Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
a w obronie gosc jest bardzo solidny
Cambiaso jak na defensywne juve mial 3 gole i 4 asysty to dobre liczby
dlatego ja bym go brał jakby była oczywiście okazja
jest obunożny
Chuchu, gra na obu stronach bez problemów
Wiatrak w obronie, momentami boiskowy głąb taktycznie, ale w grze do przodu cambiaso ma papiery na fajne granie
całe juve taki miało...
A Cambiaso to nie gra na lewej przypadkiem?
miał c
owy sezon, ale ogólnie to niezły piłkarz
ten Cambiaso to nie jest głupia alternatywa
jest duzo czasu. Cos wymysla. Byle tylko nie jakąś "gwiazdę mundialu"
odżyje pewnie temat Kiełbaso z Juve
może Denzel się rozmyśli
jedyny minus tej sytuacji ze mamy dziure po odejsciu Denzela i za bardzo nie widac alternatyw
przecież czelsi daje 60, więc te 50 to było tyle ile oczekuje się obecnie za takich graczy
on mimo wszysto jest niesprawdzony mocno zeby tyle wywalac
Lookmana to mega żałowałem, ale Palestra jakoś mnie tak nie rajcuje nawet
niby tak ale te 50 za niego to tak srednio tez
i tak dobrze że szli po tego palestrę bo z lookmanem to był cyrk
dajcie sobie juz siana z tym Palestro jak nie bedzie to nie bedzie