Zapowiedzi

Czy uda się zatrzymać rozpędzony Juventus? | Zapowiedź Derbów Włoch (49)

Autor:
Źródło: inf. własna
13 dni temu
2413
49
San Siro zapowiedź

Derby d'Italia - jedne z najbardziej znanych derbów w Europie. Na takie mecze jak ten, nikogo nie trzeba zbytnio motywować. W takich spotkaniach nie ma znaczenia długa passa zwycięstw czy lekki spadek formy - wygrywa ten, kto zostawi więcej serca na murawie. Jak będzie tym razem? Czy Simone Inzaghi kolejny raz pchnie do zwycięstwa swoich zawodników w tym jakże prestiżowym spotkaniu? Odpowiedź poznamy już jutro w godzinach późnowieczornych.

 

Odjęte punkty pomogły Juventusowi?

Bardzo wiele pisało się o tym, że po odjęciu 15 punktów w lidze, Bianconerim będzie bardzo ciężko się podnieść. Były plotki o możliwym odejściu niektórych zawodników oraz o tym, co dalej będzie z Juventusem, jeżeli nie uda im się awansować do przyszłorocznych europejskich pucharów. Wydawało się, że po takim ciosie gracze Massimiliano Allegriego złapią dołek i mało kto zakładał, że będą się wspinać w górę tabeli. Tymczasem, ku zaskoczeniu wszystkich, Juventus zaczął wygrywać mecz za meczem i są obecnie na 7. miejscu w lidze ze stratą tylko siedmiu punktów do Atalanty (La Dea ma rozegrane o jedno spotkanie więcej). W świetnej formie jest Angel Di Maria, do zdrowia powraca Federico Chiesa i wiele wskazuje na to, że Juventus jeszcze nie złożył broni w walce o wysokie miejsce w lidze.

 

Jaki Inter ujrzymy po awansie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

Podopieczni Simone Inzaghiego przyzwyczaili nas do tego, że świetne mecze przeplatają fatalnymi. W pierwszej połowie sezonu Nerazzurri kompletnie nie radzili sobie czołówką ligi, wygrywając z kolei z zespołami teoretycznie słabszymi. W drugiej połowie sezonu sytuacja jednak zmieniła się o 180 stopni i o ile z mocniejszymi drużynami udaje się zwyciężać, o tyle straty punktów z takimi zespołami jak Spezia czy Empoli powodują ból głowy każdego kibica Interu. Po pokonaniu FC Porto i awansie do 1/4 Ligi Mistrzów nastroje w zespole powinny być bardzo optymistyczne i oby również w jutrzejszym spotkaniu udało się zwyciężyć. Simone Inzaghi ewidentnie lubi grać z drużyną Juventusu, gdyż dotychczas udało mu się wygrać trzy z pięciu spotkań, kiedy był trenerem Interu. 

 

Wyniki ostatnich meczów bezpośrednich

06.11.2022   Juventus 2:0 Inter

11.05.2022   Juventus 2:4 Inter

03.04.2022   Juventus 0:1 Inter

12.01.2022   Inter 2:1 Juventus

24.10.2021   Inter 1:1 Juventus

 

Prawodopodobne składy

Inter (3-5-2): Onana; Dambrosio, De Vrij, Acerbi; Darmian, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Dimarco; Lukaku, Lautaro Martinez.

Juventus (3-5-2): Szczęsny; Danilo, Bonucci, Bremer; Kostic, Rabiot, Locatelli, Fagioli, Cuadrado; Vlahovic, Di Maria.

 

Transmisja

Spotkanie transmitowane będzie na kanale Eleven Sports 1.

Zobacz też

Zagrać jak w Rijadzie i zrewanżować się za ubiegły rok | Zapowiedź niedzielnych Derbów Mediolanu (12)

03.02
20:25

Wąż kontra smok w fazie pucharowej Ligi Mistrzów | Inter vs FC Porto (Zapowiedź) (22)

20.02
10:00

Komentarze (49)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
19.03.2023 o 23:35 przez Seba
+1
Seba
Na ten wieczór także kibice długo czekali trenerze Inzaghi? Ten występ był istnym dramatem. Jedna składna akcja przez 95 minut, a najwięcej emocji dostarczyły przepychanki po końcowym gwizdku. Juventus też gra w pucharach, mają jeszcze więcej absencji, więc jakie będzie wytłumaczenie? Środkowi obrońcy znowu w ataku, na skrzydle i uj wie gdzie jeszcze. Każdy biega gdzie chce i nie wiadomo kto jaką rolę pełni. Finalnie piłka do boku i wrzutka facepalm Piłkarze nie pomagają trenerowi, ale czy nie on jest za nich odpowiedzialny? Sami przygotowują się do sezonu? Sami decydują o taktyce? Jest problem z grą dośrodkowaniami. Co robią piłkarze? a no grają dośrodkowaniami. Kto marnuje najwięcej karnych? Martinez. Kto podchodzi do karnego? a no Martinez. Kto ładuje wszystkie rzuty wolne w mur? Hakan. Kto dalej bije wolne? a no Hakan. Inzaghi w ogóle o czymś decyduje w tej drużynie? Rola trenera w takim klubie nie polega tylko na wystawieniu składu i niech się dzieje. Tam wszystko jest dziełem przypadku, a zmiany robione przez niego oraz zarządzanie siłami zawodników w perspektywie całego sezonu jest czymś co ciężko w jakikolwiek sposób wytłumaczyć. Ogrywanie rezerwowych, aby byli w stanie w każdej chwili wejść i dać coś pozytywnego drużynie pozostawię bez komentarza. Gosens kontuzjowany, Dimarco schodzi z urazem i na lewe wahadło wchodzi D'Ambrosio. Dodając do tego fatalną dyspozycję Dumfriesa, Inter nie miał wtedy nawet pół wartościowego wahadła. Gdyby nie było Danilo, to na tę pozycję wszedłby Bellanova, czy może Gagliardini lub Handanovic? Jak trener na takim poziomie może nie mieć alternatywnego ustawienia? Co to za incydent się wydarzył przy stracie bramki? a no typowy incydent taktyczny Szymona, czyli autostrada do bramki. Gościu obrzydził oglądanie Interu do granic możliwości. Ta przygoda musi się zakończyć po sezonie, choć nie można wykluczyć szybszego zwolnienia. Po ewentualnym odpadnięciu z LM i Coppa Italia, nikt raczej nie będzie ryzykował wypadnięciem poza top 4, a Szymon jest w stanie to zrobić. Teoretycznie trzeba celować w 3 miejsce, bo jeśli jakimś cudem Juve anulują karę, to czwarta ekipa robi papa.

Fagioli, Soule, Gatti za mocni dla Interu :-D Inzaghowy widział ich zapewne drugi raz w życiu :beka:
19.03.2023 o 23:02 przez Waldini
+5
Waldini
Uznanie bramki dla Juventusu skandaliczne, ale niewiele to zmienia, bo nie zrobiliśmy nic, by to odrobić. Mam przeczucie, że Juventus punkty odzyska, więc albo zepniemy poślady, albo czeka nas totalna katastrofa w postaci niezakwalifikowania się do LM. Naszym szczęściem jest to, że inne aspirujące do tego drużyny, to takie same łamagi jak my. W tym sezonie piach graliśmy wiele razy, ale nawet mimo tego nie pamiętam takiego meczu, że połowa naszych podań/dograń to były straty. Podania w aut, podania pod nogi rywala, podania do nikogo.
19.03.2023 o 23:16 przez ragnar
ragnar
Z Sasulol
19.03.2023 o 23:45 przez ragnar
ragnar
Chyba mi sie pomyliło
I popis niecelnych 100 podań to był na wiosne 22 z sasuolo
19.03.2023 o 22:56 przez cs88
+5
cs88
Znowu przegraliśmy, znowu chyba nikogo to nie dziwi. Zaraz dobijemy do 10 porażek w sezonie w lidze. Projekt "zrównoważony Inter" konsekwentnie pędzi po równej pochyłej.
19.03.2023 o 22:56 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Gówno zagraliśmy, pierwsza połowa była jeszcze średnia, ale druga to już dno i 5 metrów mułu, 0 pomysły, Inzaghi nie potrafi zaskoczyć żadnym świeżym pomysłem i jeszcze ściąga nieźle grającego Barelle, jeszcze tylko Gaglii brakowało 😩😵

a jude to :cenzor: i złodzieje i nic tego nie zmieni! Dobranoc! 🖕🏻
19.03.2023 o 22:56 przez Snake86
+5
Snake86
Co z tego, że dominowaliśmy, skoro panuje chaos i niedokładność. Mogliśmy równie dobrze grać na czterech napastników, i tak żaden by nie strzelił. Nie mogę już patrzeć na te durne wrzutki i wieczne przegrywanie piłki przez bramkarza oraz na machającego łapami Barellę. Zlepek piłkarzy bez tożsamości i wspólnego stylu. Bramki Juve nawet nie chce mi się komentować.

Równia pochyła, a i tak pełno ludków tutaj masturbowało się po remisie z Porto udając, że to super mecz był i że ogółem jest przecież git.
19.03.2023 o 22:59 przez ragnar
+2
ragnar
2 najlepsze akcje poszły srodkiem
Strzał barelli w szczesnego i zle przyjecie haksna, jakby dobrze przyjal to praktycznie rzut karny bo pilka byla centralnie na srodku

Zeby grac 352 trzeba miec ludzi jak James Hakan Perisic z topu czy Gosens z Ata, my ich nie mamy

Czas na nowy projekt, nowego trenera, co potrafi zmienic taktyke jak nie idzie...
19.03.2023 o 23:07 przez Snake86
Snake86
Ustawienia bym się nie czepiał, problemem są wykonawcy i decyzje personalne oraz taktyczne.
19.03.2023 o 23:15 przez ragnar
ragnar
Ja już rzygam tym 352 3412 361 od czasu Mazzara...
19.03.2023 o 23:31 przez Snake86
Snake86
Byliby wykonawcy i ktoś kto umie to poustawiać to by to grało, a tak...
19.03.2023 o 22:53 przez XyzIM
+3
XyzIM
Dziewiąta porażka w 27 meczach XD Ostatnie pięć spotkań (licząc wszystkie rozgrywki) to jedno zwycięstwo i trzy porażki. Szymka to ratuje jedynie awans w lm i/lub ujemny budżet 🙃
19.03.2023 o 22:53 przez SETE
+1
SETE
9 porażka stała się faktem. Patrząc na terminarz to myśle ze zakrecimy sie w okolicy 14 porażek.
Skończymy na 5 miejscu i odpadamy z Benfica. Tak to na dzisiaj wyglada. Nie widać światełka w tunelu na poprawę. Inzaghi nie ma już żadnego wpływu na te drużynę. Pada tez mit , ze potrafimy grać z mocnymi :)
Dzisiaj mieliśmy jedna sytuacje ( strzał Barelli ). Allegri ośmieszył Szymona , oddał nam piłkę a my byliśmy bezzębni , totalnie bez pomysłu. Taktyka 1000 wrzutek
19.03.2023 o 22:53 przez kadrian89
+4
kadrian89
Bądźmy poważni. Inter Szymona stacza się i gra żenująco.
Mega fartowne awanse w LM oślepiają niektórych.
Tak słabe Juve świętuje na naszym stadionie- w głowie się nie mieści to.

Na co tu czekać. Szymon jest do wywalenia w pakiecie za rączkę ze swoim Tucu waleczne serce.
19.03.2023 o 22:56 przez ragnar
ragnar
Gramy padake
Ale z tym slabym juve bym nie przesadzal, kilku graczy z rabiot na czele ma forme
19.03.2023 o 22:53 przez Kacpi26tv
+1
Kacpi26tv
Wypierd.alaj inzaghi. W dupie mam tą ligę mistrzów, jeśli liga w naszym wykonaniu ma tak wyglądać. 9 przegrana w tym sezonie ligowym japierdo.le
19.03.2023 o 22:51 przez Orrin
+1
Orrin
Gdzie juventusie nie może tam sędzia pomoże
19.03.2023 o 23:01 przez cs88
+1
cs88
Może i zostanę zjechany ale trudno. Moim zdaniem pisanie takich rzeczy po meczu, gdzie Inter grał taką padakę, a sytuacja z VARem przy bramce wcale nie była jednoznaczna jest jakimś płaczem spowodowanym frustracją z oglądania Interu, który kolejny raz daje dupy najsłabszemu juve od lat. Jak można zrzucać winę na sędziego jak się nawet samemu jednej klarownej sytuacji nie stworzyło przez 90 minut?!
19.03.2023 o 22:51 przez ragnar
+1
ragnar
Padaka straszna
Niestety 352 chocby nie wiem co sie działo
Danilo Acerbi Devrij Darmian Dumfries, do tego Brozo ktory jednak schematycznie wolno rozgrywa, to sie nie moglo udac

Lautaro niewidoczny, inzaghi nie umie w zmiany, lepiej juz bylo zostawic Lukaku, on chociaz z 2 akcje zrobil, jako jedyny walczyl z bremerem danilo

Teraz liczyc na troche szczescia i top 4 i jak najdalsze dojscie w lidze mistrzow, bo tam kazda runda to z dniem meczowym kolo 20 mln

I po sezonie, blagam, zadnych betonowych wlochow grajacych wiecznie swoją jedyną ulubioną taktyką
19.03.2023 o 22:49 przez DiMi
+1
DiMi
Jeżeli po tym meczu nie zwolnią Parodysty, albo nie podejmą decyzji o nieprzedłużeniu z nim kontaktu, to w następnym sezonie co najwyżej LE (o ile w ogóle) i wracamy do tego co było 6-7 lat temu🤮🤬🤮
19.03.2023 o 22:49 przez minus09
+1
minus09
podniecajcie sie dalej obrzydliwa inzagowizna co nie potrafila z porto zagrac chociaz przyzwoicie a teraz dostaje w leb od rubentusu + ratuje wynik odpalonym juz z 3 razy w tym sezonie karakanem bellanova i polamancem korrea
19.03.2023 o 22:45 przez kajtek213
kajtek213
Statek tonie. INZHAGI OUT
19.03.2023 o 22:50 przez radekksm
radekksm
Om tonął jak tylko tutaj przyszedł od zawsze to pisałem ale 99% flachowcow przedłużało z nim kontrakt,to jak przedłużamy ?? !! 😉
19.03.2023 o 22:40 przez Adek44
+1
Adek44
Ile jeszcze spotkań musimy przewalić w dziadowskim stylu żeby zarząd się obudził?
Tego dna nie przypudrują nawet superpuchary czy ćwierćfinał LM.
19.03.2023 o 22:05 przez SETE
SETE
Dawać Dzeko ale już
19.03.2023 o 21:52 przez ragnar
+2
ragnar
Var, zero emocji, decyzja gol..no tak
Nawet mnie to nie zdziwiło, przecież muszą juvkom oddac te 15 pkt
19.03.2023 o 21:47 przez Piotrekfci
+4
Piotrekfci
Kolejny żałosny popis j€b@nego sędziego którego kara będzie odsunięcie gwizdka z tej judenskiej zaplutej mordy na jakiś jeden mecz a my i tak przez takie qurestwo stracimy punkty. Var to tylko mrzonki ! Paru geniuszy którzy tam siedzą zbijajac kasę i nic po za tym. Judy mimo kar mimo straszenia w najlepsze żyją z dupodajnymi sędziami. Już za czasów calciopoli mówiłem że to nie jest klub i powinno się to rozwiązać ! Włosi wystawiana się na pośmiewisko brakiem konkretów - 15 pktow karnych przy czym możliwe że w ogóle te punkty im wrócą !? Żart qrwa żart !! Apfuuuuu
19.03.2023 o 21:47 przez bonjovi100
+1
bonjovi100
Mecz ciekawy. Ciśniemy i w drugiej na pewno wciśniemy. Czuje, że będzie u kogoś czerwo.

1.Te karne, uznane gole itp z Juve to jakaś dziwna sytuacja.
2 ręki + kolejna bardzo bliska, a on uznaje gola. Te interpretacje są mega dziwne i niespójne. Wczoraj karny dla Milanu po tym jak Leao nabija w nogę obrońcy i rykoszetem leci w rękę. MILIONY już takich karnych było anulowane bo po RYKOSZECIE nie ma uznają ręki.

2.Dumfries przy golu ustawił się jak jakiś amator na orliku. Nie dziwie się, że chłop za dużo nie gra jak ma takie podstawowe problemy.

3.Onana przy golu też był źle ustawiony.
19.03.2023 o 21:43 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Nie gramy porywająco, ale 2,3 niezłe akcje udało się stworzyć, jude standardowo bramka z dupy i przegrywamy, mam nadzieję, że przyciągniemy trochę mocniej w drugiej i uda się coś wpakować! 👊🏻🖤💙
19.03.2023 o 21:47 przez Speaker
+2
Speaker
To trzeba dodać wprost - bramka oszukana, której nie powinno być.
19.03.2023 o 21:42 przez SETE
+1
SETE
Nie jest zle, mogliśmy przegrywać 0:2. Simone w szatni odpowiednio nastawi chłopaków na 2 polowe i damy rade. Potrafimy grać z mocnymi , to z tymi słabszymi idzie nam słabiej.
19.03.2023 o 21:30 przez Gajdzik
+2
Gajdzik
Sytuacja brwmkowa, zagranie ręką, Var interweniuje i bramka uznana, to jest kur🤬a jakiś ŻAR! 🙈
19.03.2023 o 21:15 przez danielinter
+5
danielinter
Hahaha widze że Juvki dalej sędziów przekupuje ewidentnie ręka
19.03.2023 o 21:10 przez Damianos
Damianos
Już w plecy
19.03.2023 o 21:06 przez Kacpi26tv
Kacpi26tv
Czemu nie ma postu z meczu?
19.03.2023 o 14:33 przez Matiinterlegia
Matiinterlegia
Fatalnie wyglada zestawienie trójki stoperów… Trzeba trzymać kciuki i tyle.
19.03.2023 o 13:07 przez tytusek25
tytusek25
Mecz z kategorii Anita Lipnicka czyli wszystko sie moze zdarzyć.
Za nami przemawia wlasny stadion i dluzszy odpoczynek i dobry bilans meczy z czolowką notowany prze, Inzaghinho.
Minusy to braki kadrowe , szczytowy okres meczenia buly oraz bylo nie bylo dobra passa zlodziei.
Czyli wypisz wymaluj Lipnicka mode.
19.03.2023 o 10:27 przez inter30
inter30
Do tego żenującego zestawienia obrony brakuje tylko Handy na bramce co by odciążył niezwykle przemęczonego Onanę. Inter musi kontrolować ten mecz bo jak defnsywa będzie się musiała wykazywać to się to może źle skończyć
19.03.2023 o 09:19 przez kadrian89
kadrian89
Jeśli Handa zagra przy tej formacji obronnej to już braknie słów na taki sabotaż… .
19.03.2023 o 07:02 przez mikruzzo
+1
mikruzzo
Nieważne w jakiej formie jest jufe. 3pkt muszą być!

Shoutbox

pablo77 31.03.2023 23:09

co za lądowanie xD

pablo77 31.03.2023 23:08

xDDDDD

Claudio 31.03.2023 22:33

Zawodnik Lazio Sofian Kiyine aktualnie wypożyczony do belgijskiego OH Leuven miał wypadek podczas którego jadąc 200 km/h wyleciał w powietrze z ronda i przebił ścianę znajdującej się obok sali gimnastycznej. Podobno nic wielkiego mu się nie stało ale trafił na obserwacje do szpitala.

pluto11 31.03.2023 22:27

Nie rozumiem tego, nie nauczyli się że takie ścierwa jak Juve skoro raz już kombinowali i oszukiwali to będą to robić dalej to ich styl i tego nie zmienia rozwiązać spalić i zapomnieć o tym podklibie, spuszcza ich do SerieB i co wrócą i znowu będą sędziów kupować i kombinować z transferami i płacami

Claudio 31.03.2023 22:12

Zyski kapitałowe, rzymska prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie Giallorossi: porozumienie z #Juventus dotyczące wymiany Spinazzola-Pellegrini

Claudio 31.03.2023 21:50

Napoli z milanem be Osimhena. Szkoda bo by ich ladnie zlał

coco 31.03.2023 21:50

Oaktree mette nel mirino la Serie A dopo il finanziamento a favore dell’Inter. Lo riporta l’agenzia Reuters, che spiega come Oaktree strutturerebbe l’investimento attraverso una combinazione di debito e liquidità che implicherebbe un valore d’impresa per la media company della Serie A pari a 15 miliardi di euro. In particolare, si tratterebbe di un finanziamento pari a 1 miliardo di euro oltre a 750 milioni per acquisire il 5% della media company.

pablo77 31.03.2023 21:44

W sumie dobrze, że kebab kontuzja bo może przez to Brozović złapie trochę minut i wróci do formy i skończy się te piprzenie o sprzedaży.

pablo77 31.03.2023 21:42

tuttoszrot i wszystko jasne

Orzeu 31.03.2023 21:40

oprocz juve ktore za kombinowanie zaraz do serie b poleci

Orzeu 31.03.2023 21:39

cala serie a redukuje place

bihal1 31.03.2023 19:30

ale z drugiej strony może warto to zrównoważyć ;/ trzeba iść drogą bundesligi i chyba eradivisie gdzie nie można mieć długów

bihal1 31.03.2023 19:28

Pięknie wyglądają nasze przymusowe redukcje płac :D gdzie sam Mbappe zarabia 72 mln euro :D

pablo77 31.03.2023 17:55

więc nie ma co się spieszyć lepiej truć dupę kebabowi.

pablo77 31.03.2023 17:54

hehe, Bastoni podpisze w styczniu 2024 powiedział Marotcie ze kocha Inter i chce być drugim Hamsikiem.... tfu to znaczy drugim Zanettim :D

Lopez 31.03.2023 15:32

Luki no to dawaj na priv

Luki165 31.03.2023 14:54

Juz to gdzies widzialem heh

Luki165 31.03.2023 14:53

Marotta prosi o zaufanie ws Bastoniego

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszy w meczu z Juventusem?

Polls answer

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    27

    71

  • 2

    Lazio

    Lazio

    27

    52

  • 3

    Inter

    Inter

    27

    50

  • 4

    Milan

    Milan

    27

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    27

    47

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    27

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    21

  • 2

    Lautaro Martínez

    14

  • 3

    M'Bala Nzola

    12

  • 4

    Ademola Lookman

    12

  • 5

    Khvicha Kvaratskhelia

    12

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27680

Liczba newsów: 44976