Wywiady z trenerami

Conte: Latem powinniśmy lepiej zaplanować sezon. Osiągnęliśmy limit (22)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
13 dni temu
3931
22
Antonio Conte

Inter prowadził do przerwy 2:0 z Borussią Dortmund, lecz ostatecznie mecz przegrał 2:3. Oto co miał do powiedzenia po meczu szkoleniowiec Nerazzurrich Antonio Conte.

- Myślę, że dziś było gorzej w porównaniu do meczu z Barceloną ponieważ straciliśmy dwubramkowe prowadzenie. Mówią mi żebym się uśmiechał, kiedy idę do telewizji i że zawsze powinienem mówić o tych samych rzeczach, o rozwoju i że lepiej pokazać się uśmiechając. Nie mogę wypowiedzieć się na temat drugiej połowy. Byłoby zbyt wiele okoliczności łagodzących, zbyt wiele wymówek aby się z tego wyciągnąć, a nie chcę tego robić.

- Mam nadzieję, że mecz tego rodzaju wyjaśni tym, którzy muszą zrozumieć pewne rzeczy. Pracujemy i dziękuję chłopcom za to, co dają z siebie. Zawsze mamy te same argumenty, żałujemy porażki, znajdziemy jej powód i będziemy szli naprzód.

- Nie możemy robić nic innego niż praca, którą już wykonujemy. Jestem zirytowany mówieniem ciągle tego samego. Mam nadzieję, że ktoś z zarządu coś powie. Na początku pracy opracowaliśmy plan, ale mogliśmy zaplanować pewne rzeczy znacznie lepiej. Musimy pracować, iść do przodu i starać się poprawiać ponieważ pokazujemy, że dzięki pracy możemy sprawić każdemu trudności.

- Popełniliśmy wiele znaczących błędów. Znajdziemy ich przyczynę, a także musimy znaleźć je w szatni lecz jednak dla niektórych, którzy rozegrali sześć ostatnich meczów będą okoliczności łagodzące. Jesteśmy Interem, więc wszyscy musimy spojrzeć na siebie i zdać sobie sprawę, że jesteśmy… o mało bym znów wywołał kontrowersje, ale przestanę już na ten temat mówić. Jestem naprawdę wkurzony, ponieważ nie możemy zrobić nic więcej. Osiągnęliśmy limit.

- Przeciwko Sassuolo wydarzyło się to samo, ale różnica polega na tym, że w starciu z Borussią Dortmund przegraliśmy… Myślę, że to nerwy. Musimy kontynuować pracę z opuszczonymi głowami.

Zobacz też

Antonio Conte

Conte: Cały czas dążymy do doskonałości (4)

08.11
17:32
Ivan Jurić

Juric: Verona dała z siebie wszystko (3)

10.11
12:19

Komentarze (22)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.11.2019 o 07:20 przez wykolejony
wykolejony
Conte się kompromituje swoimi słowami.
07.11.2019 o 12:44 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
Idzie grudzień, więc Inter osiąga limit. Tak jak co roku. Różnica polega na tym, że Conte o tym mówi.
Tak więc może podejście do sprawy będzie inne niż do tej pory.
06.11.2019 o 20:04 przez timon
timon
Brawo, w końcu trener, który nie daje sobą pomiatać i wymaga... Conte powiedział to co każdy z nas twierdzi na tej stronie a ludzie są zdziwieni. Sytuacja przypomina tą z Juve? Trzy lata tam pracował i sam odszedł, a mimo to Marotta chciał go tutaj, na prawdę nie daje to do myślenia? Zdziwienie, że zrobił to publicznie? Takie coś jest jednym ze sposobów wywierania presji, a styczen pokaze efekt
06.11.2019 o 19:42 przez snuffy
+3
snuffy
Windykator napisał:
Skończ pieprzyć Conte. Wczorajszy mecz zawaliłeś bardziej niż piłkarze. Borussia całkowicie zmieniła sposób gry w drugiej połowie przesuwając Sancho i Hazarda bliżej środkowego napastnika otwierając miejsce bokom i non stop posyłając albo piłkę na obieg albo za plecy obrońców. Kompletnie nie potrafiłeś na to zareagować co spowodowało zupełne pogubienie się całego zespołu.

Po co wychodzisz z takim pieprzeniem na zarząd do mediów? Lata mijają, a Conte się nie zmienia. Wszyscy winni tylko nie on. Takie gadanie wprowadza tylko dezorganizacje w grupie piłkarzy. Co ma to wnieść? Wysapałeś raz po meczu z Parmą i wystarczy.

Tak jak podoba mi się Twoja dotychczasowa praca tak naprawdę zastanawiam się ile tu wysiedzisz - rok czy chociaż te dwa.


dokładnie chciałem tylko dodać , że ławka BvB w tym meczu była słabsza niż nasza i grali praktycznie bez napastnika... ilość i terminarz meczy też podobny a poziom lig zbliżony. Sytuacja zaczyna przypominać tą z juve i Chelsea tylko sporo szybciej. Miejsce w lidze jest lepsze niż gra a jak na razie mecze graliśmy z tymi słabszymi (wyjątek turyn czy Lazio), w europie jest o wiele gorzej , wpadka ze Spartą czy wręcz kompromitujące drugie połowy z Barceloną czy wczoraj z BvB. Od wielu długich lat żaden trener Interu nie dostał tylu wzmocnień co pan Conte więc mógłby zmienić płytę i mocniej skupić się na pracy.
06.11.2019 o 18:37 przez kibol123
kibol123
Panowie hejterowie czyli Inter potrafi grać wspaniale a później co piłkarze myślą a nie chce nam się albo zapominają jak się gra w piłkę? Klasę tej drużyny widać gołym okiem natomiast z meczu na mecz widać też spadek intensywności to nie jest przypadek niestety nawet po niezatapialnym Nicolo to widać, serce z tytanu aczkolwiek jest tylko człowiekiem, który defacto biega w kilkunastu meczach pod rząd od deski do deski...
06.11.2019 o 16:58 przez inter30
inter30
Jaki ma sens robienie gównoburzy z czegoś co i tak każdy wie to ja nie wiem. Jak się pożali w mediach to jutro dostanie wzmocnienia? Każdy wie jak jest, trzeba zacisnąć zęby i iść do przodu a takie akcje nikomu nie służą
06.11.2019 o 16:48 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
porażke trzeba umieć przyjąc na klate,takie pierdololo jest komiczne i niesmaczne zarazem
06.11.2019 o 15:28 przez maverik
+2
maverik
No pachnie powtórką z Juve i Chelsea.
06.11.2019 o 21:41 przez timon
+2
timon
Czterema mistrzostwami kraju?
06.11.2019 o 11:31 przez Rafał 1976
Rafał 1976
P.T.Conte nie narzekaj teraz bo dobrze przed sezonem wiedziałeś że czeka nas walka na trzech frontach to nie trza było pozbywać się Maurito-Raje-Perka tylko dać im szansę Mamy Lukaku za Icardiego ok ale Lukaku jest dobry tylko na liga a na LM już nie i gramy tylko jeden napastnikiem Lautaro LM już się skończyła dla nas chociaż wygramy z Czechami to musimy liczyć że Barsa wygra z BVB i my wygramy z Barsa u siebie i BVB zremisuje z Czechami a to jest tak jak był trafić szóstkę w totka❗❗❗❗
06.11.2019 o 12:30 przez Nerazzurri 1908
-1
Nerazzurri 1908
Conte nie jest całym Interem jest zarząd i prezydent więc sam nie decyduję😎
06.11.2019 o 13:19 przez KŁANIEŚ
+1
KŁANIEŚ
Mylisz sie, w przypadku naszych 2 wygranych, borussia jesli nie przywiezie punktow z barcelony to naeet jak wygra ze slavią to my wyjdziemy z grupy, gdyż obydwie druzyny bedą miały po 10 pkt, a my mamy lepsze bezpośrednie starcia z BVB.
06.11.2019 o 19:57 przez timon
+1
timon
Tyle razy były maglowane powody, a Ty dalej swoje...
06.11.2019 o 11:07 przez ojciec&ojciec
+3
ojciec&ojciec
Kwas z zarządem zacznie się chyba szybciej niż się spodziewałem.
06.11.2019 o 10:51 przez Endru
+1
Endru
Trzeba bylo latem byc takim wygadanym madry Conte po biedzie. Swoja droga mercato zawalone koncertowo odeszli kluczowi i przyszli kluczowi, a zaplecze jak bylo gowniane tak jest.
06.11.2019 o 10:20 przez Windykator
+7
Windykator
Skończ pieprzyć Conte. Wczorajszy mecz zawaliłeś bardziej niż piłkarze. Borussia całkowicie zmieniła sposób gry w drugiej połowie przesuwając Sancho i Hazarda bliżej środkowego napastnika otwierając miejsce bokom i non stop posyłając albo piłkę na obieg albo za plecy obrońców. Kompletnie nie potrafiłeś na to zareagować co spowodowało zupełne pogubienie się całego zespołu.

Po co wychodzisz z takim pieprzeniem na zarząd do mediów? Lata mijają, a Conte się nie zmienia. Wszyscy winni tylko nie on. Takie gadanie wprowadza tylko dezorganizacje w grupie piłkarzy. Co ma to wnieść? Wysapałeś raz po meczu z Parmą i wystarczy.

Tak jak podoba mi się Twoja dotychczasowa praca tak naprawdę zastanawiam się ile tu wysiedzisz - rok czy chociaż te dwa.
06.11.2019 o 13:18 przez coalmeluck
coalmeluck
w punkt.
06.11.2019 o 07:50 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
W drugiej połowie nasi myśleli kolejny raz ze mecz sam się wygra. Sory ale nie ma nic lagodzacego kiedy widzisz vecino I Brożka pomagających przeciwnikom jak tylko mozna. Stali a piłka przelatywala obok nich albo się od nich odbiajala. Obrona jak ser szwajcarski. Wqurwienie będzie trzymało przynajmniej do kolejnego meczu. Conte musi działac i wbić do głowy co niektórym, że albo grasz na maxa w każdym meczu albo wypierd.! W takiej Anglii grają też co 3 dni I biegają pełne 90 minut na maxa. My 45 minut....
06.11.2019 o 07:13 przez jaca1983
+3
jaca1983
Chlopie ja w Ciebie wierze ! Prowadz Nas dalej na tej drodze do odrodzenia (czyt. wyjscia z marazmu z poprzednich lat).

Pan Conte to pierwszy Trener od niepamietnych czasow (czyt. Mou) ktorego chce sie czytac, ktory ma sensowne, rzeczowe argumenty, nie sprzedaje na konferrncji prasowej gowienka w celofanie i mowi prosto z mostu jak jest.

Taka ławka, z taka intensywnoscia meczy 3ech Conte nie pomoze. Wzmocnienia wzmocnienia wzmocnienia i Zespol dostanie tlenu (mentalnosc jest na dobrej drodze).

Pozdrawiam Wszystkich
06.11.2019 o 06:49 przez ojciec&ojciec
+1
ojciec&ojciec
Nie martw się wujek, zaraz dostaniesz darmiana. A może nawet iwanek wróci? Przed nami wielkie wzmocnienia
06.11.2019 o 02:24 przez mastersnake
mastersnake
Futbol bywa okrutny i niestety po raz kolejny przekonaliśmy się o tym na własnej skórze.
06.11.2019 o 01:01 przez danielinter
+9
danielinter
Akurat Conte to najlepszy trener na jakiego moglismy w tym momencie trafic moze i Juvek , ale wielki trener , ktory robi max z tym skladem co mamy

Shoutbox

KarmaAG 18.11.2019 14:56

Kulusevski

Michellaga 18.11.2019 14:55

spokojnie do 30 mln można zbic

Michellaga 18.11.2019 14:55

i to tylko wstepna

Michellaga 18.11.2019 14:55

Kulusevski to cena 40 mln

Lopez 18.11.2019 14:55

40 jak już

Michellaga 18.11.2019 14:55

za kogo z parmy wołaja 70 mln?

KarmaAG 18.11.2019 14:54

Za jakiegos typa nieznanego swiatu co gra w Parmie wolaja 70. A Sensi juz zablyszczal w Europie

Lopez 18.11.2019 14:54

to byłaby odpowiednia wartość

Michellaga 18.11.2019 14:54

Censi fajny ale zdrowie ma jak Chino

Michellaga 18.11.2019 14:54

oferty 70-80 mln to już i takmega dużo

KarmaAG 18.11.2019 14:54

btw raczej nei chcemy sie gpo pozbywac

Michellaga 18.11.2019 14:54

już nie przesadzajmy

KarmaAG 18.11.2019 14:53

haha 70? chyba 170

Michellaga 18.11.2019 14:53

i od razy sprzedamy za 70

Michellaga 18.11.2019 14:53

może sie zdarzyc ze wykupimy go za te 20 mln

Lopez 18.11.2019 14:53

chodzi o to, że po wykupieniu możemy go sprzedać

Michellaga 18.11.2019 14:53

jak my damy kwote z umowy to jest nasz

Lopez 18.11.2019 14:53

tak

KarmaAG 18.11.2019 14:52

ale najpierw musimy go wykupic

Michellaga 18.11.2019 14:52

oni nie maja nic do gadania

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 08 listopada

  • FT

    Sassuolo

    3 - 1

    Bologna

Sobota, 09 listopada

  • FT

    Brescia

    0 - 4

    Torino

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Verona

  • FT

    Napoli

    0 - 0

    Genoa

Niedziela, 10 listopada

  • FT

    Cagliari

    5 - 2

    Fiorentina

  • FT

    Lazio

    4 - 2

    Lecce

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    SPAL

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Roma

  • FT

    Juventus

    1 - 0

    Milan

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    12

    32

  • 2

    Inter

    Inter

    12

    31

  • 3

    Lazio

    Lazio

    12

    24

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    12

    24

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    12

    22

  • 6

    Roma

    Roma

    12

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    14

  • 2

    Romelu Lukaku

    9

  • 3

    Luis Muriel

    8

  • 4

    Andrea Belotti

    7

  • 5

    Domenico Berardi

    7

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28895

Liczba newsów: 35188