Plotki transferowe

Ostatni dzień Mercato Live - 01.09 (23:30): LETNIE MERCATO WE WŁOSZECH ZAMKNIĘTE (89)

Źródło: różne
10 miesięcy temu
17291
89

Najnowsze doniesienia, plotki, wywiady związane z rynkiem transferowym Interu. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszych aktualizacji.

 

23:30

Oficjalnie - Benjamin Pavard w Olympique Marsylia.

 

20:17

Oficjalnie - Manuel Akanji w Interze.

Wypożyczenie (2 mln euro) z możliwością wykupu za 15 mln euro, które zmieni się w obowiązek wykupu jeśli Inter wygra Scudetto. 


18:13

Sky Sport DE - Ademola Lookman otwiera się na Bayern, ale Atalanta oponuje.

 

18:05

Akanji już w Mediolanie.

 

 

16:50

F. Romano - Benjamin Pavard HERE WE GO!

Francuz odchodzi z Interu i przenosi się na zasadzie wypożyczenia do Olympique Marsylia. Francuzi pokryją pensję obrońcy i będą mieli opcję wykupu wynoszącą 15 mln euro. Strony liczą, że uda się podpisać dokumenty na czas.

 

Zdjęcie



16:47

La Gazzetta dello Sport - Pavard bardzo bliski odejścia z Interu.

 

16:45

G. Di Marzio - Benjamin Pavard o krok od transferu do Olimpique Marsylia.

 

16:13

Sky - Przenosiny Pavarda do Marsylii są na końcowym etapie. 

 

16:09

R. Caruso - Inter od dłuższego czasu był niezadowolony z zachowania Pavarda.

I nie chodzi tu tylko o sławną grę w padla z rzekomo kontuzjowanym stawem skokowym. 

 

16:07

Sky Sport - Nie ma już warunków na sprowadzenie Lookmana.


15:33

L’Equipe - Marsylia oferuje wysoką opłatę za wypożyczenie Benjamina Pavarda z opcją wykupu na poziomie 15 mln euro. 

 

15:30

F. Biasin - Wola Manuela Akanjiego była kluczowa.

 

15:25

FcInter1908 - W ciągu najbliższych godzin Manuel Akanji będzie w Mediolanie.



15:20

F. Romano - Inter będzie musiał wykupić Manuela Akanjiego jeśli Szwajcar rozegra co najmniej 50% gier, a Nerazzurri zdobędą Scudetto.

 

15:15

Romano - Oficjalna oferta OM za Pavarda.

Wypożyczenie z opcją wykupu, Francuzi zapłacą całą pensję Pavarda. 

 

15:10

Sky - Pavard otwiera się na Olympique Marsylię.

Trwają rozmowy w sprawach płacowych. 

 

14:57

G. Longari - Akanji trafiłby do Interu niezależnie od przyszłości Pavarda.

 

14:56

P. Guarro - Inter prowadzi rozmowy z Marsylią w sprawie Benjamina Pavarda. Nerazzurri naciskają na transfer definitywny, podczas gdy Francuzi chcą wypożyczenie z obligatoryjnym wykupem. Rozmowy w toku.

 

14:55

F. Romano - Manuel Akanji HERE WE GO!

Inter uzgodnił warunki transferu z Manchesterem City. Nerazzurri zapłacą 2 mln euro za wypożyczenie zawodnika i będą mieli opcję wykupu za 15 mln euro. Wykup stanie się obowiązkowy po spełnieniu trudnych warunków.

 

Zdjęcie

 

14:50

F. Romano - Manuel Akanji odrzucił AC Milan, który o niego mocno zabiegał. Na transfer do Interu zgodził się w przeciągu jednego dnia.

 

14:43

F. Romano - Inter wysłał do Manchesteru City ofertę wypożyczenia Manuela Akanjiego. Zawodnik powiedział 'tak' Interowi.

 

14:42

M. Moretto - Jeśli Inter nie dopnie dzisiaj transferu Manuela Akanjiego to uwaga na przyszłość: Inter dalej będzie zabiegał o zawodnika.

 

14:40

D. Mari (Sky Sport) - Inter spróbuje pozyskać Manuela Akanjiego nawet bez odejścia Benjamina Pavarda!

 

14:25

G. Longari - OM i Inter pracują nad podwójną transakcją.

Marsylia chce u siebie Benjamina Pavarda, a Inter w takim przypadku sprowadziłby Manuela Akanjiego z Manchesteru City. Transakcje są ze sobą powiązane. Negocjacje tłumaczą też powody nieobecności Pavarda na wczorajszym meczu. 

 

14:20

F. Romano - Manuel Akanji miałby być nabytkiem Interu w przypadku odejścia Pavarda. 

 

13:30

L. Bendoni (Sky Sport) - Olimpique Marsylia podejmuje próbę wypożyczenia Benjamina Pavarda z Interu! Nerazzurri nie zgadzają się na tę opcję, ale sytuacja może ulec zmianie.

 

11:55

F. Romano - Alexis Sánchez HERE WE GO!

Były piłkarz Interu jako wolny zawodnik podpisał kontrakt z hiszpańską Sevillą.

 

11:10

I. Zazzaroni - Do wszystkich wkurzonych po wczoraj kibiców Interu, którzy do mnie wypisują pytając o transfer last-minute: jeśli w ciągu najbliższych godzin nikt nie odejdzie z Interu to skład drużyny pozostanie taki, jaki jest. To są fakty, a nie moja opinia.

 

10:05

La Gazzetta dello Sport - Ademola Lookman raczej pozostanie w Atalancie. Nie ma czasu, a La Dea nie znajdzie tak szybko zastępstwa. Bayern zaoferował jedynie około 33 mln euro, co jest znacznie poniżej oczekiwań klubu z Bergamo.

 

10:00

F. Romano - Gianluigi Donnarumma HERE WE GO!

Włoch dołączy do Manchesteru City. Anglicy zapłacą PSG około 35 mln euro.

 

09:05

F. Romano - Loïs Openda HERE WE GO!

Belg dołączy do Juventusu. Bianconeri najpierw wypożyczą zawodnika, a po sezonie będą zobligowani wykupić go za 40 mln euro.

 

08:15

F. Romano - Juventus rozważa złożenie oferty wypożyczenia z obowiązkowym wykupem za Loïsa Opendę. Wszystko przez komplikacje ze ściągnięciem Kolo Muaniego. Belg jest otwarty na transfer do Starej Damy.

O zawodnika na wcześniejszym etapie mercato pytał także Inter.

 

08:15

F. Romano - Ederson HERE WE GO!

Brazylijski bramkarz za 13 mln euro przenosi się z Manchesteru City do Fenerbahçe. Teraz Anglicy mają wolną drogę do zakontraktowania Gigio Donnarummy.

 

07:55

G. Di Marzio - Dzisiaj ostatni dzień na transfer Gigio Donnarummy do Manchesteru City. PSG obniżyło swoje wymagania z 50 do 30 mln euro. Anglicy całą noc rozmawiali także z agentami włoskiego bramkarza.

 

05:30

Romano: Lookman – stanowisko Atalanty jest jasne. Bayern, Tottenham i kluby z Włoch o tym wiedzą

Przyszłość Ademoli Lookmana wciąż stoi pod znakiem zapytania. Jak informuje Fabrizio Romano, Atalanta nie zamierza wypożyczać Nigeryjczyka z opcją wykupu. Bayern, Tottenham oraz włoskie kluby zostały poinformowane, że jedyną możliwością jest transfer definitywny lub wypożyczenie z gwarantowanym obowiązkiem wykupu.

 

05:25

Czy Frendrup zostanie w Genui? Ottolini: „Trudno oczekiwać satysfakcjonujących ofert w ostatnich godzinach”

Morten Frendrup, od dłuższego czasu łączony z Interem, najprawdopodobniej pozostanie w Genoi. Duński pomocnik wybiegł dziś w podstawowym składzie na mecz z Juventusem, a dyrektor sportowy klubu, Marco Ottolini, skomentował jego sytuację:

- Szczerze mówiąc, trudno mi sobie wyobrazić, by w ostatnich godzinach pojawiły się oferty, które mogłyby nas zadowolić. Bardzo chcemy go zatrzymać – powiedział dla DAZN.

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 13.06 (21:50) CorSport - Curtis Jones chce przenosin do Interu | Romano - Frattesi chce transferu do Nottingham (26)

13.06
06:37
mercato live frattesi

Mercato live 11.06 (16:00) Corsera - Atalanta wyceniła Palestrę na 60 mln euro // Pedulla - Frattesi chciałby przejść do Juventusu (51)

11.06
00:00

Komentarze (89)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.09.2025 o 17:08 przez Snake86
+1
Snake86
Sprzedawać to my nie umiemy od lat, tylko wypożyczenie i opcja 🤦
01.09.2025 o 16:53 przez Szociq
+1
Szociq
Na Zachodzie bez zmian...
01.09.2025 o 16:53 przez mroowa111
+5
mroowa111
Fajnie byłoby mieć ich obu troche załatali by tę obronę a tak cieszy Akanji ale smuci Pavard
01.09.2025 o 16:47 przez danielinter
+2
danielinter
Swoją drogą mówi się że mamy odmłodzić obronę, a Akanji jest nawet rok starszy niż Pavard.
01.09.2025 o 16:43 przez Speaker7
+3
Speaker7
Akanji to fajny transfer, ale jeszcze trzeba wymienić Bissecka na Soleta i wtedy Solet-Akanji-Bastoni mamy podstawy jeszcze pomarzyć o czymś.
01.09.2025 o 16:30 przez wrobel1908
wrobel1908
Akanji wydaje się dobrym ruchem zwłaszcza na takich warunkach ale jego transfer kosztem Pavarda trochę słabo.
01.09.2025 o 16:21 przez tytusek25
+2
tytusek25
samo pozyskanie Akanjego- mocne 8 /10

-w pakiecie z pozbyciem się Acerbiego/ sprzedażą De Vrija- 10/10
- w pakiecie ze sprzedażą Pavarda- 6/10.

mamy 2 środkowych obrońców 34+ i serio to akurat Pavard ma odejść ?? Bez sensu....
01.09.2025 o 16:17 przez Piotrek85
+1
Piotrek85
Pavard- Akanji - Bastoni . Wygląda nieźle. Mógłby zostać
01.09.2025 o 16:03 przez Dzyl
+1
Dzyl
Z Akanjim fajny deal, ale jaki ma sens oddawanie Pavarda? (Marsylia i tak go nie wykupi). Pavard powinien zostać bo jednak jest to gość co zapewnia jakiś solidny poziom a potrzebujemy głębi składu. Nie mówiąc juz o tym, ze chcemy się pozbyć 29 letniego Pavarda i trzymamy 38 letniego Acerbiego.
01.09.2025 o 15:57 przez davi23
davi23
Po wczoraj nikt nam nie sprzeda Soleta bez mega wysokiej oferty, ale co gość nas wczoraj wymiatał
01.09.2025 o 15:35 przez Paolo92
+2
Paolo92
Warunki na jakich przychodzi Akanji tj. "Romano - Inter będzie musiał wykupić Manuela Akanjiego jeśli Szwajcar rozegra co najmniej 50% gier, a Nerazzurri zdobędą Scudetto." są spoko.
Przyda się nam doświadczony a nie taki jeszcze stary gość który pomoże ogarnąć obronę.
01.09.2025 o 15:30 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Czyli co jak się chce to można nawet za pięć 12 kogoś konkretnego sprowadzić ? Akanji ok ale nie dam żyć do czasu aż nie zobaczę Soleta w naszej koszulce ! Czekają aż cena wyskoczy na tyle że ich stać nie będzie ?
01.09.2025 o 15:27 przez FCI
+3
FCI
Podbić 2 mln i dawać tego Lookmana
01.09.2025 o 15:23 przez kadrian89
+3
kadrian89
Akanji może być opcja również jako środkowy być może.

Oglądanie Acerbiego powoli staje się męczące.
01.09.2025 o 15:19 przez Szociq
Szociq
Czyli taka zmiana 1:1. Rozumiem że Pavard szału nie zrobił u nas ale w takim razie trzeba było wcześniej o tym myśleć i szukać zastępstwa a dodatkowo brać Akanji bo to niezły grajek.
01.09.2025 o 15:18 przez AJ
+1
AJ
Akanji jest minimalnie lepszy od Pavarda bo to co on czasem wyprawia to wola o pomstę do nieba, jednak to żadna wielka zmiana.
01.09.2025 o 15:04 przez 1+8
+4
1+8
Nie kumam po co Pavard miałby odejść, potrzebujemy głębi składu
01.09.2025 o 14:32 przez pluto11
+5
pluto11
Taki Akanji to powinien przyjść nie pozbywając się Pavarda
01.09.2025 o 14:21 przez mroowa111
+1
mroowa111
Dyrektorzy są zapatrzeni w siebie a ten skład potrzebuje wzmocnień szczególnie w obronie nie da się wygrywac ciagle ludźmi którzy są teraz o 2-3 lata starsi niż byli Panowie obudźcie się bo bączek to bedzie ciezki sezon
01.09.2025 o 14:13 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Spokojnie nasi dzisiaj odpalą maszynkę losującą i znajdą jakieś randomowe nazwisko i transfer jak znalazł.
01.09.2025 o 14:09 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Wciąż czekamy na te głośne nazwisko które obiecali włodarze..
01.09.2025 o 13:57 przez inter30
+1
inter30
Obrona jest kompletna, nawet jak oddadzą Pavarda za pół darmo w swoim stylu to też obrona jest kompletna, ogólnie kadra jest kompletna, jesteśmy konkurencyjni.

A i musimy pozostać zjednoczeni jeszcze
01.09.2025 o 13:48 przez Piotrek85
+3
Piotrek85
Mam nadzieję,że to nie prawda. Oddanie Pavarda w ostatnim dniu okienka na wypożyczenie to już patologia.
01.09.2025 o 13:45 przez darek666sz
+1
darek666sz
Tak,oddajcie Pavarda i grajcie Bisseckiem :) 👏👏👏👏
01.09.2025 o 14:31 przez ragnar
+2
ragnar
nie czaje w ogóle krytyki Pavarda. Może jestem stronniczy bo to było wielkie zaskoczenie, że gracz Bayernu do nas przyszedł, może nawet jak nie miał ofert z LIV czy City to klub AV czy Newcastle z chęcią by go podpisał.

Zaimponował mi, że po kontuzji wymiatał aż miło, wszystkie główki wygrywał, wślizgi itd, nieszczęsny kiks z Atletico jest mu wypominany cały czas, ale poza tym 1 sezon bardzo dobry,
drugi sezon, jak cała reszta, bez szału, ale mimo wszystko jak gra on a nie Bisseck jakoś jestem spokojniejszy o obrone....

sprzedać można, oczywiście, ale trzeba mieć jakąś konkret alternatywe i kase, np jakby ktoś dał 20, a za 25 byłby SOlet to OK, ale oddać go a grać Darmian/Bisseck głupota
01.09.2025 o 13:36 przez Paolo92
+2
Paolo92
Wypożyczenie Pavarda bez obowiązku wykupu i znalezienia kogoś w jego miejsce to głupota.
Wypożyczać to sobie można głębokiego rezerwowego by zbierał minuty.
01.09.2025 o 12:07 przez amazon
+9
amazon
Można sie rozejść. Ten sezon zapowiada się na okres upokorzeń , nerwów i walkę o top 4 do ostatniej kolejki. Wczoraj, były trener z Ekstraklasy, obnażył wszystkie braki i ze swoimi drwalami , załatwił sobie 3 pkt na GM. Każdy amator rynku i kibic Interu, wie na co '' choruje '' ten skład. Tylko nie nasi DS. Brak Leoniego i Lookana to kryminał. Cała para powinna iść w takie profile, bo tutaj jest nie wyrwa , a krater. Zero gry pionowej, tylko obwód jak w ręcznej. Zero kreatywności, zero motoryki i pomysłu. Milion wrzutek w pole karne przy obrońcach przeciwnika, których średnia to 192 cm wzrostu, to nie objaw głupoty, tylko braku środków. Zal, że nie trafiliśmy na taki mecz w 1 kolejce. Po takim zimnym prysznicu, może byłaby szansa na cokolwiek. Mecz z Torino rozbestwił zarząd i wprowadził ich w poczucie spełnienia i spokoju...pozorne jak widać po wczoraj. Nie wspomnę o tym, jak zbroi się konkurencja, a my po rekordowym roku w LM i na KMS, żydzimy jak żebrak. Dawno odjechał nam Juventus, Napoli i Milan. Patrzę z zazdrością na ich okienka. Tam jest pomysł i zakupu na uzupełnienia składu i zmiany taktyki A u nas? Chivu dostał jednego gracza, 3 pozostałych było kupionych przed jego zakontraktowaniem. O sprzedawaniu nawet nie wspomnę Bujamy się z amatorami typu Aslani, który dyktuje nam warunki i przeciąga sprzedaż , trafiając ostatecznie na suche wypożyczenie, z którego wróci. Milan , Juve i Napoli, sprzedaje graczy z rezerw, albo flopy po 15-40 mln i potem to do razu wydaje. Wygląda to bardzo źle dla nas i obym był złym prorokiem i się mylił, ale będziemy drżeć do ostatnich kolejek o LM , walcząc z Romą. Mam dejavu z czasów post triplette i sądzę, że czeka nas 2-3 sezony czyśćca, no chyba, że Amerykanie znajdą na nas kupca z grubym portfelem. Zawsze jednak Forza Inter!
01.09.2025 o 11:56 przez kibol123
+6
kibol123
" 80 milionów na transfery" :D
01.09.2025 o 12:01 przez pluto11
+1
pluto11
Powiem że nawet 100 rekordowo dużo po dojściu do finału LM i KMS
01.09.2025 o 12:27 przez kibol123
kibol123
Dokładnie jak tak wyglądają nasze okienka po tak tłustym roku, to strach sobie wyobrazić co będzie w słabszych latach, niedługo Dioufy na każdej pozycji w Interze...
01.09.2025 o 10:35 przez ragnar
+6
ragnar
Inter 42+ 3 , nie nie
Bayern 35 :)
no i mają niezadowolonego gracza, no strzelili sobie w stope, oferta Interu była na prawde dobra, biorąc pod uwage, że ma przed sobą PNA i umowe do 27 roku
01.09.2025 o 09:48 przez kadrian89
+6
kadrian89
Jak broniłem ruchów transferowych póki co, tak brak inwestycji w obrońcę klasowego albo dryblującego gościa po odejściu Zalewskiego jest dla mnie sabotażem klubu.

Nie widzę tego w takim wydaniu, Juve, Milan i Napoli będą konkurencyjni. Juve może namieszczac niestety
01.09.2025 o 09:45 przez Tifosinho
+6
Tifosinho
Nie chcę uprawiać czarnowidztwa ale czołówka Serie A na papierze Nam odjeżdża 😕 Jakoś gdy nie udawało Nam się ściągnąć jakiegoś dobrego grajka to ściągaliśmy jego marną alternatywę a teraz gdy alternatywą Lookmana był równie dobry Openda to temat umarł 🤦 wiem, że czekali na odejście Taremiego ale bardzo słabo to wygląda. O ŚO już nie wspominam.

Shoutbox

timon 17.06.2026 13:48

Lautaro wygral MS, dwa razy copa america, raz zostal krolem strzelcow copa. Jest na 4 miejscu wsrod najlepszych strzelcow w historii Argentyny a pewnie wbije nie dlugo na drugie, a tu jakis Oster otwierajac Harnasia pisze, ze chlop sie do reprezentacji nie nadaje

Vancore 17.06.2026 12:36

z tym ze lautaro wcale nie gral gorszego meczu, poprostu messiemu wyszedl lepszy mecz

Saff 17.06.2026 08:22

Typowy oster, jak pies Pawłowa - Lautaro gorszy mecz, to jemu już ślina cieknie i w biegu do klawiatury podciąga majteczki, które mu się z ekscytacji zsuwają. A to, że nikt go nie będzie chciał kupić - lepiej dla nas

Claudio 17.06.2026 08:21

Ten Palestra mnie nie rusza. Będzie to będzie. Jak nie on to będzie jakiś starszy ale lepszy zawodnik.

lord-gs 17.06.2026 08:15

Może sobie chcieć. To Atalanta rozdaje karty.

martins2000 17.06.2026 07:53

🔥 Palestra booked, Inter move forward. After turning down Manchester City, the winger has also rejected Chelsea: he wants to join the Nerazzurri.

oster 17.06.2026 06:09

Jaki moment? On nie nadaje się do tej reprezentacji taki jest fakt

Tifosinho 17.06.2026 05:48

Masz swój moment mały człowieczku, naciesz się nim

oster 17.06.2026 05:45

Lautaro chyba znowu chce odpaść jak najszybciej żeby mieć wakacje, jak Lautaro znowu będzie najgorszy na turnieju to kolejne cztery lata nikt nie będzie chciał go kupić jak było po Katarze 😄

oster 17.06.2026 05:09

Lautaro najgorszy na boisku, forma z Kataru jest dalej

FENDI_SOSA 17.06.2026 04:48

Messi hat trick

HB 17.06.2026 00:10

xD

Claudio 16.06.2026 23:27

pisze w perpektywie kibica, a nie pilkarza. Druga sprawa czy zostanie MŚ to czas pokaze...

Cny 16.06.2026 23:17

100% racji. zamiast zostać mistrzem świata (całkiem prawdopodobne) to mógł sobie zostać w mediolanie

Claudio 16.06.2026 23:08

niepotrzebnie Thuram pojechal na ten mundial skoro ma ławę grzać cały czas. Tak by spokojnie odpoczął

Tifosinho 16.06.2026 23:00

Duet Theo-Maignan się popisał 🤣

Tifosinho 16.06.2026 22:47

Ależ piłka od Rabiota

VVujek 16.06.2026 21:38

Como może się odbić od ściany grając na 3 frontach.

Claudio 16.06.2026 20:21

Górnik sprzedał do Slavii Praga Wiktora Nowaka (no to dali mu szanse), a najsmieszniejsze jest to, że Hellebrand odchodzi za 1,7mln euro(klauzula) do....Korony Kielce xD skad tam sie kasa wziela?

martins2000 16.06.2026 19:18

Od 1 lipca klauzula Greenwooda 60 mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29474

Liczba newsów: 53350

Liczba komentarzy: 624848

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się