Pozostałe

Katastrofalny występ Arnautovicia (32)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 2 lata temu
2299
32

Wczorajszy mecz Interu z Hellasem zapisze się z pewnością w pamięci Interistów. O tym spotkaniu nie będzie mógł zapomnieć także Marko Arnautovic. La Gazzetta dello Sport, nazwała występ Austriaka koszmarnym.

 

Dziennikarze winią Arnautovicia za stratę piłki w akcji, która dała Hellasowi wyrównującą bramkę. Chociaż wielu widziało na nim w tej sytuacji faul piłkarza gości, to podobnego zdania nie był i zdaniem wielu ekspertów słusznie, sędzia główny meczu, Michael Fabbri.

Następnie Austriak jest krytykowany za nie umieszczenie piłki w bramce z bliskiej odległości po podaniu głową od Acerbiego. Arnautovic, chociaż był najwyższy z kryjących go zawodników, nie wygrał z nimi główki, a piłka nie zatrzepotała w konsekwencji w bramce rywali.

Byłemu napastnikowi Bologni zarzuca się także winę za złe ustawienie na długim słupku rywali przy dośrodkowaniu piłki z prawej strony boiska od piłkarza ze jego drużyny. W konsekwencji piłka opuściła boisko przelatując za jego plecami.

Dziennikarze piszą, że w słabej formie jest także Sanchez. Dla Simone Inzaghiego oznacza to spory kłopot i w obliczu braku perspektywy na wzmocnienie ataku w tym mercato. Trener z Piacenzy będzie musiał odbudować jak najszybciej Chilijczyka i Austriaka.

 

Zobacz też

Koniec sezonu 2025/26 Serie A: Inter mistrzem, Como w LM, Milan i Juventus w LE (32)

25.05
03:51
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
08.01.2024 o 12:08 przez WTC
+2
WTC
Tu nie bardzo jest co odbudowywać. Niestety tym razem manewr polegający na sprowadzeniu trzech żywych trupów odbija nam się czkawką. Cuadrado wiecznie połamany, Sanchez to wrak a jego sprowadzenie brzmiało od początku kuriozalnie, a Arnautovic został wyjaśniony przez kontuzję.
08.01.2024 o 09:46 przez Capar
Capar
Pogódźmy się z faktem, że potrzebujemy tego pajaca Icardiego na gwałt...
08.01.2024 o 08:02 przez KoBa
+2
KoBa
Marco, jeśli mnie słyszysz opuść Inter.
08.01.2024 o 01:12 przez danielinter
+3
danielinter
Najgorsze jest to ze poprzedni sezon Arna i Sanchez mieli udany, ale tak to jest z zawodnikami juz grubo po 30stce ze nagle jest zjazd co idealnie pokazuje w tym sezonie Lewandowski.
07.01.2024 o 22:02 przez Pader88
+3
Pader88
Marko 10 milionów wypieprzonych w błoto Arnautovic, niebywała melepeta piłkarska to jest. Nie zasługiwał by trafić do Interu kiedyś i nie zasługuje by być teraz - za wysokie progi na te koślawe nogi
07.01.2024 o 21:34 przez Nerazzurx10
+2
Nerazzurx10
Ja nie rozumiem po co my go braliśmy.. marotta tu dał ciała
07.01.2024 o 18:28 przez acmilanowek
acmilanowek
Nie pomyle sie jesli powiem, ze Pinamonti bylby bardziej przydatny niz Sanchez i Arnautovic razem wzieci.
07.01.2024 o 17:53 przez kadrian89
+1
kadrian89
Arna jest trochę za ciężki moim zdaniem. Z tego też biorą się jego kontuzje później. W Bolonii był gwiazdą, Inter go przerasta. Może jeszcze się obudzi na kilka spotkań i da cokolwiek drużynie.

Frattesi jak dla mnie powinien być rozpatrywany jako 3 napastnik ;)
07.01.2024 o 15:56 przez armin22
+4
armin22
Nasi zmiennicy napastników powinni mieć napisy na koszulkach ,,Cory'' i ,,Trevor''
07.01.2024 o 18:52 przez kibix
+2
kibix
Gapisz mi się na rezerwowych napastników ??
07.01.2024 o 15:39 przez inter30
+4
inter30
Założeniem sprowadzania takich doświadczonych piłkarzy jest to że w takich meczach na styk pokażą to swoje mityczne "doświadczenie" i przechylą szalę na korzyść Interu, czy to utrzymując piłkę czy strzelając patelnie, jak widać to się nie sprawdza więc może najwyższy czas zweryfikować tą włoską pseudo gloryfikację starych grzybów z mentalnością na poziomie Cagliari, gość z primavery po takich występie to pewnie nigdy więcej by nie założył tej koszulki. No i przypominam że on nie przyszedł za darmo

Ja po nim nie spodziewałem się niczego dobrego, ale nie że aż tak
07.01.2024 o 15:29 przez wrobel1908
wrobel1908
No niestety ale to jest piłkarz max na drużynę środka tabeli a na zespół bijący się o scudetto
07.01.2024 o 15:32 przez wrobel1908
wrobel1908
*a nie na zespół
07.01.2024 o 15:27 przez Xavros
Xavros
Już drugi raz nabieramy się na Sancheza. Moim zdaniem klub powinien jednego z młodych zostawić , zamiast szukać na siłę. Jestem pewien , że taki Pinamonti czy Carboni , strzeliłby więcej niż ta dwójka.
07.01.2024 o 15:22 przez tytusek25
+3
tytusek25
Aż nie moge uwierzyc w to ze ten klient walnie przyczynil sie swoją postawą do utraty przez nas scudetto 2 lata temu(pamietny mecz z Bologną) i znowu robi to samo teraz😄
07.01.2024 o 15:11 przez Piotrekfci
+1
Piotrekfci
Haha dopiero co pisali po ostatnim meczu, że Austriak może być gwarancją i racAej nie jest nikt potrzebny, teraz już nagle że jest. Szmatlawce 😂😂. Co by nie pisali jeszcze jedna alternatywa w ataku "młoda" przydałaby się. Jak dla mnie nawet Carboni czy młody Esposito zawsze byli by jakimś rozwiązaniem zamiast jakiegoś ogórka bo przy obecnych władzach tylko na takiego możemy liczyć nie mając praktycznie ani grosza przy duszy....
07.01.2024 o 14:32 przez SETE
SETE
Ta runda w wykonaniu zarówno Arnautovica jak i Sancheza to jest katastrofa. Pozostaje mieć nadzieje ze chociaż jeden z nich na te najbliższe kilka miesięcy się obudzi co będzie duża ulga dla mocno eksploatowanej dwójki Thuram Lautaro
07.01.2024 o 16:55 przez Orzeu
+2
Orzeu
gorzej nie będzie
07.01.2024 o 14:17 przez timon
+1
timon
Pamiętam jak przed sezonem ludzie pisali, że skoro w Bologni strzelił 10 to w lepszej drużynie strzeli kilkanascie... Arna fizycznie to kmiot na poziomie ekstraklasy, technikę jakąś ma i to czasem ratuje, ale od początku było wiadomo, że jego transfer to eksperyment socjologiczny
07.01.2024 o 14:11 przez Szociq
+9
Szociq
Gość był beznadziejny podczas pierwszego pobytu w Interze, jest też beznadziejny dzisiaj. Transfery takich grajków jak Sanchez i Arna nie mają żadnego sensu.
07.01.2024 o 22:04 przez Pader88
Pader88
On nie istniał wtedy i nie istnieje teraz, Tripletta to jego majestat i godność.
07.01.2024 o 14:10 przez ragnar
+1
ragnar
Acerbi podał nogą

Za tą akcję co wbiegł w bramkę, bym go nie winił, na początku to tak wyglądało że minął się z piłką, ale bramkarz ją tracił zmienił kierunek.

Co nie zmienia faktu, że grał tragicznie, kilka fauli, nie wygranie główki po podaniu Acerbiego

Ostatni tak fatalny występ to chyba zaliczył sulley 2 minuty Muntari z catanią
07.01.2024 o 14:06 przez acmilanowek
+2
acmilanowek
Correa Sanchez czy Arnautovic wszyscy sa tak samo przydatni. Z takimi rezerwowymi nasi najlepsi zawodnicy musza nieustannie dawac liczby i pozostac zdrowymi.
07.01.2024 o 13:53 przez Orzeu
+3
Orzeu
W dwóch wcześniejszych meczach bramka i asysta. Wczoraj wszedł i w krótkim czasie doszedł do dwóch dobrych sytuacji strzeleckich.

To dobry zawodnik, niestety póki co mu nie idzie. Liczę, że będzie w kolejnych meczach bardziej skuteczny.
07.01.2024 o 15:33 przez timon
+1
timon
No proszę Cię XD on już w tamtym sezonie był mega trapiony przez kontuzje i powinien sobie w Arabii ju kopać niestety Marotta dostał zaćmienia
08.01.2024 o 08:55 przez KoBa
KoBa
No właśnie o to chodzi, że nie doszedł do tych sytuacji.
07.01.2024 o 13:50 przez Cny
+2
Cny
No, no - był bliski przebicia legendarnego występu Sulley Abdula Muntariego.

Nikt, kompletnie nikt nie mógł przypuszczać, że podrabiany Austriak będzie takim leszczem ;) Nikt.
07.01.2024 o 14:19 przez timon
+1
timon
Było wielu takich, którzy wręcz byli tego pewni
07.01.2024 o 14:54 przez smerf1600
smerf1600
Jeszcze bym go nie skreślał, sam w niego dość mocno wierzyłem bo miałem dość oglądania Dzeko. Dzeko dobrze zaczynał sezon, ale po 3 miesiącach jak się zaciął to się kopał po czole do końca sezonu i przełamywał 15 meczy
07.01.2024 o 15:31 przez timon
+2
timon
Gdzie Dzeko gdzie Arna... Dzeko będąc wrakiem to poziom Arnautovicia z najlepszych lat
07.01.2024 o 20:25 przez Cny
+1
Cny
Pisałem to odrazu przy okazji tego transferu że Arnautovic w swoim najlepszym sezonie w karierze u tak był słabszy niż Dzeko w swoim najgorszym
08.01.2024 o 10:36 przez timon
timon
Dzeko w poprzednim sezonie miał podobne liczby w przeliczeniu na minuty co Arnautovic w swoim życiowym sezonie

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się