Gazety włoskie

Rotacje w składzie w meczu z Kairatem (18)

Autor:
Źródło: La Gazzetta dello Sport
7 miesięcy temu
2118
18

La Gazzetta dello Sport podkreśla zmęczenie liderów po intensywnym październiku i zapowiada kilka roszad, by zachować świeżość przed niedzielnym hitem z Lazio. Mecz z Kairatem w Mediolanie już jutro!

 

Po 10. oficjalnych meczach w 38 dni Cristian Chivu planuje szeroką rotację. W ataku pewniakiem jest Francesco Pio Esposito, który zastąpi zmęczonego Lautaro Martineza i stworzy duet z wracającym po kontuzji Marcusem Thuramem - Francuz wraca do kadry po ponad miesiącu leczenia kontuzji. W obronie wraca jeden z rutyniarzy: Acerbi lub De Vrij, a Yann Bisseck może pozostać na prawej stronie, dając odpoczynek Manuelowi Akanjiemu. Największa niespodzianka w środku pola: Hakan Çalhanoğlu, dotąd nietykalny, usiądzie na ławce. Jego miejsce jako regista zajmie Nicolo Barella (tylko 20 minut w Weronie), a na prawiej stronie w roli mezzali pojawi się Davide Frattesi. Na wahadłach pewniacy: Denzel Dumfries i Federico Dimarco.

Inter w fazie grupowej LM 2025/26 jeszcze nie stracił gola, strzelając 9 bramek w 3 meczach, co jest najlepszym startem obrony w historii klubu w tych rozgrywkach. Kairat Almaty to debiutant w fazie ligowej Champions. W 3 kolejkach zdobył tylko 1 punkt (remis 0:0 z Young Boys). Historycznie Inter wygrał 8 z ostatnich 10 domowych meczów w Lidze Mistrzów.

 

Zobacz też

CdS - Pięciu zawodników z wygasającymi kontraktami i niemal pewny transfer. Finał pożegnań (14)

12.05
08:59
Maro Palestra

GdS – Wszystko kręci się wokół Palestry. Panuje przekonanie co do Dumfriesa (0)

28.05
08:31

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
05.11.2025 o 09:27 przez SlimShady
SlimShady
Ja bym Piotrka spróbował na pozycji registy. Ma wszystkie predyspozycje żeby tam grać i u Inzagiego bylo kilka minut na tej pozycji i raczej sobie tam radził. Barella trochę za dziki na tą pozycję.
04.11.2025 o 20:13 przez Domino
+1
Domino
Bastoniemu przydałby się też odpoczynek, on nie ma naturalnego zmiennika.
04.11.2025 o 23:25 przez ZnawcaCalcio
+2
ZnawcaCalcio
Miał, ale nasi postanowili sprzedać Zalewskiego i przesunąć z powrotem Augusto. Pięknie to rozegrali
04.11.2025 o 15:05 przez Piekarz
Piekarz
Dupa tam Kajrat, wolałbym inny mecz obejrzeć, ciekawszy... no ale trudno jak tak musi być to obejrzę taki
04.11.2025 o 12:18 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Aż się prosi żeby w ataku zagrał Bonny z Pio a kapitan niech odpoczywa bo wygląda na zajechanego z lekka.
04.11.2025 o 12:01 przez ragnar
+7
ragnar
To dosyć ważny mecz, bramki również są ważne, wysokie zwycięstwo może nam dać komfort

Jeżeli np w ostatnich 4 trudnych meczach wygramy raz i zremisujemy raz czy dwa to mając 16 czy 17 pkt bramki mogą dać awans, z 8ki
04.11.2025 o 16:43 przez BartekBartek
+1
BartekBartek
Mecz ważny, ale z takim przeciwnikiem to Inter - "top 3 europy" powinien wygrać całkowicie rezerwowym składem, nawet z dioufem w podstawie.
04.11.2025 o 11:19 przez Jaszczu91
+4
Jaszczu91
Martinez- Bisseck, De Vrij, Augusto- Dumfries, Zieliński, Barella, Frattesi, Dimarco- Pio, Bonny.
Tak bym to widział.
04.11.2025 o 11:53 przez cs88
+1
cs88
Ja bym tylko dał Sucica za Zielińskiego. Chociaż z drugiej strony też dobrze żeby Polak złapał trochę regularnej gry
05.11.2025 o 09:03 przez Weeq
Weeq
Sucic za Barelle
04.11.2025 o 10:50 przez Cny
+3
Cny
DonDawido napisał:
Esposito może zostać najmłodszym strzelcem Nerazzurrich w Champions od czasu Balotellego (2008), jeśli trafi jutro - ma 20 lat i 87 dni.


Coś dzisiaj bez formy redaktor @DonDawido xD

Pio trafił już przecież z Unionem na 0-4.
04.11.2025 o 11:01 przez DonDawido
+1
DonDawido
@Cny No bywały lepsze dni, przyznaję. :D Dzięki za czujność, poprawione. :)
04.11.2025 o 10:49 przez danielinter
+2
danielinter
W bramce ręcznik znowu jak rozumiem
04.11.2025 o 10:53 przez Cny
+1
Cny
Sytuacja do zrozumienia po historii Martineza. W sumie nie wiemy jak tam Josep to znosi, wierzę że łatwo nie musi być, ale niech wraca szybko, bo Sommera też nie mogę znieść za bardzo.
04.11.2025 o 12:20 przez danielinter
danielinter
Tylko że przed "historia" Martineza poza 2 meczami też wszystko grał Sommer
04.11.2025 o 10:21 przez Piotrekfci
+3
Piotrekfci
Liczę, że Lautaro odpocznie tak jak i Calha, Dimarco czy Denzel aby byli naładowani na Lazio. Co do dzisiejszego newsa o spoglądaniu przez naszych na Giovanniego to jakaś paranoja. Chłop zagrał z nami dość dobre zawody i już się podniecamy nim. Statystyki jednego gola i 90 straconych piłek w 9 meczach powinny dać naszym do myślenia ! Sprowadzać młodych, ale w miarę sprawdzonych a nie na podstawie jednego meczu dobrego akurat z Nami.... Już Diuof i Brazylijczyk wystarczą :/ Wierzę, że w końcu przystosują się do naszej ligi bo 50 baniek drogą nie chodzi :////
04.11.2025 o 10:00 przez Piotrek85
Piotrek85
Martinez- Bisseck, De Vrij ,Acerbi - Dumfries, Zieliński ,Barella, Frattesi, Carlos Augusto - Pio ,Bonny. W drugiej połowie za Dumfriesa Luis Henrique.
04.11.2025 o 09:59 przez Piotrek85
Piotrek85
Thuram po dłuższej przerwie od razu pierwszy skład? . Chyba nie.

Shoutbox

Jacenty 10.06.2026 21:22

wg Biasina Darmian dostał od Interu oferte pozostania w klubie w roli pozasportowej

Paolo92 10.06.2026 20:53

FCINTERNEWS: “L'Inter ha chiesto informazioni sulla situazione di Matteo Ruggeri dell'Atletico Madrid, profilo che piace per conoscenza del 3-5-2, per età e per il fatto di essere italiano. Il classe 2002 può diventare un nome concreto solo in caso di addio di Carlos Augusto”.

Piotrek85 10.06.2026 19:12

od sprzedaży Esposito

Piotrek85 10.06.2026 19:11

40 % mamy

Cny 10.06.2026 18:31

ile mamy % z Esposito jakby poszedł do Como? 40%? to może być jakieś 8M. wypchać Kamate z odkupem i jest 40

Tifosinho 10.06.2026 18:22

Pół Palestry 😁

Piotrek85 10.06.2026 18:16

Dumfries 20 mln, Esposito 4 mln i Akinsanmiro 6mln. Pierwsze wpływy z transferów.

martins2000 10.06.2026 17:34

agent Provedela opuścił siedzibę, brak oświadczenia

Cny 10.06.2026 15:04

Asslaniego będą negocjować, nie dadzą nam 11M. pavard pewnie kolejne wypożyczenie. on musiałby odejść za minimum 7-8 by być na zero w księgach, wszyscy to wiedzą więc nikt nie da mu pensji jak w Interze.

Cny 10.06.2026 15:02

palacios zimą. chociaż ja bym na ich miejscu mówił, ok milion mniej ale bierzcie teraz. jeszcze kontuzje złapie :p

Piotrek85 10.06.2026 15:02

Odkup jest?

Cny 10.06.2026 14:57

6m to sporo

Piotrek85 10.06.2026 14:54

Jeszcze Pavard, Asllani i pewnie Palacios na sprzedaż

Cny 10.06.2026 14:54

O jeszcze jakieś drobne za tego ziomeczka w Pisie. Ile? można dorzucić do Palestry :D

Cny 10.06.2026 14:54

chryste xd to tam musi być ekstaza, że miki zostaje na tym tłiterze

Piotrek85 10.06.2026 14:53

Sancho skrzydłowy do naszego ustawienia 352 . Ciekawe po co.?

Klinsi64 10.06.2026 14:52

maverick prowadzi X

Jaszczu91 10.06.2026 14:37

Spadli więc pewnie nie biorą go na gre w serie b

Jaszczu91 10.06.2026 14:35

Pewnie mają już na niego chętnego za 12 :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29455

Liczba newsów: 53342

Liczba komentarzy: 624602

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się