Plotki transferowe

Toure pierwszym bombowym transferem? (23)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
około 10 lat temu
711
23

Po przejęciu Interu Mediolan przez Suning Holdings Group możemy się spodziewać prezentu w postaci dużego transferu.

Bombą transferową chińskiego giganta korporacyjnego ma być Yaya Toure. Wielkim entuzjastą pozyskania pomocnika jest Roberto Mancini. Iworyjczyk także z chęcią wróciłby do współpracy z Włochem. Jedyną barierą w tej transakcji może być FFP, którego klub z San Siro musi przestrzegać. Mówi się jednak, że wszystko jest na dobrej drodze i może zakończyć się powodzeniem.

udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32
Mercato Live

Mercato Live 25.06 (18:00) Mancini marzeniem Interu | Paz wraca do Realu i trafia na rynek! (70)

25.06
09:07

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.06.2016 o 08:34 przez Giu Meazza
Giu Meazza
33 letnie wielke gówno, podziękuje.
06.06.2016 o 22:56 przez sypek1977
sypek1977
jak to jest waszym zdaniem Bomba transferowa to musicie pojsc chyba do lekarza ale tego od glowki NIE ROZSMIESZAJCIE SIE !! !! !! !! !! !! !! !! !! !
06.06.2016 o 21:10 przez kachol
kachol
Sam nie wiem co o tym myśleć, bo Toure to 33 letni gracz i szczerze mówiąc nie mam pojęcia w jakiej jest obecnie formie (jak w takiej jak Zlatan to brać z pocałowaniem ręki, a jak w takiej jak Forlan jak do nas przychodził to podziękujemy, znając życie pewnie gdzieś pośrodku). W dobrej formie może być filarem naszej pomocy przez 3-4 lata i młodzi mogą się od niego wiele nauczyć, ale bez formy to jest to zbędny komin płacowy, który nie wiem czy jest się w stanie zwrócić w postaci sprzedaży gadżetów. Nie mam zaufania do Manciniego, bo jest o w stanie sprowadzić zawodnika mówiąc, że jest niezbędny, a potem nie dawać mu grać. Wolałbym, żeby wraz z nową władzą pojawił się także nowy trener, ale z drugiej strony jak Mancini dostanie z 200 milionów na transfery to jestem pewny, że w dwa lata zbuduje solidny zespół, tylko na pewno jest nie jedno nazwisko które dokona tego mniejszym nakładem finansowym i zapewni lepszy styl, a także da szanse na powalczenie o coś w europie.
06.06.2016 o 19:54 przez wryczol
wryczol
ManiekKFC.. Haha sam się nie kompromituj :) "TYPIE " :D
06.06.2016 o 19:54 przez wryczol
wryczol
ManiekKFC.. Haha sam się nie kompromituj :) "TYPIE " :D
06.06.2016 o 19:43 przez Van Dall
Van Dall
Ten człapiący w miejscu emeryt to żadna bomba - raczej kapiszon albo zwykły niewypał.

Niech lepiej poszukają następcy Manciniego, zamiast mu kumpli sprowadzać.
06.06.2016 o 19:23 przez Stachoo
Stachoo
@ Nen @Kebo - z tymi taranami w postaci Kondogbii to nie przesadzajcie hehe Kondon to trochę anorektyk 188 cm i 75 kg wagi, ale generalnie wiem o co chodzi, dwa murzyny przed obrońcami. Często stosowana taktyka w moich drużynach w grach wirtualnych. Osobiście zawsze gra u mnie Kondon i Duncan. Zobaczymy co z tego będzie, ale podejrzewam, że tak jak Kebo wspomniał będziemy usilnie wałkować 4-3-3.
06.06.2016 o 19:15 przez piotrekninter
piotrekninter
dokładnie 2-3 lata temu,wielkie tak
teraz lepszy bylby Biglia,troche inny typ pilkarza,ale trojka
Biglia Kondo Banega miazga, ławka Brozo Medel Gnu i jest ok
06.06.2016 o 18:54 przez Kebo
Kebo
Dokładnie Nen, tylko, że my raczej twardo idziemy pod 4-3-3 chociaż takie dwa tarany z tyłu przy 4-2-3-1 mogłoby być ciekawie. Też wolałbym kogoś młodszego i ciekawy jestem co nowy trener zrobi z Yayą bo liczę, że za rok to już tutaj manciniego nie będzie
06.06.2016 o 18:32 przez Nen
Nen
Dlaczego? W 4-2-3-1 Kondo i Yaya gealiby właśnie razem przed obrońcami. Mieszanka mieśni, techniki, młodości i doświadczenia.
06.06.2016 o 18:05 przez inter_21
inter_21
Bomba to by była 2,3 lata temu, teraz to bomba tylko z nazwy i jestem ciekawy po co inwestowali w Kondo który gra na jego pozycji, bo ich dwóch jednocześnie to grać nie będzie
06.06.2016 o 17:58 przez Sempre_Inter
Sempre_Inter
NOwi właściciele zapewne będą chcieli zaakcentować swoje pojawienie się w Europie. Jak najlepiej zwrócić na siebie uwagę? Transfer, który szerokim echem odbije się w mediach. Czy to kryterium spełnia Yaya Toure? Śmiem wątpić, jednak nie mam nic przeciwko dołączenia doświadczonego Iworczyka do Interu. Co nie którzy zapominają, że Seria A jest na tyle specyficzną ligą, że tutaj graczom w metrykę się nie zagląda.
Przypomnę tylko gracza, który swoją motoryką przypominał Toure, otóż kilka lat temu w koszulce Nerazzurrich biegał Thiago Motta. Facet prędkością nie zachwycał, wręcz mógł przedreptać cały mecz. Ale jak to mawia mój kolega trener, lepiej mądrze stać, niż głupio biegać.
06.06.2016 o 17:25 przez Jovetic10
Jovetic10
Do tego atak Perisik-Icardi-Candreva/Berardi :)
06.06.2016 o 17:20 przez Endru
Endru
toure banega i kondo ciekawa linia pomocy :)
06.06.2016 o 17:17 przez Yascarr
Yascarr
Jestem na nie. Nie cierpię tego piłkarza i nie chciałbym go oglądać w koszulce Interu.
06.06.2016 o 17:07 przez Lovato
Lovato
Biglia byłby o wiele lepszy dla Interu ale pewnie nowi właściciele będą się w tym przypadku kierować wartością marketingową gracza.
06.06.2016 o 16:54 przez Lopez
Lopez
Granit Xhaka przejdzie do arsenalu w lipcu.Nie chce Toure tutaj,na emeryture do chin :P Bombowym transferem byłby Berardi
06.06.2016 o 16:52 przez Miarus
Miarus
Pomimo tego, że chciałbym go w Interze to nazwanie tego transferu "Bombowym" jest lekko na wyrost.
Parę lat wstecz byłaby to: Bomba! Petarda! Jak zwał tak zwał, teraz ten transfer może być strzałem w 10 lub nie wypalić przez wypalenie Yaya.
06.06.2016 o 16:52 przez Rebelde
Rebelde
Toure powinien mieć w kontrakcie klauzule, że w momencie odejścia Manciniego, Iworyjczyk wypierdziela razem z nim. Nie lepiej kupić Biglie? Tańszy/młodszy. Ale nie dla Manciniego, który woli 33 letniego kloca z kosmiczną wypłatą.
06.06.2016 o 16:49 przez maniekfci
maniekfci
wyrczol, nie kompromituj się typie.
06.06.2016 o 16:48 przez crislk
crislk
walic te fair play !! ! rownie dobrze mozna pozbyc sie nagatomo medela brozovicia palacio itp
06.06.2016 o 16:46 przez wryczol
wryczol
Nieeeeeeeee !! !! ! Jenyyyy nie chcemy go tutaj.. jest Kondogbia na jego miejsce.. potrzebujemy graczy max 28 lat a nie takich którzy chcą dorobić do emerytury.. uważam że przy Banedze braki w pomocy będą mniej widoczne i nasi pomocnicy odczują różnice w kreowaniu gry.. do tej pory byli zmuszeni to robić Melo, Brzoza i Kondogbia chociaż nie mają takich umiejętności bo są typowymi cofnietymi pomocnikami.. mi się marzy Xsaka (jakoś tak) ;)
06.06.2016 o 16:46 przez wryczol
wryczol
Nieeeeeeeee !! !! ! Jenyyyy nie chcemy go tutaj.. jest Kondogbia na jego miejsce.. potrzebujemy graczy max 28 lat a nie takich którzy chcą dorobić do emerytury.. uważam że przy Banedze braki w pomocy będą mniej widoczne i nasi pomocnicy odczują różnice w kreowaniu gry.. do tej pory byli zmuszeni to robić Melo, Brzoza i Kondogbia chociaż nie mają takich umiejętności bo są typowymi cofnietymi pomocnikami.. mi się marzy Xsaka (jakoś tak) ;)

Shoutbox

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:52

przeciez na ten moment nie ma zadnych celów bo wlasnie upadły

Imrahil 26.06.2026 20:52

i hakana

El_Imprezatore 26.06.2026 20:52

jeszcze zobaczycie, że Bastoniego opeirdolą młotki

Imrahil 26.06.2026 20:51

facepalm

El_Imprezatore 26.06.2026 20:51

dokładnie, tak jak ktoś wcześniej napisał, że śmierdzi samofinansującym się okienkiem

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:50

stek gównomowy

El_Imprezatore 26.06.2026 20:49

aż się boję tego zdania "zmienić cele" = alternatywy alernatyw

El_Imprezatore 26.06.2026 20:48

miki przedłużuł

Imrahil 26.06.2026 20:48

darmian podpisal? ;p

Szczupac_FCI 26.06.2026 20:47

dodtkowo tracimy Denzela i de Vrija

martins2000 26.06.2026 20:47

"Szefostwo Interu,będzie musiało zmienić strategię na mercato,w przypadku Palestry transfer był na etapie bardzo zaawansowanym,był prawie zamknięty i przepadł,w kwestii Nico Paza były tylko rozmowy informacyjne,ale nie zdążyli nawet rozpocząć negocjacji.Priorytetem rynku było sprowadzenie Palestry, Jonesa z Liverpoolu i rozważenie możliwości z Nico Pazem: dzisiaj to wszystko są albo nieudane, albo wygaszone rozmowy,jak w przypadku Jonesa.Inter będzie musiał przemyśleć swoją strategię, na pewno dojdzie do wewnętrznych konsultacji,żeby to zrozumieć. Ale Inter dokona kilku zakupów, będzie ich 4-5,ale trzeba będzie zmienić cele”

El_Imprezatore 26.06.2026 20:45

czekam do końca okienka ale jak narazie to nasze asy wyglądają jak dzieci we mgle. Już nawet iz backi wydają 70mln. jak to w ogóle jest możliwe a nasi jakieś pokemony do 25 max. Żałosne

Piotrek85 26.06.2026 20:43

Nie ma co się dziwić. Rozegrał tylko 20 procent minut w seria a. Dziad Acerbi 40.procent minut.

Imrahil 26.06.2026 20:42

no szkoda stefka

rchemik 26.06.2026 20:41

Pewnie szuka jeszcze jakis wyzwań i wrażeń, większej roli

HB 26.06.2026 20:40

Dostał nędzne warunki w Grecji, a Inter nie mógł im dorównać?

HB 26.06.2026 20:40

Kompromitacja z SdV

rchemik 26.06.2026 20:39

Como narobi transferów, uefa zabroni im transferów, ale już będzie po fakcie :D Za rok dostaną warunek, tyle wydać co zarobią. Opchaja pazia za 80mln i będzie na transfery

rchemik 26.06.2026 20:36

milan juz kilka lat jest na plusie. Nawet teraz zarobili juz cos kolo 30 mln z transferów do tego pewnie liczą na opchanie Leao

Imrahil 26.06.2026 20:35

beka, to komo na siano na zawodnikow a Inter nie ma xD

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625601

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się