Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
tytusek25
22.06.2026 19:30
Lautaro robi w pressingu i obronie za dwóch, a Messi w ataku zrobi to do czego nasz Lautaro nigdy nie był zdolny
tytusek25
22.06.2026 19:29
swietnie sie uzupelniaja
ragnar
22.06.2026 19:29
27 min 20 o Messim, mielcarski zaraz zes Ra się z ,,tym bogiem futbolu,,
Claudio
22.06.2026 19:25
w tym momencie w ARG Lautaro najwyzsza nota, Messi najniższa
Claudio
22.06.2026 19:22
Najpierw Messi zmarnował karnego wywalczonego przez Lautaro, a teraz odebrał asystę Lautaro...ale śmieszne jak Messi sobie spaceruje bądź stoi. On i Ronaldo to już muszą zarządzać siłami. Metryki nie oszukasz
ragnar
22.06.2026 19:10
Messi haha
Jacenty
22.06.2026 19:09
Real potrzebuje kasy na konkretnego pomocnika w okolicach 100mln euro, więc raczej nie możemy oczekiwać jakichś wymyślnych korzystnych formuł. Mou chce kogoś kto pracuje fizycznie i jest dobry tehcnicznie. Na liscie m.in. Enzo, ale nie tylko
AveCaesar
22.06.2026 19:09
Czyli w sumie wychodzi na to, że nawet jakbyśmy pieniądze na Pazia lepiej je wrzucić w młodego środkowego obrońcę, którego moglibyśmy ustawić centralnie. Oprócz Soleta i przy pozostaniu Bastoniego oczywiście🤔
ragnar
22.06.2026 19:09
Vancore dokładnie
ragnar
22.06.2026 19:08
Niecodzienny faul, dwa wslizgi, karny
Vancore
22.06.2026 18:57
z akanjim to troche krotka pamiec bo on tych bledow nawalil nie tylko z bodo, bo mecze z milanem napoli arsenalem bologna i juve
Cny
22.06.2026 18:34
oddanie Basto by wziąć dwóch takich nie wyrazistych typów z pogranicza ławki i pierwszego składu to byłby kosmiczny błąd
Cny
22.06.2026 18:33
tutaj nie ma co rozważać. a jeszcze dodajesz jonesa który absolutnie nie jest pomocnikiem którego potrzebujemy. ni to zdrowy silny czarnoskóry dynamiczny pomocnik, nie to fantasista z dryblingiem.
Cny
22.06.2026 18:31
nie no ten Muhamerovic to dramat. przecież on na ławce by siedział tak czy siak.
Szczupac_FCI
22.06.2026 18:28
A bez szybszej gry z kontry z kontry nie ma postępu dla nas w tym momencie...
Szczupac_FCI
22.06.2026 18:27
Przyszedł Ivan z czego się cieszę bo jak się okazuje to jest Interista, grę defensywną organizacją da sie ogarnąć...
Szczupac_FCI
22.06.2026 18:21
Basto jest już u nas trochę (zgarnął 3 scuda przegrał 2 finały które pewnie gdzieś siedzą w głowie do tego ta chryja z Kalulu) ten Muhomor nie wygląda tak źle, przyjdzie Solet, Stanko bym zostawił bo to jest Interista urodzony w tym klubie, świetnie wygląda na DPM (oglądałem kilka razy dla niego Brugge) jest silny fizycznie i dobry w odbiorze. Do tego nigdy napływ świeżej krwi nie zrobił nam na niekorzyść. Ambicją i głodem na prawdę w piłce wiele da się zrobić, zawodnikami którzy mają coś do udowodnienia. Moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobny scenariusz na ten moment...
Cny
22.06.2026 18:05
ja myślę że ten sam poziom. trochę za mało na topowego obrońcę do 11, a za dużo żeby być rezerwowym nawet w Interze w ich własnym odczuciu
Cny
22.06.2026 18:02
a to nie tak że u nas było pełno baboli. babole jak były to na bramce
Komentarze (18)
I przyznam Ci, że gra Barcy coraz mniej mi się podoba ale drużyna z sezonu 2008/09, 2005/06 (Deco, Ronaldinho, Giuly, Eto'o) czy jeszcze dawniej w czasach Kluiverta i Rivaldo grała wtedy być może najlepiej w Europie.<br />
<br />
<br />
<br />
"Po drugie nie wyjeżdżaj tu z bredniami, że kibice Interu dopiero teraz tak najeżdżają na Barcelonę..."<br />
<br />
No tu masz rację, nie wiedziałem o tym wcześniej bo śledzę to forum od niedawna.<br />
<br />
<br />
<br />
"aj wybacz jeszcze jedno. Pisząc iż nie widziałeś bardziej defensywnej drużyny od Interu śmiem twierdzić, że od niedawna interesujesz się piłką. Juventus Fabio Capello mówi Ci to coś ? i swego czasu mówienie Juventus "1:0" Turyn ?"<br />
<br />
Żeby było jasne - piłką interesuję się od 2000 (konkretnie od Mistrzostw Europy) a Juve kibicuję od 2002 i oczywiście pamiętam czasy Fabio Capello i wcale nie wspominam ich dobrze <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
<br />
<br />
"Oj chciałbyś żeby Twój Juventus tak grał oj chciałbyś... "<br />
<br />
Wcale nie <img src="/files/emoticons/10" alt="
<br />
<br />
<br />
"Po co zagrać taktycznie jak Inter, Chelsea i awansować skoro można zagrać otwarcie jak Bayern, Arsenal i dostać lanie aż pył leci. No ale mes sens en klab."<br />
<br />
Jedno to jest granie taktycznie a drugie granie ultradefensywnie. Wcale nie uważam, że Inter nie zasłużył na trofea które zdobył, bo był lepszy od Bayernu (który nie stworzył ani jednej naprawdę groźnej akcji, poza strzałem Muellera po zmianie stron) ale nie spotkałem się jeszcze z sytuacją w której przegrana drużyna była 2 razy częściej przy piłce niż wygrana. To była gra przede wszystkim nastawiona na obronę. Na papierze ustawienie 4-2-1-3, w rzeczywistości 4-4-1-1 z czterema defensywnymi pomocnikami w środku.<br />
<br />
<br />
<br />
"Jeszcze ostatnia sprawa. Inter w całej edycji Ligi Mistrzów ustawił autobus tylko na rewanżowe spotkanie z Barcą, czyli w aż jednym spotkaniu !"<br />
<br />
Autobus ustawił tylko raz ale w wielu meczach stawiali co najmniej ciężarówkę (np. Chelsea na San Siro). Z Romą też w gruncie rzeczy wyprowadzili jedną, dwie kontry a inicjatywę i więcej akcji podbramkowych miała Roma. Właściwie wszystko co zdobył Inter zawdzięcza Milito, który był niesamowicie skuteczny i strzelał nawet w trudnych sytuacjach.
<br />
Akurat Barca prezentuje to czego coraz mniej widać w piłce - tzn. efektowną grę, w której nie przedkłada się wszystkiego ponad korzystny rezultat<br />
<br />
Być może dlatego Wam się to nie podoba bo Inter Mourinho prezentował właśnie odwrotny do Barcy styl gry - defensywny, nastawiony na zwycięstwo, mało efektowny. Na Camp Nou Inter zagrał ustawieniem 9-1-1 i "zaparkował autobus" we własnym polu karnym (co ciekawe to stwierdzenie zostało wymyślone przez samego Jose w czasach kiedy był on w Chelsea, więc w gruncie rzeczy jest hipokrytą). Przyznam, że w tamtym meczu gra Barcy też nie zachwycała, kolejne podania wcale nie wzbudzały podziwu a raczej żenowały ale drugiego tak defensywnego zespołu jak Inter nie widziałem nigdy. Może Benitez to zmieni.
<br />
Widzę, że interiści mają uraz do Barcy po tamtym dwumeczu ale nie rozumiem tego, że granie efektownej, ofensywnej, zespołowej piłki jest uważane za pedalskie.
<br />
Guardiola został trenerem Barcy jak ta zajęła 3 miejsce w lidze, więc to nie było tak, że dostał zgraną, świetnie działającą drużynę i nic nie musiał robić. Barcelona od zawsze grała efektownie i zespołowo ale to co oni grali w sezonie 2008/09 (6-2 z Realem i zdobycie wszystkich 6 trofeów) to był kosmos. I duża zasługa była w tym Guardioli.<br />
<br />
Ale przyznam, że łatwiej jest zdobyć coś z Barceloną która ma świetny skład i dużo hajsu niż z jakimkolwiek innym klubem.
Liczę że kiedyś zostanie naszym trenerem.<br />
Pozdr.
<br />
Oczywiście nie wiadomo jak Pep spisałby się w Juve ale to wcale nie jest tak, że Barcelonę każdy mógłby trenować. On wprowadził sporo zmian odkąd przyszedł (pozbył się "Konia", Deco i paru innych piłkarzy). Barcelona z sezonu 2008-09 to najlepsza drużyna jaką kiedykolwiek oglądałem, w poprzednim sezonie grali już trochę słabiej.<br />
<br />
<br />
@ tytusek25<br />
<br />
Akurat w przypadku Milanu to Leonardo spisał się raczej dobrze, a co do Juve - ciężko powiedzieć, czy to co się działo w poprzednim sezonie to wina Ferrary