Pozostałe

Inter remisuje w Bergamo (28)

Źródło: inter.it
ponad 16 lat temu
475
28
Inter Mediolan podzielił się punktami z Atalantą. Bramki dla obu zespołów zdobyli Diego Milito oraz Simone Tiribocchi

Wyjściowa jedenastka Interu, podobnie jak w meczu z Rubinem, składała się dzisiaj z 4 obrońców, 3 pomocników i 3 napastników. W środku polu pojawili się Cambiasso, Sneijder i Zanetti, w ataku Balotelli, Eto'o i Milito.

Początek spotkania był bardzo wyrównany i nie widać było, że na boisku spotykają się lider i jedna z najgorszych drużyn ligi. Pierwsze dogodne sytuacje stworzyli sobie gospodarze - a raczej pomogli im w tym zawodnicy Interu. Po jednym z dośrodkowań Cambiasso źle wybił piłkę, a od wpadnięcia do bramki uchroniły ją tylko nogi leżącego już Julio Cesara. Następujący po tym wydarzeniu rzut rożny także stworzył dużo zamieszania i kolejny raz było to za sprawą zawodnika broniącego. Tym razem Balotelli źle wybił piłkę głową, przeleciała ona nad Julio Cesarem i szczęśliwie nie trafiła pod nogi żadnego z graczy Atalanty. Odpowiedź Interu była natychmiastowa. Już pierwszy atak pozycyjny zakończył się golem:Sneijder podał do MIlito stojącym przed polem karnym. Argentyńczyk wbiegł z piłką w pole karne, przepchnął lub "położył" na ziemi trzech przeciwników i pokonał bramkarza strzałem blisko słupka. Przez kolejne minuty gra wyglądała bardzo podobnie - Inter starał się atakować pozycyjnie, Atalanta czekała na kontrataki. Mediolańczycy mieli jeszcze jedną dobrą szansę na gola - jeden z lepszych na boisku, Sneijder, trafił w poprzeczkę po rzucie wolny. Gospodarzy stać było jeszcze na uderzenie Acquafresci z 20 metrów, które bez problemu złapał Julio Cesar. Po pierwszej połowie Inter prowadził zatem 1-0.

Początek drugiej połowy, wbrew przewidywaniom, nie przebiegał pod dyktando Atalanty. Zawodnicy gospodarze nie chcieli zdobyć wyrównania albo niezwykle utrudniali im to gracze Interu. Znowu duże zagrożenie pod bramką Julio Cesara stworzyli jego własni obrońcy - tym razem piłka po dośrodkowaniu odbiła się od nogi Cordoby i o centymetry minęła słupek bramki. Najbliżej podwyższenia prowadzenia był natomiast Sneijder. Strzał Holendra z 20 metrów musnął tylko górną siatkę. Chwilę później Wes otrzymał drugą żółta kartkę w dzisiejszym spotkaniu i zmuszony było opuścić boisko. Od tego momentu Atalanta zaczęła poczynać sobie nieco lepiej, ale to i tak Inter stworzył dobrą okazję. Eto'o uderzył z ostrego kąta i zmusił Coppolę do interwencji nogami. Na dziesięć minut przed końcem padło wyrównanie. Dobre podanie Caserty i błąd Lucio wykorzystał Tiribocchi. Inter zaczął po stracie gola grać nieco odważniej co stwarzało niebezpieczeństwo straty bramki po kontrze gospodarzy. Do tego jednak nie doszło, a w ostatniej minucie meczu Thiago Motta zmarnował wyśmienitą sytuację na wywiezienie trzech punktów. Jego strzał z 10 metrów odbił w bok Coppola. Mecz zakończył się podziałem punktów.

Inter pomimo ogromnej szansy, nie wygrał spotkania z Atalantą. Mimo to, przewaga tabeli nad drugim Milanem wzrosła do 5 punktów. Nasi sąsiedzi przegrali bowiem z Palermo 0-2. Kolejny raz okazało się że zespół i trener mają więcej szczęścia niż umiejętności, ale w fazie pucharowej Ligi Mistrzów nie będzie miał znaczenia przebieg innych spotkań. Opieranie gry ofensywnej tylko na jednym zawodniku może się, tak jak dzisiaj, bardzo źle skończyć.

Atalanta - Inter 1-1(0-1)

Strzelcy
: Milito 15, Tiribocchi 81.

Atalanta: 32 Coppola; 8 Garics, 77 Bianco, 5 Manfredini, 6 Bellini (7 Madonna 76); 15 De Ascentis; 79 Ferreira Pinto (90 Tiribocchi 62), 22 Padoin, 17 Guarente, 70 Ceravolo; 9 Acquafresca.
Rezerwowi: 1 Consigli, 2 Talamonti, 13 Peluso, 18 Caserta, 21 Radovanovic.

Trener: Antonio Toma (Antonio Conte zawieszony).

Inter: 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 6 Lucio, 2 Cordoba, 26 Chivu; 4 Zanetti, 19 Cambiasso; 45 Balotelli (5 Stankovic 68), 10 Sneijder, 9 Eto'o; 22 Milito (8 Thiago Motta 76).
Rezerwowi: 1 Toldo, 14 Vieira, 18 Suazo, 23 Materazzi 30 Mancini.

Trener: Giuseppe Baresi (José Mourinho zawieszony).

Arbiter: Nicola Rizzoli

Żółte kartki: Sneijder 26, 64, Garics 32, Padoin 83.
Czerwona kartka: Sneijder 64.

0-1 Milito

1-1 Tiribocchi

Skrót meczu

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (28)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
15.12.2009 o 11:42 przez bieniu1989
bieniu1989
Ja tam wiem czemu przegraliśmy w Atalancie od 76minuty grała Madonna, i wszystko jasne. <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/pijaki.gif"; alt="" />
14.12.2009 o 15:37 przez ronni999
ronni999
qrna to jakiś niefart <br /> nie idzirz na jakos z nimi
14.12.2009 o 11:38 przez snuffy
snuffy
To przez te stroje Atalanta nam nie leży <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Coś w tym jest hehe <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Zwiększamy przewage i o to chodzi, po co lamentować <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Po kolejce w LM wiele klubów ma kłopoty i to tych największych ManU Chelsea itp.<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> <br /> PS. Kryzys to mają nasi rywale z okolicznych wsi Turynu a My planowo do przodu i w lidze i w LM <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> Aha i zagadka w jekiej lidze z 5 najlepszych lig europy lider ma (największą) 5 pkt. przewagę nad drugą z kolei (taka sama rozegranych meczy)<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Więc prosze nie lamentować :]:]
14.12.2009 o 11:25 przez microsoft666
microsoft666
z chievo bedzie to samo a nawet moze gorzej<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" />
14.12.2009 o 10:23 przez Omen
Omen
Z Atalanta jakoś nam nie idzie;/
14.12.2009 o 10:09 przez Kubusa10
Kubusa10
Szkoda 7 pkt przewagi mogło byc<img src="http://fcinter.pl/emots/no.gif"; alt="" /> <br /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
14.12.2009 o 01:28 przez proba1
proba1
Ta druzyna nie ma jakiekolwiek mentalnosci to jest zlepek bez przywodcy. Gra zalosna. Ja juz nie weim co sie z ta druzyna dzieje odpuszczaja wszystko czy jak? Kiedys tez nie bylo rozgrywajacego i grali zdecydowanie agresywniej.
13.12.2009 o 22:11 przez mati1908
mati1908
ehhh...ale w sumie to i tak przewaga powiekszona nad milanem...heh
13.12.2009 o 21:10 przez EL FENOMENO
EL FENOMENO
Momentami wydawało mi się oglądając ten mecz że To Inter gra w tradycyjnych czarno-niebieskich strojach ponieważ zawodonicy grali bardziej aktywnie cały czas atakując graczy z czerwonym krzyżem na piersiach <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 19:48 przez Gambit
Gambit
Szkoda remisu ale nie ma co rozpaczac.Mysle ze gdyby nie kartka to bysmy wygrali.Jednak po raz kolejny uwidacznia sie brak kreatywnosci.Jeden wesley to za malo.
13.12.2009 o 19:28 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Liczyłem na wygrana,ale lepszy remis i jeden pkt niz porazka i 0 pkt najwazniejsze ze powiekszamy przewage nad 2 i 3 miejscem Milanem i Juve ktorzy tracą pkt FORZA Inter!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/flagainter2.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 19:27 przez matrix991
matrix991
Heh...najdziwniejsze jest to, że teraz obwinia się za remis całą drużynę z trenerem na czele, natomiast jak w Rubinie zremisowaliśmy dostał Balotelli za to, iż zachował się jak amator. Dzisiejsze zachowanie Sneijdera było karygodne. Zachował się jak koleś z drużyny amatorskiej, który po stracie piłki musi temu co mu ją wziął oddać w niedozwolony sposób. Bardzo głupio zarobiona druga żółta kartka. Może nie graliśmy dobrze, ale przez ten głupi czerwony kartonik strasznie utrudniliśmy sobie dalszy mecz. Oby mniej takich wpadek Sneijdera <img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 18:56 przez Hubert9h
Hubert9h
Ta koncowka opisu strasznie dramatyzuje Przeciez nie bedziemy kazdego meczu wygrywac dochodzi zmeczeni po LM wszyscy co grali w Lm teraz wypadli mocno slabo (Fiora Milan Juve ) to bylo w sumie do przewidzenia ;p
13.12.2009 o 18:39 przez 1+8
1+8
No widocznie z tą Atalantą już będziemy mieli problemy na wyjeździe bo kolejny raz tracimy z nimi punkty niewygodny rywal<img src="http://fcinter.pl/emots/mad.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 18:22 przez filip85
filip85
chcieli dochodzic to 1:0 i nie wyszlo. Ale milan przegral chociaz
13.12.2009 o 17:51 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Co to kurde ma być? Z Atalantą remis<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> wstyd jednym słowem. Myślałem że większego wstydu niż wczorajsza przegrana Juve z Bari nie może być a tu niespodzianka. Ta Atalanta nas gnębi. W poprzednim sezonie przegrana i remis a w tym remisujemy. No kurde co to ma być<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Żenada i tyle. Ajj tam szkoda gadać...
13.12.2009 o 17:47 przez Inter _Fan!
Inter _Fan!
Milito strzelił, a my nie wygraliśmyy <img src="http://fcinter.pl/emots/icon_cry.gif"; alt="" /> (
13.12.2009 o 16:57 przez alsiw7
alsiw7
kurde remis 1-1 nieeeeeeeeeeeeee
13.12.2009 o 15:20 przez yahoo
yahoo
mnie tylko interesuje jak on ich ustawił. Hmm Cambiasso na srodku a sneijder z prawej ? czy moze nie jest 4:3:3 a moze Balotelli gdzies sie zapodzial w pomocy <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 15:18 przez alsiw7
alsiw7
1-0 !! !! !! !! !! ! diego milito !! !! !! !! ;-)
13.12.2009 o 15:01 przez mio85
mio85
w koncu ofensywnie !! !! !! !! ! z tym skladem spokojnie wygramy.licze na jakies 3 bramki<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 14:51 przez Carlotella
Carlotella
Lecimyyyy!<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 14:46 przez alsiw7
alsiw7
tylko zwyciestwo !! !! !! <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 14:19 przez Claudio
Claudio
Chuchu chyba do konca roku ;P <br /> <br /> tak patrzylem na sklad i widze Zanetti w pomocy..ale jak zobaczylem ze gra Mario, Wesley, Samuel i Diego to to pomyslalem..bedzie dobrze <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 14:16 przez INTER FOREVER
INTER FOREVER
Forza Ivan !! !!
13.12.2009 o 14:15 przez Chuchu
Chuchu
4-2-3-1 czy też 4-2-1-3 zdało egzamin z Rubinem i chyba zostaniemy z tym ustawieniem do końca sezonu <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
13.12.2009 o 14:13 przez Oba
Oba
widze że Mou zauwałył ogromny potencjał tego ustawienia, pod warunkiem obecności Sneijdera w pomocy. Szkoda że Arna nie załapał się nawet na ławke.

Shoutbox

Cny 26.06.2026 22:12

no i super juve dalej będzie gówniało

martins2000 26.06.2026 22:05

Pozytywne wstępne rozmowy między Juventusem i Tarikiem Muharemovicem na temat możliwego powrotu. Środkowy obrońca wyraził gotowość do kontraktu do 2031 (2,2M/rok).

pluto11 26.06.2026 22:04

Musimy szukać jakiegoś młodziana jak Roma Weasleya znalazła

martins2000 26.06.2026 22:01

Nahuel Molina został powiązany z klubami Serie A, w szczególności z Interem Mediolan, jednak prawdopodobnie zostanie w Atletico Madryt na kolejny sezon, ponieważ Diego Simeone chce go zatrzymać.

Cny 26.06.2026 21:44

btw coś się stało z vandersonem że nie przewija się jako kandydat na wahadło?

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625614

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się