Wywiady z dziennikarzami

Sconcerti: Inter nie będzie grał dobrze, Conte się pogubił, drużyna jest za stara (15)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
3 miesiące temu
1452
15
Antonio Conte

Mario Sconcerti, dziennikarz sportowy, wypowiedział się na temat Interu Antonio Conte.

Oto wypowiedź: 

Myślę, że Conte się pogubił. Rok temu po 6 meczach miał 18 punktów, dziś ma 11. Ciekawe jakie wytłumaczenie ma na to Conte. Myślę, że Inter nie będzie w stanie grać dobrze, to dobry zespól ale za stary, czas niektórych zawodników minął a drużyna jest bez rytmu, przede wszystkim jednak ta drużyna za wolno myśli. 

To drużyna zbudowana na wierze Conte w niektórych zawodników, którzy już jednak nie są tacy sami jak kilka lat temu. Ci z jakością jak Lautaro i Hakimi zniknęli. To drużyna niezbalansowana. Defensywa traci gole jak zawsze. Są tam zawodnicy, którzy nie są w stanie wytłumaczyć nam co się z nimi stało: Nainggolan wszedł na boisko z Parmą, ale nie przypominał siebie. Kolejny dowód na to, że coś jest nie tak to Barella grający jako rozgrywający. Co on tam robi? Czy ktoś jest w stanie mi to wytłumaczyć? Przecież Barella nie ma charakterystyki odpowiedniej do rozgrywania, to maszynka do pinballa, swego rodzaju apteczka pierwszej pomocy ale na innej połowie boiska. A w tym sektorze Conte potrzebuje rozgrywającego. 

 

udostępnij

Zobacz też

Steven Zhang

Zazzaroni: Zhang nie wróci zbyt prędko. Inter jest bliski niewypłacalności (10)

12.01
15:43
Antonio Conte

Piccinini: Conte ciągle mówi o wszystkim oprócz samokrytyki (7)

10.12
09:51

Komentarze (15)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.11.2020 o 10:57 przez Jacenty
Jacenty
Nie lubię tego dziada Sconcertiego, częśto wypowiadającego się o nas źle na wyrost, ale tutaj zdecydowanie zgadzam się z jego diagnozą.
03.11.2020 o 19:06 przez Intermem
Intermem
Nie dość,że kadra nie jest najmłodsza to jeszcze granie co 3 dni. Młode chłopaki dostają takim maratonem w kość a co dopiero takie dziadki. Jeszcze co chwila zmiana składu to tez nie pomaga w zgraniu.
03.11.2020 o 18:14 przez WTC
WTC
Kocham to pjerdolenie bzdur w momencie słabszej formy drużyny. Wszyscy chcieliby lepszych i młodszych piłkarzy, ale w ostatnim okienku nie było nas najzwyczajniej na takich stać, a Vidal i Kolarov kosztowali grosze i dostali krótkoterminowe kontrakty.
03.11.2020 o 18:01 przez Seba.
+10
Seba.
Conte ginie od własnej broni, czyli dumy. Za wszelką cenę będzie chciał pokazać wszystkim, że się mylą. Tak długo jak jego 3-5-2 (3-4-1-2) będzie krytykowane, tak długo będzie nim grał. Do dyspozycji będzie jeden napastnik, to wystawi tam Kolarova. Grunt, żeby nie zmieniać ustawienia. Miał zaszczepić w zawodnikach odpowiednią mentalność, a sam jej nie posiada. Zwykły krzykacz, który miał swoje 5 minut.
03.11.2020 o 17:02 przez Woo-cash
+4
Woo-cash
Ale jak to za stary? Przecież to miszczowie Antoniusza żołnierze którzy wręcz palą się by walczyć i ginąć na boisku za swojego wodza.
03.11.2020 o 16:43 przez rchemik
+5
rchemik
Duże piwo dla tego Pana
03.11.2020 o 16:08 przez Kebo
+6
Kebo
W punkt.. Pora, żeby Chińczycy zimą też sobie to uświadomili. Tak jak pisałem ostatnio - wolę, żeby nie dokonano w najbliższym mercato ani jednego transferu kosztem płacenia pensji Conte po hipotetycznym zwolnieniu, niż dalsze oglądanie tej drużyny pod jego wodzą.
03.11.2020 o 16:12 przez cuba
+1
cuba
@Kebo mam to samo tyle że już od jego przyjścia
03.11.2020 o 15:50 przez ragnar
+4
ragnar
,,myślę, że Conte się pogubił, rok temu...."

Kurde tak czytam i wpadła mi jedna myśl. Niedawno pisałem , że oglądając 1 połowe z Barcą czy BVB wydawało się ,że zespół się zgra, ustabilizuje formę, będzie grał dwie równe połowy i bedziemy potęgą,tym bardziej mając w tym roku mocniejszy skład.

I tak przypomniał mi się Spaletti, jak Ivan szarpał na skrzydle, Antek grał nawet dobrze ( odkurzył go) a później to siadło, każdy rywal zauważył. że wystarczy Ivanowi odsłonić prawą stronę, bo on i tak wiecznie idzie na jedną kiwke, przełożenie nad piłką i piłka na lewo ( prawo rywala), a Antek raz na lewą, raz na prawą i szukanie wrzutki ( zazwyczaj świeca w pole karne), nasza gra była oparta na jednym zwodzie Ivana i marnych centrach Antka.
Teraz każdy widzi, że Conte choćby się waliło, nie zmieni taktyki, czy 352 czy 3412 ( praktycznie to samo, jeden pomocnik wyżej ustawiony), rywal odcina od gry napastników i leżymy, nie potrafimy zaskoczyć środkiem, klepką, prostopadłą, LM i Lukaku są podwajani, gra idzie na skrzydło, każdy trener rywali już praktycznie nas umie odczytać, podobnie jak po pewnym czasie rozszyfrowano Spala na czele z Ivanem i Antkiem.
I tak jak liczyłem na progres, tak tego progresu nie będzie, bo jesteśmy schematyczni, 352 i koniec kropka, graczom brakuje świeżości, do tego COvid urazy i mamy co mamy - męczarnie dla kibiców.

Co prawda licze dzisiaj na niezły mecz, bo to jednak Real będzie dyktował tempo, więc może Hakimi z jakąś kontrą wyjdzie,raz albo dwa, może LM wykorzysta-wreszcie-słabą obrone Realu

0-0 brałbym w ciemno, 1-1 też i licze na cud i taki wynik
03.11.2020 o 16:41 przez pablo77
+3
pablo77
Stary, ale to żeś dobrze wypunktował. Wszystko w punkt, gramy wolno, schematycznie i przewidywalnie. Zostaliśmy rozpracowani i bazujemy na błyskach poszczególnych piłkarzy, najczęściej Lukaku albo Lautaro. Teraz przy obniżce formy Lautaro i braku Romelu widać jak to wygląda, drużyny wiedzą co mają grać a nasza pomoc wygląda jak dzieci we mgle. Między obroną a pomocą też jest luka, z drużynami, które murują całym zespołem nie potrzebujemy 3 obrońców, przydałoby się wsparcie w środku pola, ale niestety przywiązanie do jednej taktyki to kula w stopę. Powinniśmy umieć przejść z jednego ustawienia w drugie, ale tego u nas nie ma. Do tego jak napisaleś dochodzą absencje piłkarzy w poszczególnych meczach i brakuje tych błysków, ciągle tak jest jak nie teraz Lukaku, Sanchez to Sensi i zawsze kogoś brakuje. Dlatego uważam, ze zrobiliśmy krok w tył względem poprzedniego sezonu.
03.11.2020 o 18:02 przez Ippon
Ippon
A oglądałeś wogóle mecze ? Przecież z drużynami, które murują też stwarzamy sytuacje. I nie zostaje 3 obrońców gdyż dd jest dosyć często wyżej ustawiony niż wahadłowy. Czego dowodem niech będzie bramka nr 1 w meczu z niemcami.
03.11.2020 o 19:11 przez ragnar
+1
ragnar
to że momentami są przejścia, drobna korekta w składzie...nono...to widać po efaktach, jak potrafimy zaskoczyć rywala
tak naprawdę tylko z Fiorą fajnie przeszliśmy na 4 z tyłu, wtedy Conte coś zmienił mocniej i wygraliśmy

no jak mamy doszukiwać się drobnych roszad i przejść, to nic dziwnego że każdy nawet najsłabszy rywal nas potrafi rozszyfrować

Jak to są dla Ciebie zaskoczenia, to za dużo nie wymagasz od trenera zarabiającego 12 mln

ok, sytuacje tworzymy ze słabszymi rywalami, ale większość tych akcji jest na siłe , szarpanych

ktoś pod newsem po Parmie fajnie napisał, kiedy my zrobiliśmy jedną składną, zespołową sytuację,
to że ktoś rzuci piłkę do Hakimiego , ten ze skrzydła zagrał do Lukaku i strzeli....no cóż to nie jest składna , zespołowa akcja

Ja sobie taką przypominam, w meczu z tamtego sezonu jak Eriksen z Lukaku klepali w polu karnym Sampy i ją rozmonowali :) ale to był tamten sezon
Pamiętam tą bramkę bo klaskałem jak nigdy z zachwytu jak to łądnie wyglądało :P

zarzut ,,A oglądałeś wogóle mecze ? ,, chyba tylko wskazuje na to,że mamy całkowicie inne wymagania wobec tego co gra Inter i jaka jest taktyka trenera na mecz, na rywala czy to z górnej półki czy z niższej, a taktyka czy to na papierze czy na przełożeniu na boisku jest taka sama , 352 i piłka na ściane na Lukaku :)
03.11.2020 o 15:34 przez cs88
+3
cs88
Ma rację. Też mnie irytuje to, że Conte cały czas wierzy, że piłkarze, którzy kiedyś pod jego skrzydłami byli świetni dzisiaj nadal tacy są pomimo wieku (zazwyczaj 30+): Darmian, Vidal, Moses - szczególnie po tych dwóch ostatnich widać, że to nie to samo co kiedyś w Juve czy w Chelsea. Też wątpie, żeby Emerson dobrze u nas grał pomimo, że w Chelsea u Conte się sprawdzał.
03.11.2020 o 15:34 przez Orzeu
+6
Orzeu
ależ obijany conte
03.11.2020 o 15:33 przez cuba
+1
cuba
Dobry wywiadzik

Shoutbox

Imrahil 19.01.2021 21:58

gdzie on a gdzie Krecik opiszcie

Imrahil 19.01.2021 21:57

pamietacie tego palacza, obrosnietego wafla, sabbatini czy jakos tajk

Imrahil 19.01.2021 21:56

klub z wiecznego przegrywa

Imrahil 19.01.2021 21:55

taka roma zawsze byla klubem z 2 polki

broda4991 19.01.2021 21:49

w sobotę też spezia gra z romą ciekawe czy ich dojadą

broda4991 19.01.2021 21:49

szkoda że Spezia nie jest po naszej części drabinki tylko milan i juve do finalu

ragnar 19.01.2021 21:48

nie ogladam, ale rzuciło mi sie w oczy

ragnar 19.01.2021 21:48

a nie ma czasami na youtube

darek666sz 19.01.2021 21:35

Ma ktoś moze linka do Polakow w reczna?

pablo77 19.01.2021 21:33

Spezia 2:0 z Roma po 15 min w pucharze

Imrahil 19.01.2021 21:19

pykam w RimWorlda

cuba 19.01.2021 20:36

Dobranoc SB :)

cuba 19.01.2021 20:14

Endru jak już piszesz że się zastanawiasz to odpowiedz też znasz

cuba 19.01.2021 20:10

ale wiesz już że ja już starszy od węgla :)

cuba 19.01.2021 20:09

też czasem chodzi coś w głowie

cuba 19.01.2021 20:09

no przyznam że są i takie :)

Endru 19.01.2021 20:08

Ja musze sie zastanowic czy mam taką sasiadke ktora chcialbym przeleciec

cuba 19.01.2021 20:06

muszę odpoczać od sportu troche "by się stęsknić" :D

cuba 19.01.2021 20:05

na fox comedy jest dobrze

cuba 19.01.2021 20:03

na jakim kanale ?

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem w wygranym meczu z Juventsuem?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Inter

    2 - 0

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • FT

    Cagliari

    0 - 2

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 18:00

    Lazio

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Parma

    ? - ?

    Sampdoria

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    18

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    18

    40

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    17

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    17

    32

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 3

    Ciro Immobile

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27113

Liczba newsów: 38448