Pozostałe

Rekord Simone Inzaghiego (20)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 3 lata temu
1706
20

Po raz pierwszy w historii występów w Serie A, Inter przegrał trzy kolejne mecze na własnym stadionie bez zdobycia bramki.

Inter doznał potężnego ciosu w postaci kolejnej porażki w lidze, tym razem z Monzą na San Siro.

Nerazzurri ciągle atakowali bramkę przeciwników, ale nie potrafili zdobyć gola, co oznaczało, że zdobycie jedynej bramki wystarczyło, by skazać ich na porażkę, podobnie jak w przypadku Juventusu i Fiorentiny w poprzednich dwóch domowych meczach w lidze.

Jak podkreśliła w swoim tweecie firma Opta, oznaczało to, że Nerazzurri ustanowili bardzo niechlubny rekord. Drużyna pod wodzą Simone Inzaghiego pierwszy raz w historii klubu przegrała trzy spotkania pod rząd bez zdobycia choćby jednej bramki.

Zobacz też

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.04.2023 o 17:42 przez Chytrus
Chytrus
Foto i tytuł artykułu- idealnie dopasowane :)
16.04.2023 o 17:01 przez lord-gs
+1
lord-gs
Przed nami jeszcze Lazio, zawsze niewygodne Sassoulo i Atalanta... to wcale nie musi być koniec serii
16.04.2023 o 18:54 przez SETE
SETE
14 porażek pęknie jak nic
16.04.2023 o 14:22 przez mroowa111
mroowa111
nie pisze sie pod rzad tylko z rzędu to tak grzecznościowo
16.04.2023 o 14:18 przez mroowa111
+4
mroowa111
Mówi się ze druzyna swoją postawą na boisku odzwierciedla charakter trenera no to ja nie chce zebysmy byli takimi nieudolnymi ciotami co nic nie mogą czas odejsc szymek bo to liga jednak jest najwazniejsza a tu jest wstyd zenada i kompromitacja tak dalej byc nie moze
16.04.2023 o 13:54 przez WTC
+2
WTC
Idealne foto pod treść newsa XD
16.04.2023 o 13:53 przez pasencjusz88
+2
pasencjusz88
Miej choć cień honoru i odejdź partaczu. A zarząd to kolejne cipy...
16.04.2023 o 14:06 przez SETE
+2
SETE
Jak odejdzie jak ma polfinal LM na wyciągnięcie ręki. Na tym wyniku może kolejnych kilka lat pociągnąć w Italii.
To ze sam się nie poda do dymisji to jest pewne natomiast zastanawia mnie , ze dziennikarze nie zadają mu tego typu pytań. Czy ma pomysł na te drużynę , czy to może nie on jest problemem czy już konkretnej czy nie rozważa dymisji właśnie. Może to dałoby mu do myślenia chociaż. Widzieliśmy ze pod wpływem mediów odstawił Hande czy dał trochę minut więcej Aslaniemu
16.04.2023 o 13:48 przez Kacpi26tv
+2
Kacpi26tv
Słuchaj inzi. Dzięki za wszystkie puchary i superpuchary Włoch i za twoje zasługi z poprzedniego sezonu a także dzięki za ligę mistrzów ale czas się już pożegnać.
Powodzenia w nowym klubie Szymek
16.04.2023 o 13:38 przez Pjerun
+2
Pjerun
W tych 3 meczach oddaliśmy 59 strzałów. Niech ktoś wytłumaczy jakim cudem nie strzeliliśmy żadnej bramki?
16.04.2023 o 13:45 przez XyzIM
+2
XyzIM
Bo w ataku gra dziadek Dzeko, Lakaka pudłujący z metra, Lautaro kopiący się po czole i przydupas Correa
16.04.2023 o 13:50 przez timon
+6
timon
Bo inzi z każdego robi kmiota
16.04.2023 o 13:57 przez Piotrekfci
Piotrekfci
To wszystko były ślepaki. Pół żartem pół serio jakby tak Ukraińcy do ruskich strzelali to ta wojna w tydzień by się skończyła...
16.04.2023 o 14:31 przez Seba
+4
Seba
Zapewne dlatego, że 90% tych strzałów nie było nawet zagrożeniem dla rywali. Wczoraj według statystyk Inter oddał aż 25 strzałów. Ktoś kto nie oglądał meczu mógłby pomyśleć, że Inter napierał i tłamsił rywala. Nic bardziej mylnego. Większość strzałów zablokowanych oraz takich, po których bramkarz nie musiał nawet interweniować. Z tych 25 tak na prawdę tylko 4 były godne odnotowania. Correi, 2x Lukaku i raz Martinez. Czy to dużo? Oczywiście, że nie. Monza oddała tylko 7 strzałów, z czego tych groźnych bodajże 3, czyli 1 mniej niż Inter. Drużynie Inzaghiego brakuje odpowiedniego balansu. Niby atakujemy, strzelamy, dośrodkowujemy, ale nabijamy tylko suche statystyki. Jesteśmy natomiast regularni w traceniu goli, bo Inzaghi wpoił chłopakom jakieś idiotyczne atakowanie całą drużyną, co nie dość, że nie przekłada się na zdobycze bramkowe, to jeszcze przysparza problemy w defensywie. Wnioski? W każdym kolejnym meczu to samo i z Empoli zapewne będzie podobnie.
16.04.2023 o 16:04 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
No jak są to strzały typu Dumfriesa z Monzą albo obok bramki to nic dziwnego, że nie wpada. Oczywiście moglibyśmy przy tym spojrzeć ile bramek tracimy i ogarnąć obronę. Wtedy może coś kolanem, łokciem, pośladkiem w końcówka by coś dla nas wpadało ale po co skoro Szymon nie widzi tam problemu.
17.04.2023 o 06:25 przez ragnar
ragnar
Fakt, ten mecz racja, powiedzmy 4 grozne plus z 3 akcje na dojscie do piłki jak dzeko na koniec
Ale jednak wczesniej pudła z 2m do pustej Lukaku czy strzały lautaro prosto w bramkarza
Jednak z 5 powinno wpaść w tych 4 meczach

Mnie zastanawia dlaczego oddajemy tak mało zza pola
A jak już to strzela Barella, który wykonuje to najgorzej, głownie niebo albo środek...owszem czasami strzeli ale na tyle prób to i tak 2x za mało
16.04.2023 o 13:36 przez SETE
+1
SETE
Atak się zaciął , obrona za Inzaghiego nie działała dobrze nigdy. Ten zespół funkcjonuje tylko teoretycznie. Nic już nie działa.
16.04.2023 o 13:19 przez cuba
+3
cuba
Już nie mogę się doczekać zwolnienia tego człowieka
16.04.2023 o 13:13 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Brawo Ty !

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się