Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
Jak ktoś z Cagliari nawet mówi że Palestra mu mówił kilka dni temu że idzie do Interu to nie sądzę żeby nagle wszyscy to sobie wymyślili
może nasi odpoczywają sobie na wczasach, a tutaj wrzucane jakiegoś informacje, że niby sie interesujemy. A tu Ausillio na leżaczku popijając drinka co jakiś czas podrzuca temat dziennikarzom, żeby było, że niby coś dziala
Pojawia się najwazniejsze pytanie. Ile prawdy jest w tych wszystkich naszych staraniach o Palestry, Pazy itp....
w sumie w Como to tylko Paza bym chcial. Tam jest druzyna, a nie indywidualnosci
Moze Como sprzeda nam teraz Baturine zeby spiąć FFP
Cambiasonie nie przekonuje ale innych realnych opcji nie ma za wiele
no do tego Stankovic i Provedel i jest ok
a tak się cieszyli wszyscy z awansu COmo do LM....
Cambiaso, Jones, Stones, Solet i okienko będzie przyzwoite i tak
Solet jak ma problemy z kolanami to bym w to nie szedł
to teraz pytanie...ilu zawodnikow sprzeda Como by nie wpasc w FFP
nie ma nic w tweetach Romano o ffp
szybko się telenowela skończyła
niech już nasi nie myślą o zawodnikach na literę "P"
Czyli jeszcze się okno nie zaczęło a my już mamy po strategii
niech się skupią na Solecie Stonesie Molinie i Curtisie Jonesie
a teraz Romano najpewniej pisze w drugą stronę
najlepsze jest to, że to Romano pisał, że Como ze względu na FFP nie wykupi Paza xD
Plus jakiś pokemon z francji
no szybko poszło. Tyle dobrego z tego ze nie bedzie telenoweli