Plotki transferowe

CDS - Inter chce pozbyć się Skriniara (18)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 3 lata temu
2806
18

Od bohatera do zera. Tak można nazwać ostatnio podejście wielu kibiców Interu do osoby Milana Skriniara. Słowak powiadomił za pośrednictwem swojego agenta, że nie przedłuży wygasającego kontraktu z Interem. Ponadto obrońca obejrzał w ostatnim spotkaniu ligowym czerwoną kartkę, co pośrednio wpłynęło na porażkę wicemistrza Włoch z Empoli. 

O sytuacji zdecydowali się napisać dzisiaj dziennikarze Corriere dello Sport, którzy donoszą, że nie tylko kibice, ale także członkowie zarządu są bardzo zdenerwowani całą sytuacją. Na Viale della Liberazione panuje spore napięcie wynikające ze słów agenta Skriniara, Roberto Sisticiego, a także czerwonej kartki obrońcy w ostatnim meczu. Według rzymskich dziennikarzy, działacze Nerazzurrich uważają, że najlepiej byłoby, gdyby Słowak jak najszybiciej spakował swoje walizki, a jego transfer doszedł do skutku jeszcze w styczniu. Wynika to z faktu, że relacje na linii zawodnik-klub za bardzo chłodne, a kolejne pół roku może wprowadzić w zespole pewien konflikt.

Zobacz też

mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50
mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.01.2023 o 20:12 przez Xucatlan
+3
Xucatlan
Brać te 10 mln i won żebyśmy nie musieli już tego ryja oglądać więcej w naszych barwach.
Skończy tym samym przygodę w Interze jako debil, który łapie dwie żółte kartki w kwadrans i niech to będzie podsumowanie jego żałosnej osoby.
25.01.2023 o 16:52 przez tytusek25
tytusek25
Nie dziwie sie. Ostatnia okazja żeby na nim zarobić , chociaz watpie ze Ahmed rzuci mięcho na stół w zimowym oknie.Po co? Klient jest juz praktycznie dogadany i spokojnie te pol roku mogą poczekać.10 to max co zaproponują bo wiedza ze i tak nie stać nas odmówić.
Co..,posadzimy go na trybuny za tą odpuszczoną 10?
25.01.2023 o 14:21 przez SETE
+4
SETE
Ostatnio pisalem, ze w momencie pozostania Skrinara do czerwca powinnismy nim grac maxymalnie ile sie do konca sezonu. Natomiast nie zakladalem, ze po meczu z Empoli wyjda na wierzch takie kwiatki. Myslalem , ze Skrinar to profesjonalista w 100 % ale jego agent rozwial moje przekonanie :/ szkoda. Dla mnie moze isc na trybuny.
25.01.2023 o 13:51 przez brykAs
brykAs
20 baniek żeby mieć gracza o 6 miesiecy szybciej? 20 baniek ?? i to od araba który publicznie głosił że sobie weźmie skrinara za darmo? pozytywne wariaty w tym Interze :)
25.01.2023 o 17:07 przez Paolo87
Paolo87
Araby mogą sobie na to pozwolić-są do tego zdolni. Nie muszą się liczyć z kasą.
25.01.2023 o 11:22 przez Majlo1908
+3
Majlo1908
Wypi.... Dziadu. Jesteś gorszy jak Icardi.
25.01.2023 o 10:42 przez Capar
+8
Capar
Zhang: samofinansujacy się model, ale Skriniara to my oddamy za darmo.

A tak na poważnie o sprzedaży można zapomnieć. Szejk jest dogadany że skriniarem, z innymi klubami nie podpisze, a że zhanga chcą ośmieszyć to pójdzie za friko latem.
25.01.2023 o 14:05 przez master1986
+8
master1986
No skoro taki Bremer potrafił zrobić ukłon dla Torino i podpisał kontrakt żeby klub coś na nim zarobił to czemu oddany klubowi Milan nie mógł dawać poczucia, że nie jest to jakiś dziwny ruch? Pokazuje to tylko tyle że Bremer był bardziej oddany Torino niż Milan Skriniar Interowi, dodatkowo na obu jesteśmy grubo w plecy patrząc na to co działo się w wakacje i przed nimi, jeden miał być dogadany za free a za drugiego miało wpaść 70 mln.
25.01.2023 o 17:47 przez Capar
Capar
Dlatego Marotta rzuci papierami bo pustego to i Salomon nie naleje
25.01.2023 o 10:32 przez Paolo87
+7
Paolo87
Jak najbardziej, najlepszym rozwiązaniem była by sprzedaż już tej zimy. Pozostanie do lata mija się z celem.
25.01.2023 o 10:26 przez danielinter
+11
danielinter
Ciekawe czy Inzaghi pokaze chociaż kawalej jaj i odbierze mu opaske. Mam nadzieje ze kibice jasna dadza do zrozumienia Slowakowi ze nie jest tu mile widziany.
25.01.2023 o 16:47 przez interista1987
interista1987
dlatego nie odpowiadal na oferte zeby ugrac ile sie czasu da
25.01.2023 o 10:16 przez adik218
+1
adik218
Albo sprzedaż , albo trybuny innego wyjścia nie widać . Posiedzi pół roku na trybunach to straci kondycyjnie
25.01.2023 o 10:13 przez inter30
+6
inter30
Niestety Skriniar swoją idiotyczną kartką a jego agent swoją idiotyczną wypowiedzią mającą na celu zatuszować idiotyczną kartkę jeszcze bardziej utrudnili sytuację, PSG w życiu nie da tych 20 baniek o ile w ogóle zaproponują jakąkolwiek kwotę, oni teraz śmieją się w twarz Interowi. W tej sytuacji najlepiej byłoby go pogonić gdzieś indziej, ale to pewnie będzie niewykonalne bo już się dogadali z brudasami, to może jednak te trybuny?

To że nie powinien już wyjść na boisko w tych barwach to chyba dla każdego oczywiste, a jakby jeszcze wyszedł z opaską kapitańską to już by był upadek tego klubu i jawne plucie w twarz kibicom.
25.01.2023 o 10:36 przez El_Imprezatore
+6
El_Imprezatore
Sytuacja Skriniara przypomina poniekąd sytuację z Icardim. Też był kapitanem i też już się dogadał z innym klubem. Tylko, że Icardi jeszcze symulował kontuzję.
25.01.2023 o 12:16 przez Stachoo
+2
Stachoo
I też poszedł do PSG
25.01.2023 o 09:55 przez kadrian89
+7
kadrian89
W sytuacji Interu to i 15 mln ma wartość. O TOP4 to i bez Słowaka Szymon ma obowiązek zawalczyć, a sprzedaż umożliwi jakiś ruch Cobrze.
25.01.2023 o 09:49 przez mroowa111
+7
mroowa111
jak mają być kway w zespole to lepiej to szybko skończyć

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 19:26

oni bez LM tyle wydają?!

martins2000 26.06.2026 19:26

50 mln+bonusy

martins2000 26.06.2026 19:26

BREAKING: Gonçalo Ramos to AC Milan — HERE WE GO!

martins2000 26.06.2026 19:19

na 99% Paz już nie wróci do Realu

KKazam 26.06.2026 18:58

Nawet provedela nie mamy jeszcze :) haha a chcieli palestyne kupic

KKazam 26.06.2026 18:57

Zobaczymy kogo nasi kupia jeszcze

broda4991 26.06.2026 18:57

Jeszcze tylko solet herę we go do atletico lub totenhamu i dziękuję trio gotowe

acmilanowek 26.06.2026 18:56

a nasz wlasciciel nie chce dawac wiecej niz 25 mln za pilkarza xd z czym do ludzi

broda4991 26.06.2026 18:54

Jo piehdole

broda4991 26.06.2026 18:54

No czyli można zamykać mercato skład jest konkurencyjny.

El_Imprezatore 26.06.2026 18:37

Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko

martins2000 26.06.2026 18:33

𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.

lord-gs 26.06.2026 18:33

Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625585

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się