🙂

FReeFonix 01.12.2020 16:15

Adryjano furewer, czy Twój nick związany jest z tym że po niemiecku straż pożarna to fuerwehr?

nicolas80 01.12.2020 16:14

Coś mnie nie chcą przyjąć do tej grupy

Odet 01.12.2020 16:12

witam

nicolas80 01.12.2020 16:12

Witam Odet

Odet 01.12.2020 16:09

choć nie tylko :)

Odet 01.12.2020 16:08

:)

Odet 01.12.2020 16:08

ja dostałem za "matołka"

Odet 01.12.2020 16:08

Orzeu za nazwanie kogoś "mordko" nie ma bana?

Orzeu 01.12.2020 15:46

pokaż kupon z wcozraj mordko

GianniVersace 01.12.2020 15:26

wczoraj z 5 zł 1575 zrobione

GianniVersace 01.12.2020 15:26

warto dzis obstawiac inter?

nicolas80 01.12.2020 15:19

Brawo ZnawcaCalcio trzymaj tu porządek

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto zagrał najlepiej w meczu z Sassuolo?

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27060

Liczba newsów: 38038