Pozostałe

Radja: Muszę narobić bałaganu, by odejść [aktualizacja 13:22] (40)

Autor:
Źródło: sportmediaset.it
ponad 7 lat temu
5710
40

W internecie zawrzało, a wszystko to za sprawą nieoficjalnie nagranej rozmowy, na której rzekomo wypowiada się Radja Nainggolan.

W nieoficjalnym nagraniu, które opublikowały źródła powiązane z AS Romą oraz m.in. Sport Mediaset słychać głos podobny do Radji Nainggolana (nie ma 100% pewności, że to Radja), oto wypowiedź:

"Mamma mia, wszyscy mówią, że jestem skończony... Ale dobrze... Zawsze udowadniałem wszystko na boisku i zawsze ich uciszałem. Jednak jeśli za jakiś czas jakiś Interista przyjdzie się podlizywać, wtedy nakopie mu do dupy. Cóż, na tyle ile jestem przyjacielem Tottiego, być może on naciśnie w tej sprawie... Muszę jednak narobić tutaj bałaganu, aby móc odejść, rozumiesz? Zrobię tu rzeźnię... Chcę wrócić".

Nie wiadomo, na 100% czy to Nainggolan oraz kiedy ta wypowiedź została nagrana. Nie wiadomo wobec tego, czy jest ona konsekwencją ostatniego zawieszenia Belga. Być może jest to próba zrobienia jeszcze większego zamieszania w otoczeniu Interu (rozmowę opublikowały źródła powiązane z Romą). Być może natomiast jest to faktycznie pokłosie kary klubu. Wiadomo, że w drużynie nie dzieje się dobrze, a Nainggolan będzie musiał naprawdę mocno wziąć się do roboty, jeśli liczy na jakąkolwiek przyszłość w tym klubie. 

Będziemy informować Was na bieżąco, jeśli w sprawie pojawią się nowe wątki.

 

[aktualizacja 11:22]

Żona piłkarza przyznała na instagramie, że ona i jej córki są ofiarami gróźb ze strony tifosich Interu. 

Dajcie mi powiedzieć jedno, do tych wszystkich którzy obrażają mnie i grożą mi na moim profilu. Jestem Claudia i tylko ja czytam wszystko to co piszecie do mnie, nikt więcej. Jeśli chodzi o groźby dla mnie i moich córek - to naprawdę obrzydliwe!

 

[13:22]

La Gazzetta dello Sport - Stanowisko Interu w sprawie Nainggolana poznamy najwcześniej jutro. 

W zarządzie Interu zastanawiają się jak zareagować na nagrania audio, które wyciekło wczorajszej nocy. Jak sugerują dziennikarze La Gazzetty Inter nie zajmie żadnego stanowiska co najmniej do jutra - dzisiaj najważniejsze jest spotkanie z Napoli. Po przyjrzeniu się sprawie stanowisko klubu poznamy najwczesniej jutro. Może też się stać tak, że klub nie zareaguje - wszystko zależy od tego jak sytuacja zostanie naprostowana i jaką strategię przyjmie Inter. 

 

Użytkownicy fcinter.pl dzięki współpracy naszej strony z Totolotkiem mają możliwość uzyskania bonusu bukmacherskiego 100% (do 1000 zł) oraz otrzymują od nas darmowy zakład (za 20 zł) - trzeba tylko przy rejestracji użyć kodu FCINTER

 

udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.12.2018 o 16:26 przez AveCaesar
AveCaesar
Wątpię w autentyczność takiego nagrania. Jakim idiotom trzeba być żeby mówić takie rzeczy komuś kto potem je wylewa w media. Może to nagranie z czasu jak chciał uciec z Romy, a wyciekło teraz żeby nam narobić syfu ? :D
26.12.2018 o 16:32 przez Dyl87
+1
Dyl87
Wystarczy być Radja :)
26.12.2018 o 16:10 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Co tu się dzieje... Ninja zamiast wziąć się w garść i za :cenzor: lać, to takie rzeczy... :/
26.12.2018 o 16:07 przez timon
+1
timon
Ninja zesral się na Spała niczym szejkowie na Polskie modelki. Ciekawe czy to odosobniony przypadek, czy Spał stracił szatnie?
26.12.2018 o 19:00 przez SETE
-1
SETE
Heheh punkt dla Ciebie
26.12.2018 o 15:17 przez koniar
-1
koniar
W poprzednim sezonie go bardzo chciałem w Interze, ale w tym byłem już sceptyczny, tym bardziej patrząc w jakiej atmosferze przyszedł... Dlaczego nie wykupili Rafini ? on miał wszystko czego potrzebujemy w tym klubie. Nainggolan jak dla mnie jest spalony.
26.12.2018 o 22:38 przez Snake86
Snake86
Szczególnie kontuzje...
26.12.2018 o 15:14 przez OstatniPrawdziwy
+1
OstatniPrawdziwy
Mówiłem, że spalą Jana. Najpierw trzeba wziąć chuuja na dywanik, jeśli nie ma nic konkretnego do powiedzenia to wypad. A nagranie to autentyk
26.12.2018 o 14:51 przez doman
+2
doman
Wspaniałych przyjaciół ma Radjia skoro nagranie znalazło się w sieci 😁
26.12.2018 o 14:56 przez Orzeu
+2
Orzeu
dokładnie... ale to środowisko Romanistów, więc nie ma się czemu dziwić.
26.12.2018 o 14:47 przez and1
+3
and1
Przecież jest autentyczne bo żadne dementi ze strony Radji nie ma. Skoro jego żona mogła jakis komentarz zamieścić to on tym bardziej
26.12.2018 o 14:45 przez Kusy
+1
Kusy
Jeśli będzie potwierdzenie nagrania, że jest autentyczne, jego czas w Interze dobiegnie końca...
26.12.2018 o 19:01 przez SETE
+1
SETE
Już dobiegł . Kwas jest zbyt duży
26.12.2018 o 13:39 przez piper
-1
piper
Ale jak to, przecież mercato było 10/10, zrozumcie.
26.12.2018 o 13:37 przez Dyl87
-1
Dyl87
Kolejny nie wypał transferowy i wpadka Łysego można śmiało go sprowadzić to jednego rzędu z Barbarosa i Mario wyrzucone pieniądze w błoto jedyny plus to pozbycie Santona . Dobrze że Strotmana jeszcze nie wzięli . Mam nadzieje że zezowaty zarobi jeszcze na Radji i kogoś dobrego da na rozegranie .
27.12.2018 o 05:28 przez WTC
+1
WTC
Przecież Mario po czasie okazuje się całkiem dobrym wzmocnieniem.
27.12.2018 o 11:03 przez Dyl87
Dyl87
Mario gra dobrze teraz ale ile farta że nikt go w lecie nie chciał i ile czasu to zajęło ponad dwa lata ?? ?
26.12.2018 o 13:35 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Nie chciałem takich newsów w święta :( poczekajmy na oficjalne stanowisko klubu i Radji. Kuźwa gdyby to była prawda to w chu bym się załamał bo tak się cieszyłem z tego transferu
26.12.2018 o 13:27 przez piper
-10
piper
Prowadź nas mistrzu, zrozumcie ale kibice Juve znowu mają uzasaddnioną beke z nas :D
26.12.2018 o 14:40 przez IlCapitano
+9
IlCapitano
"Z nas" ? Przecież ty jesteś kibicem juve, po co się podszywasz pod Interiste XD co za dzban XD
26.12.2018 o 13:25 przez mikruzzo
mikruzzo
Prawda czy nie, coś czuję że po takiej akcji stracimy Radję. Tylko jeszcze nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach
26.12.2018 o 12:48 przez IRT
+2
IRT
Nie wierzę w to, że Nainggolan jest aż tak głupi. Podchodziłbym do tego typu informacji z dużym spokojem, wciąż myślę że Radja okaże się przydatny. Nie ma sensu popadać w nadmierne wzburzenie względem informacji niepewnych.
26.12.2018 o 12:03 przez SETE
SETE
Mecz z Empoli za kilka dni , kadra meczowa pokaże czy Radja jeszcze u nas zagra
26.12.2018 o 11:52 przez ciechan
+4
ciechan
Mój ulubiony piłkarz, aż do dziś. tak go odbierałem, ale tu nie może być sentymentów. Mowi że wszystkich zawsze uciszal, a okazało się, że jest nieptofesjonalnie zachowujacym się piłkarzem. Nic go nie broni, a my niestety znowu przyjmiemy ciosy od kibiców Milanu i Juve, bo to, bądź co bądź, kompromitacja. To niesamowite, jakich zawodnikow kontraktujemy. Z Interu chce uciec niezwiązany z Interem(łagodnie mówiąc) Radja, a na ratunek przychodzi skończony w tym klubie, o zgrozo, Joao Mario. Dzieje się, obysmy docisneli sezon do końca w top 4. Problemy się nawarstwiają
26.12.2018 o 12:32 przez Orzeu
Orzeu
no jak to jakich zawodników? Wojownik Spallettiego, nieustępliwy, ambitny pomocnik - top ligi... teoretycznie.
26.12.2018 o 11:34 przez OstatniPrawdziwy
+2
OstatniPrawdziwy
Akcje i zatargi Icara i Brozo przy tym co od :cenzor: la alkoholik były delikatnie mówiąc niczym. Szansa na to że się publicznie pokaja przeprosi i zacznie za :cenzor: lac na boisku są nikłe. Szkoda, miał być motorem napędowym, barwna postacią ale nie w takim sensie
26.12.2018 o 11:28 przez Kondzik
Kondzik
Trzeba poczekać na jakieś konkretne źródło i info. Po tej akcji z treningiem mogła się rozpetac wojna która on sam tworzy aby było na jego stronę. Trzeba czekać końca aż ktoś się wypowie na ten temat. Jeśli to prawda to nie sądzę aby długo tu zagościł bo na trybunach go zjedzą
26.12.2018 o 11:28 przez Orzeu
Orzeu
Czekam na jakieś oficjalne stanowisko, wydaje mi się jednak, że to prawda. Pytanie tylko jaka będzie reakcja klubu i zawodnika, życzę sobie tylko żeby była taka, że Radja swoją zlość pokaże na boisku, w pozytywny sposób.
26.12.2018 o 11:44 przez WTC
WTC
Jeśli to prawda to on nie powinien już nigdy zakładać koszulki Interu.
26.12.2018 o 11:11 przez OstatniPrawdziwy
+4
OstatniPrawdziwy
Dodajcie też że jego żona i córki zostały niemiłosiernie pociśnoęte przez kiboli na instagramie. Dzisiaj z trybun na bank też poleca jakieś linie, wszystko zaczyna zachodzić dość daleko
26.12.2018 o 11:27 przez Orzeu
Orzeu
dodane
26.12.2018 o 11:05 przez Piotrekfci
Piotrekfci
:) . Rafinha < najgo. Jak dziś 😂. Znawcy.
26.12.2018 o 12:04 przez timon
+2
timon
Piotrek ale Rafinha daje w tym sezonie Barcy tyle co Radja nam ;)
26.12.2018 o 15:09 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Przynajmniej miał przywiązanie do Interu i dawał z siebie wszystko. Dzięki jego dobrej grze byliśmy w LM, a co dał wielki Radja? Nawet jednego dobrego meczu nie zagrał.
26.12.2018 o 22:40 przez Snake86
-1
Snake86
Popatrz na staty, chociażby procent wygranych z nim i bez niego.
26.12.2018 o 11:03 przez rafalik93
-1
rafalik93
niech wylatuje do Chin ,przychodził jako mesjasz a odejdzie jako kasztan
26.12.2018 o 11:02 przez OstatniPrawdziwy
+1
OstatniPrawdziwy
Czekamy na jakieś info z klubu
26.12.2018 o 10:56 przez Skepta
+1
Skepta
won z klubu juz w styczniu nieudasie pseudo piłkarzyku
26.12.2018 o 10:54 przez wrobel1908
wrobel1908
Jeśli to prawda to powinni odsunąć całkowicie od składu przez pół roku niech gnije na trybunach a po sezonie wynocha z klubu
26.12.2018 o 10:46 przez Luki165
+1
Luki165
Jeśli to prawda to śmieciuchu wracaj na śmietnik i nie zapomnij zabrać tego co Cie z tego śmietnika zabrał do nas.

Shoutbox

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Cny 22.06.2026 22:35

a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625126

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się