Relacje

Nudne spotkanie, dobry wynik - Inter 2, Spezia 1 (70)

Źródło: en.inter.it
około miesiąca temu
3174
70
Achraf Hakimi

Po nudnym spotkaniu Interowi udało się dopisać kolejne trzy punkty do swojego konta. Podopieczni Antonio Conte pokonali Spezię 2:1 po trafieniu Achrafa Hakimiego oraz Romelu Lukaku. Dla gości bramkę honorową zdobył Roberto Piccoli.

Pierwsza poważna okazja na trafienia przydarzyła się w 10. minucie spotkania, gdzie po rzucie wolnym strzał na bramkę oddał Lautaro Martinez. Argentyńczyk niestety pudłował i futbolówka poleciała nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Provedela. W 18. minucie z rzutu wolnego strzału spróbowała Spezia, ale piłka minęła prawy słupek bramki Handanovicia. Do końca pierwszej połowy nie było już więcej ciekawych sytuacji. Sędzia zakończył pierwszą połowę po dwóch doliczonych minutach spotkania. Po nudnych 45. minutach na tablicy wyników widniał wynik 0:0.


Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia. Świetnie został wypuszczony Hakimi, który w 52. minucie wykorzystał swoją szybkość, wyprzedził obrońcę Spezii i pokonał strzałem po ziemi Provedela. Inter 1, Spezia 0. Inter nabrał tempa i już 2 minuty później przed szansą stanął Stefano Sensi, jednak jego strzał został zablokowany, a za chwilę sędzia odgwizdał dodatkowo pozycję spaloną Lautaro Martineza, który dogrywał do Włocha. Za chwilę jednak prędkość spotkania znowu siadła i mieliśmy powtórkę z pierwszej, nudnej połowy. Większość piłek rozgrywanych było między obrońcami. W 62. minucie szansę na zdobycie bramki głową miał Nzola, ale znacząco przestrzelił. W 67. minucie doszło do kuriozalnej sytuacji, w której sędzia nie odgwizdał oczywistego zagrania ręką w polu karnym Spezii. Po konsultacji VAR zdecydował się jednak wskazać na "wapno". Do jedenastki podszedł Romelu Lukaku, który w 72. minucie pewnie pokonał Provedela. Inter objął dwubramkowe prowadzenie. W 75. minucie groźnie zrobiło się pod bramką Handanovicia, jednak uderzenie Agudelo trafiło wprost w Bastoniego. W 77. minucie bramkarz Interu musiał wyciągnąć futbolówkę z siatki, ale na szczęście Nerazzurrich bramka padła z pozycji spalonej. Niemniej jednak Spezia zaczęła wtedy przez chwilę dochodzić do głosu, a Inter oddał pole. W 88. minucie strzał na bramkę oddał Danilo D'Ambrosio, jednak był on zdecydowanie zbyt słaby, aby zaskoczyć bramkarza Spezii. W 90. minucie strzał desperacji dla Spezii oddał Ricci, jednak był on bardzo daleki od określenia go groźnym. Sędzia doliczył do drugiej połowy dodatkowe cztery minuty z czego skorzystali piłkarze Spezii. W 94. minucie piłkę do siatki skierował Piccoli, który zapewnił Spezii bramkę honorową. Chwilę później rozbrzmiał gwizdek kończący spotkanie. 
Inter zdobył kolejne trzy punkty po nudnym spotkaniu.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 95 A. Bastoni; 2 Hakimi (80' D'Ambrosio), 23 Barella, 77 Brozovic (66' Vidal), 5 Gagliardini (46' Sensi), 15 Young (79' Darmian); 9 Lukaku (80' Perisić), 10 Lautaro Martinez.

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 97 Radu, 11 Kolarov, 12 Sensi, 13 Ranocchia, 14 Perisic, 22 Vidal, 24 Eriksen, 33 D'Ambrosio, 36 Darmian.

Trener: Antonio Conte

 

SPEZIA (4-3-3): 94 Provedel; 4 Vignali, 19 Terzi, 6 Mora, 20 S. Bastoni; 4 Acampora, 8 Ricci, 27 Deiola; 11 Gyasi, 18 Nzola, 34 Ismajli.  

Ławka rezerwowych: 12 Krapikas, 5 Marchizza, 10 Agoume, 15 Mastinu, 16 Bartolomei, 17 Farias, 21 Ferrer, 24 Estevez, 25 Maggiore, 28 Erlic, 80 Agudelo, 91 Piccoli.

Trener: Vincenzo Italiano

 

Arbiter: Fabbri. 

Asystenci: Villa, Scatragli, Aureliano. 

VAR: Valeri, De Meo.

udostępnij

Zobacz też

Inter Juve 2-0

Wielki wieczór na Meazza po latach | Inter wygrywa z Juventusem 2-0! (75)

17.01
19:52
Brozo

Kończymy na ostatnim miejscu w grupie! | Inter 0:0 Szachtar (116)

09.12
20:04

Komentarze (70)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.12.2020 o 12:27 przez pavlo0007
+1
pavlo0007
wystaw gagliardiniego w 1 jedenastce, zdejmij go z boiska w przerwie. Conte out
21.12.2020 o 10:52 przez oster
oster
Najgorsze jest to że nie ma żadnej taktyki ani pomysłu na grę, z takim rywalem powinniśmy gładko wygrać ze 4:0 a my nawet czterech sytuacji nie mieliśmy do zdobycia bramki...
21.12.2020 o 11:14 przez nicolas80
nicolas80
Wręcz przeciwnie bo pomysł i taktyka jest i cel od 6 kolejek osiągamy. Ale na pewno nie jest to apogeum naszych możliwości i gra nie zadowala wszystkich nawet i trenera.
21.12.2020 o 20:05 przez oster
oster
Taktyka jest? Da się zauważyć często stosowaną zagrywkę w naszej ekstraklasie czyli długa do przodu i nich się dzieje...a tego nie można nazwać taktyką...
21.12.2020 o 08:54 przez pifko84
+2
pifko84
Meczu nie oglądałem, więc włączam dzisiaj skróty. Pierwsza akcja 18min !! ! Następna 50 !! ! Maskara jakaś. Z meczu Interu nawet 5 minutowy skrót jest nudny, a jak tu wytrzymać 90 min.
Niech ten super trener spier...
Nie chcę oglądać takich wygranych i tyle.
21.12.2020 o 08:51 przez Kay Em
Kay Em
Witam.
A ja wam napisze dlaczego jesteśmy mocna drużyna.
Po pierwsze większość z was uważa że gramy słabo lub bardzo słabo.
Zatem grając słabo lub bardzo słabo mamy pkt straty do lidera. Z LM odpadliśmy to fakt. Tu moim zdaniem przesadził słaby początek sezonu (zmęczenie po LE jeszcze i krótkim odpoczynku).
Do rzeczy. Mimo że nie jesteśmy w formie to gramy bardzo stabilnie. Tzn przegraliśmy 3 mecze 2x z Realem 1x z Milanem. Ok z Realem graliśmy w 10ciu i było ciężko. W pozostałych 2 rywal ledwo wygrał. Chodzi o to że ta drużyna nawet bez formy ma swój poziom i ciężko ja pokonać. Nie mamy skoków jakościowych jak Lazio Atalanta itp. Którzy potrafią zagrać fantastycznie ograć np Rome 4-1 i ich zmiażdżyć by za chwilę przegrać z jakimś ogórkiem. Nie. My gramy stabilnie z każdym często dopasowując grę do rywala. Ten brak wahań formy może dać nam tytuł. Niektórzy tu nie doceniają naszych wyników. Remis w rzymie- dziadistwo- a to Lazio wczoraj zmiażdżyło gra Napoli. Podobnie remis w betgamo. Dziadostwo- a oni u siebie zniszczyli Rome itd. Mu nie gramy widowiskowo ale nie schodzimy poniżej pewnego poziomu i ciężko nas może oglądać ale i ciężko nas pokonoc. Kluczowy będzie styczeń i tydzień kiedy to gramy z Roma Diora (puchar) i Juve. Jeśli to przetrwamy to będzie ok. Zibaczycie
21.12.2020 o 13:54 przez SETE
SETE
Bardzo dobrze ze nie doceniaja, beda w maju jeszcze bardziej zbierac szczeke z podlogi
21.12.2020 o 17:52 przez AveCaesar
AveCaesar
Sama prawda, dawno nie graliśmy tak równo, a nikt nie umie tego docenić. Zamiast tego wszyscy wyzywają Conte. To jest chyba takie jedyne forum na świecie i jedyni tacy "kibice" we wszechświecie. Nikt nie patrzy na miejsce w tabeli itp byle tylko pojechać po trenerze. Nie ważny wynik, nie ważne za co byle tyle tylko mu pocisnąć.
21.12.2020 o 05:30 przez ragnar
ragnar
ważne 3 pkt, mecz do zapomnienia

jako kibic Interu mam nadzieję, że Inter wygra mistrzostwo, bo dosyć już dominacji juve, ale mimo to Zarząd porozmawia z trenerem i dojdą do porozumienia i COnte stąd odejdzie.

Czytając poniższe komentarze, tak, od trenera który zarabia w top 3 na świecie wymaga się czegoś więcej niż wygrana w lidze. Gdyby było inaczej nigdy nie trafiłby do nas Mou tylko Mancini dalej tłukłby mistrzostwa i odpadał w 1/8 z LM.

Mam nadzieję, że jak nie my to ktoś inny przerwie hegemonie juve, w wakacje rozmawiałem z kumplem, on stwierdził, że seria a nie ogląda bo i tak wygra juve, dla ligi, pozyskania nowych kibiców ważne aby wygrał kto inny, nawet jeśli to ma być Milan czy Napoli

ponadto, nie chce mi się sprawdzać, ale ostatnio podczas jednego meczu komentator powiedział, że za kadencji Conte wydaliśmy 290 mln, więc jednak można oczekiwać ładniejszej gry, ok, punkty priorytet, ale jak ktoś obejrzy z 3 mecze pod jego wodzą, a na koniec sezonu zobaczy że Inter wygrał mistrza, to pomyśli omg ale ta liga jest słaba, skoro Inter grający taką kaszane wygrał scudetto. To tak odnośnie przyciągnięcia nowych kibiców, bo dla mnie to ważne, ponieważ chce żeby moi kumple oglądali seria a, żeby ta liga podobnie jak 90-200x była najlepszą na świecie.
20.12.2020 o 22:33 przez jacodj
jacodj
W Veronie nie będzie łatwo chyba że zabijemy mecz bardzo szybko. Zawsze każdy ma tam problemy. Trzeba grać. Nudno bez stylu ale wrócić i cieszyć się z lidera ! Forza!
20.12.2020 o 21:50 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Tak jak dziś zagramy z Weroną to marno to widzę
20.12.2020 o 21:46 przez SETE
SETE
Owszem gramy kaszanę ale na ten moment trudy sezonu odczuwają wszyscy. Najlepiej wyglada chyba Juventus
20.12.2020 o 20:02 przez Omen
+2
Omen
Byłem przekonany, że ten mecz to będzie męczarnia. Najważniejsze są 3 punkty a reszta do zapomnienia. Nie sądzę żeby Spezia była jakimś wyznacznikiem bo nawet gdybyśmy wygrali 7:0 o niczym by to nie świadczyło. Chociaż trzeba szczerze przyznać, że nie mamy żadnego stylu na ten moment. Dobrze że niedługo trochę odpoczynku. No ale najpierw Verona.
20.12.2020 o 18:29 przez nicolas80
+5
nicolas80
Wygrywamy 6 mecz z rzędu ale z meczu na mecz męczymy się coraz bardziej. Jedyny pozytyw z tego meczu to 3 punkty. Gra się nie klei i nie potrafimy zdominować przeciwników. Coraz gorzej się to ogląda i nie napawa to optymizmem na najbliższe dni.
21.12.2020 o 02:01 przez Snake86
Snake86
O tym piszę (i przynajmniej kilku innych na tej stronie też) od jakiegoś czasu.
21.12.2020 o 07:30 przez nicolas80
nicolas80
Jestem pewien że nie tylko my to widzimy ale również trener to dostrzega że gra znacząco odbiega od tego co by chciał i poza wynikami nie zmierza to w dobrym kierunku. Wydaje mi się że jednak decydujące na aktualną dyspozycję ma zmęczenie zawodników ponieważ gramy praktycznie bez przerwy od czerwca a jako jedyni w Serie A.
20.12.2020 o 18:05 przez rosjan
rosjan
bez zaangeżowania,co Oni łaskę robią,dramat
20.12.2020 o 18:00 przez Woo-cash
Woo-cash
Na szczęście to tylko Specja była. Ufff.
20.12.2020 o 17:57 przez kibol123
+3
kibol123
Wiadomo wyniki są szkoda, że większość tutaj nie widzi że te pkt są zasługą żalosnosci naszych rywali a nie dzięki naszej grze ( oczywiście na swojej polowie)🤣 Czy tylko ja odnosze wrażenie, że Serie A jest jakaś taka słaba w tym roku?
20.12.2020 o 17:55 przez Drago194
+1
Drago194
Brawo dla Spezii za świetną grę w destrukcji. Natomiast jeżeli chodzi o Inter to męczarnia dla oka, za ten wyjściowy środek pomocy to się Conte karny ku#as należy na czoło.
20.12.2020 o 17:50 przez pluto11
+2
pluto11
Tylko i wyłącznie 3 pkt się liczą bo patrząc na gra a w zasadzie nie patrząc bo gra tego nazwać nie można
20.12.2020 o 17:41 przez Rebelde
+1
Rebelde
3pkt są, to najważniejsze. Reszta to zapomnienia, bo przyjemności z oglądania tego marnego widowiska nie było.
20.12.2020 o 17:23 przez Kondzik
+1
Kondzik
Mecz do zapomnienia. Ważne 3 pkt lecimy dalej.
20.12.2020 o 17:14 przez SETE
+2
SETE
Po tym meczu ważne są tylko 3 pkt.
20.12.2020 o 17:37 przez Snake86
+3
Snake86
Słyszałem to już po meczu z Napoli, a przyjdzie mecz z Juvkami albo Milanem i będzie lament, że nic nie grają.
20.12.2020 o 17:10 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Hehe ktos na stronie troszkę się pospieszył dając 2-0 😅. Podsumowanie całego meczu.... Beznadziejnie ale na szczęście skutecznie. Gdyby nie ten var to pewnie kolejny wybuch i klutnia z żoną by była... Nie wiem czy gramy tak słabo, bez pomysłu, chęci i polotu czy po prostu chcielismy wygrać ten mecz na stojąco. Gaga totalne 0 (chyba hrabina go lubi tylko za jedno. Bieganie, najczęściej bez celu, no ale bieganie) na plus Sensi, Vidal to taki ciut lepszy Gaga, jest ale jakby go nie było... Dramat. Żaden z naszych nie potrafi kiwnąć choćby jednego przeciwnika. Aż żal patrzeć. Niech zarząd działa na rynku i lata lewa obronę, pomoc i atak bo żenująco słabi jesteśmy.
20.12.2020 o 17:10 przez kadrian89
+10
kadrian89
Przyjdzie styczeń , mecz z Roma i Juve i znów będzie szok, ze w trąbę Inter dostaje nie grając nic.
Punkty są najważniejsze , ale pilke ogląda się tez dla jakichś emocji i satysfakcji kibiców z tego co widzą.
20.12.2020 o 19:28 przez inter30
+2
inter30
No według Conte ta pseudo gra jest dobra i daje mu satysfakcję i pewnie uważa że kibicom też powinna, konferencja pewnie to potwierdzi
20.12.2020 o 17:07 przez Pjerun
Pjerun
Panie Conte, tylko 18 punktów w 6 ostatnich meczach ligowych? Wstyd
Allegri miałby ponad 20, a z Żoze Murinjo już mielibśmy matematycznie zapewniony tytuł.

Średni mecz w naszym wykonaniu, ale liczą się 3 punkty.
Pozytywnie zaskoczyła mnie jednak Spezia. Myślałem, że są dużo groszą drużyną.
20.12.2020 o 17:04 przez Seba.
+3
Seba.
Kolejne 3 pkt. i kolejny kryminał piłkarski w wykonaniu Interu, a to co pokazali przy prowadzeniu 2:0, to istny rynsztok. Mam nadzieję, że to po prostu zmęczenie i po przerwie świątecznej zobaczymy inny Inter.
20.12.2020 o 16:59 przez danielinter
+12
danielinter
Musze przyznac ze podoba mi sie nowinka taktyczna Conte z graniem 5-4-1 w koncowce gdy prowadzimy.Dzieki temu zamiast dobijac rywali to cudem utrzymalismy zwyciestwo ze zdziesiatkowanym Napoli i stracilismy bramke z beniaminkiem , ktory wszedl po barazach do ligi.Nie moge sie doczekac ile pkt tak stracimy przez te betonowa taktyke.
20.12.2020 o 16:58 przez timon
-5
timon
srednia punktów na mecz:
17/18- 1,89
18/19- 1,81
19/20- 2,15
20/21- 2,30

Conte do zwolnienia 😂
20.12.2020 o 17:02 przez Snake86
+13
Snake86
To teraz spójrz na statystykę w Lidze Mistrzów ;)
20.12.2020 o 17:05 przez timon
timon
Myślę, że Zhang czy Marotta dobrze znali statystyki Conte i wiedzieli po co go zatrudniaja...
20.12.2020 o 17:10 przez Seba.
+1
Seba.
Nie ma to jak porównywać sezony piłkarskie, w których drużyny prezentują różne poziomy, a na zdobycze punktowe wpływ ma wiele czynników (puchary, absencje, możliwości finansowe, kadra itp). Każde rozgrywki są inne i takie statystyki nie są wiarygodne. To tak samo jakby napisać, że Quagliarella jest lepszym piłkarzem od Ronaldo, bo w sezonie 2019 zdobył więcej bramek. Może by tak podać średnią punktów na mecz w LM? ;)
20.12.2020 o 17:16 przez SETE
+2
SETE
Kto oczekiwał ze Inter z Conte będzie coś znaczył w LM chyba nie zna się na piłce. Statystyka podana przez Timona daje dużo do myślenia. Myślcie trzeźwo ludzie
20.12.2020 o 17:19 przez timon
+1
timon
No masz racje, w pilce chodzi o wszystko, tylko nie o punkty 🤣
20.12.2020 o 17:34 przez Snake86
+1
Snake86
@SETE a to sorry, nie wiedziałem, że trener za 12 (czy ile tam) baniek rocznie jest zatrudniony tylko do wygrania Serie A i ma przyzwolenie na posys w CL bo jest w niej cienki.
20.12.2020 o 17:46 przez timon
timon
Tak, trener za 12mln jest zatrudniony do wygrania ligi i to jest priorytet i za to bedzie rozliczony
20.12.2020 o 17:48 przez Seba.
+4
Seba.
Oczywiście, że w piłce nożnej głównie chodzi o punkty, ale z tego co mi wiadomo sezon jeszcze się nie skończył. Średnia Conte może jeszcze wzrosnąć, ale równie dobrze może także się obniżyć. Po drugie jeśli Włoch nie zdobędzie Scudetto, to nawet przy najlepszej średniej i tak będzie przegranym. Po trzecie nadal twierdzę, że porównywanie sezonów jest bez sensu. Porównajmy kadrę jaką miał wtedy Spalletti, a jaką ma obecnie Conte. Piłka nożna, to nie tylko statystyki. W sezonie 2017/18 Juventus musiał zdobyć ponad 90 pkt, aby wygrać mistrzostwo. Natomiast w sezonie 2019/20 wystarczyło już tylko 83. Wychodzi, że według statystyk Napoli sprzed 3 lat, było lepsze od Juventusu sprzed roku. Jednak, to Stara Dama wzniosła puchar. Czemu nie przyznali go w takim razie Napoli? Tak samo jak Brozovic ma największy procent celnych podań ze wszystkich pomocników. Jak ma nie mieć skoro podaje zawsze do tyłu lub do najbliższego zawodnika? Barella nie ma już takiej precyzji, ale za to jego podania są bardziej znaczące. Tylko Scudetto jest w stanie obronić trenera, a nie jakieś statystyki.

Sete chyba nie twierdzisz, że Inter po takich wzmocnieniach i takich rywalach nie miał obowiązku wyjść z grupy? ;)
20.12.2020 o 17:55 przez timon
timon
Ta srednia pokazuje tylko, ze jest postęp(na obecną chwile) i mamy sporą szanse na mistrzostwo Włoch. Jeżeli Conte nie zdobędzie scudetto to pewnie wyleci, dlatego śmieszy mnie gnojenie Conte po każdym meczu. Pijawa spaletti bedzie ssala tylko do konca sezonu, wiec nie martw się, Conte bez scudetto w przyszłym sezonie u nas nie bedzie
20.12.2020 o 18:00 przez timon
timon
A co do statystyk, to zakładamy się, że 87pkt(sr 2,3), obojętnie w czyim wykonaniu, bedzie wystarczyć w tym sezonie do mistrzostwa?
21.12.2020 o 01:59 przez Snake86
+1
Snake86
No widzisz @timon a ja myślałem, że miał być progres w lidze i w CL... To mnie oświeciłeś.
20.12.2020 o 16:47 przez kadrian89
+7
kadrian89
Przyjeżdża Spezia do Mediolanu i lepiej operuje piłka od Interu.
Jedyna taktyka to znów laga na Lukaku.
Cieszy gra obronna , ale 5-4-1 od momentu zejścia Lukaku to trochę wstyd.
Znów Inter oddaje pilke i woli przeszkadzac niż w nią grać .
20.12.2020 o 16:23 przez Michasio
+2
Michasio
My nie potrafimy grac pozycyjnego ataku, nic a nic...to nawet Spezia gra w tym elemencie gry zdecydowanie lepiej, tragedia
20.12.2020 o 16:01 przez danielinter
+8
danielinter
Brozovic i Gagliardini katastrofa do tego Conte boi sie kontr i wahadlowi graja defensywnie 1 polowa dramat
20.12.2020 o 15:57 przez Omen
+3
Omen
Tak myślałem że będziemy się męczyć w tym meczu. My chyba nie umiemy strzelić dwóch szybkich bramek i kontrolować na spokojnie meczu. Czekają nas jedbak emocje w drugiej połowie.
20.12.2020 o 15:55 przez Seba.
+2
Seba.
Conte broni się przed Spezią. Ewidentnie w styczniu trzeba wydać kolejne 200 mln na wzmocnienia.
20.12.2020 o 16:40 przez timon
-5
timon
Zauważyłem, że imię dosyć mocno determinuje IQ, widzisz imiona typu: Seba, Karina, Jessica i wiesz, że masz do czynienia z idiotą 🤣 i teraz pytanie, czy rodzice wiedzieli, czy jednak to imię powoduje późniejsze problemy?
20.12.2020 o 15:50 przez Michasio
+6
Michasio
Chyba gorzej niż dzis Roberto G.. nie można zagrać, ciężko go nazwać piłkarzem, to jest straszne...
20.12.2020 o 15:56 przez inter30
+4
inter30
Imo Brozo dzielnie depcze mu po piętach, brakuje mu tylko drugiej żółtej
20.12.2020 o 15:58 przez radekksm
+1
radekksm
Proszę mi napisać kiedy on dobrze grał?

Shoutbox

Dzyl 28.01.2021 13:44

praca do 16 , nastepnie wizyta u fryzjera, wizyta paczkomacie, spacer z narzeczoną a następnie bieznia i wieczorny odpoczynek

Kebo 28.01.2021 13:38

praca dzisiaj dłużej niż ustawa przewiduje, później spożywka i trening

Nasir 28.01.2021 13:19

witam ja wlasnie koncze pierwszy posilek dzisiaj wolowina po burgundzku za moment puszczam poliske nastepnie tesco paczkomat i odpoczynek po ciezkien pracy a wy co jakie plany

Kebo 28.01.2021 12:53

LUAKAU XD

Endru 28.01.2021 12:45

Jak wygra z nami scudetto i mistrzostwo europy z Belgia bedac krolem strzelcow why not

Lopez 28.01.2021 12:40

prawda

Endru 28.01.2021 12:14

Eriksen jest za dobrym czlowiekiem, a tacy nie mają lekko co nie lopez

Lopez 28.01.2021 12:09

Randama jesteś, bo przyszedł rachunek za prąd

Orzeu 28.01.2021 12:01

Randama jesteś?

Adriano_forever 28.01.2021 11:38

Paździoch tyle razy mówił helena mam zawal no i wykrakal

Lopez 28.01.2021 11:25

a z benevento w nagrodę - ŁAWA XD

Luki165 28.01.2021 11:23

Oh cóż to byłaby za piękna historia gdyby gol z wolnego był początkiem odrodzenia Eriksena xD

Orzeu 28.01.2021 11:14

podobno Eriksen sięzaczął włoskiego uczyć

Orzeu 28.01.2021 11:06

a to jest skrypt który zaciąga się z ligowego terminarza

Orzeu 28.01.2021 11:06

tak pokazuje kalendarz fcinter

Orzeu 28.01.2021 11:06

nie no we wtorek

Pazza12 28.01.2021 10:54

Cos jest nie tak

Pazza12 28.01.2021 10:53

Tez widzialem srode 18 ale 5 gramy z Fiorentina

Nasir 28.01.2021 10:53

w morde jeza

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w meczu z Milanem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27133

Liczba newsów: 38521