Wywiady z trenerami

Stramaccioni: Decyzje w rękach Morattiego (14)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 6 lat temu
79
14
fcinter serwisowe

Po druzgocącej porażce swoich podopiecznych z drużyną Udinese Calcio trener Interu Mediolan wziął udział w pomeczowej konferencji prasowej. Już nie tak pewny siebie jak w rozmowie z dziennikarzami przed meczem Andrea Stramaccioni oddał się praktycznie do wyłącznej dyspozycji sternikowi klubu - Massimo Morattiemu. 

 

- Moim zdaniem od czasu gdy przestaliśmy mieć jakiekolwiek szansę na grę w europejskich pucharach liczyło się tylko to by jak najlepiej zakończyć ten sezon. Nie możemy być dziś oceniani. Brakowało nam tak wielu piłkarzy, szczególnie w środku obrony. Również przez te problemy już po 10 minutach Udinese zapewniło sobie pełną kontrolę nad meczem po dwóch naszych błędach. Teraz musimy się jak najszybciej z tego pozbierać. Nie sądze aby dzisiejszy mecz zmienił szczególnie Waszą ogólną ocenę naszego sezonu. 

 

- Czy to ulga, że sezon się zakończył? Ostatnie dwa miesiące były niewyobrażalnie ciezkie dla nas wszystkich. Robiliśmy wszystko aby sobie z tym poradzić jednak to była ekstremalna sytuacja. Najsłuszniejszym co można by zrobić to zamknąć tą fatalną kartę historii sezonu 2012/13, w którym przytrafiło się wszystko złe co tylko mogło. Czy Moratti dawał mi jakieś gwarancje? Ten człowiek to Inter. Wczoraj, mimo tego że nie czuł się najlepiej, złożył nam wizytę w ośrodku w Appiano. Kolejny raz podkreślił i pokazał nam jak kocha ten klub. To co jest teraz najważniejsze to fakt, że nie wszystko co zrobiliśmy budując ten nowy Inter było złe. Jednak o planach i decyzjach będzie mówił Prezydent. 

 

Zapytany czy wstydliwa porażka z Udinese może jeszcze bardziej skomplikować możliwość jego pozostania na stanowisku, Strama odpowiedział: 

- W piłce nożnej zawsze to wyniki Cię weryfikują a my przez ostatnie 2 miesiące graliśmy fatalnie. Jednak nie można pominąć tego co przytrafiło się w tej kampanii w naszym klubie. Ta sytuacja dotknęła nas w każdym wymiarze, uderzyła w wszystkie formacje drużyny. Nie mówię o sobie, mówię o zawodnikach. Wielu z nich musiało z konieczności grywać a pozycjach, które nie są ich nominalnymi, w składzie znalazło się również wielu bardzo młodych piłkarzy. Pięciu naszych stoperów leczy kontuzje i urazy! Myślę, że Moratti ma w głowie jasne plany odbudowy Interu i już jutro będzie pracował dla jego dobra. Czy dostałem oficjalną nominację na następny sezon? Nie mogę mówić w imieniu Morattiego, co sam zawsze podkreśla to jego wyłączne prawo do podejmowania decyzji i informowania Was. 

Zobacz też

Fabio Liverani

Liverani: Lecce może zatrzymać również Inter (2)

18.01
18:31
Antonio Conte

Conte: Zachowujecie się jakbyśmy zakontraktowali pół Realu Madryt (3)

25.01
21:03

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.05.2013 o 23:03 przez dodo_IM
dodo_IM
Oj taaaaak wielu piłkarzy nam brakowało że spokojnie mogliśmy spaść z ligi, ale wielki taktyk Stramaccioni potrafił wywalczyć dla nas 9 miejsce mimo tylu kontuzji, mimo że sędziowie byli przeciwko nam i mimo że w każdym meczu szczęście sprzyjało naszym rywalom. Forza Strama!
20.05.2013 o 17:55 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Temu gościowi to nawet słowa "dziękuje, do widzenia" nie powinien nikt powiedzieć. Jest marny, ma tego świadomość, a tłumaczy się tak śmiesznie, że szok. Co mają powiedzieć trenerzy słabszych ekip, których pierwsze 11-nastki są o połowe słabsze (na papierze) od naszej,a mimo tego sobie z nami radzili? Niech ten gośc wyp ... i wyciągnie wnioski ze swojego żałosnego pobytu w Interze to może jeszcze kiedyś ktoś go zatrudni, a jak twierdzi, że on wszystko zrobił ok i to wszystko wina kontuzji to nie widzę jego przyszłości
20.05.2013 o 14:23 przez sowik
sowik
Odejdź i milcz człowieczku marny...
20.05.2013 o 13:31 przez piotrekninter
piotrekninter
omg dopiero widze ze mamy wiecej straconych jak strzelonych,mimo ze Strama grywal 5 obroncow 2 def pomocnikow non stop
za Ranieriego bylo podobnie czym wiecej def graczy tym gorzej, no bo jak brak kreatywnych zawodnikow,nie atakujemy nie utrzymujemy sie przy pilce to jak nie tracic
odejdz Strama, nowi zawodnicy, nowy sztab nowy dyrektor od transferow i moze cos ruszy
20.05.2013 o 13:13 przez ambosito
ambosito
co wy gadacie żadni z was kibice
20.05.2013 o 12:40 przez Wisniapl
Wisniapl
Sratutatu :( Strama won z klubu :klnie:
20.05.2013 o 12:03 przez Nerazzurri83
Nerazzurri83
panie zabieraj swoje manatki i wypad !! !
20.05.2013 o 11:22 przez piotrekninter
piotrekninter
wez skoncz, co z tego, ze braki w kadrze jak mecz nam polozyli podstawowi gracze Yuto I JUan...Pasa gral ok, znow wytlumaczenia
dziekuje, nic do ciebie nie mam, ale kolejny sezon z banda srednakow w kadrze, i trenerem jak Ty- nie zdzierze tego
20.05.2013 o 11:11 przez el_loco
el_loco
drażni tym, że przy niemal każdej wypowiedzi odnosi się do tematu kontuzj, jakie to go nieszczęście spotkało itp. Niech na jaja i przyzna się, że dał dupy.
20.05.2013 o 10:37 przez Gajdzik
Gajdzik
Dziwne że MM jeszcze nie wybuchnął...
20.05.2013 o 09:55 przez mari85
mari85
Dokladnie - jak by miałhonor to by sie sam do dymisji podał !!
20.05.2013 o 09:55 przez Piter
Piter
nie ma problemu, może zostać, niech zmieni funkcję w klubie, najlepiej szczoty do kibla albo szmaty do podłogi, myślę, że nadał by się idealnie a i pensje by miał nie małą.
20.05.2013 o 09:01 przez microsoft666
microsoft666
w 99,9% wszystko się sprawdziło co pisałem zeszłego lata :ave:
20.05.2013 o 07:39 przez timon
timon
szmata nawet nie myśli o dymisji. Co za ścierwo nam się trafiło... myślę jednak że już dziś nie będe musiał oglądać tej frajerskiej mordy na naszej ławce :)

Shoutbox

horrorshow86 29.01.2020 18:16

Przecież jestem tu od 10 lat, po co miałbym kłamać?

Adriano_forever 29.01.2020 18:16

Jest tu taka zasada. Skriny albo się nie wydarzylo

Piekarz 29.01.2020 18:16

słuchaj. gadasz, gadasz. nic nie pokazujesz. a zarzuty są ciężkie. no to jak to.

Lopez 29.01.2020 18:16

sam sapałeś, że zostałeś zbanowany za nic, a teraz sam chcesz banować za nic

horrorshow86 29.01.2020 18:16

Że z czym fejk?

Adriano_forever 29.01.2020 18:16

Ja bym za to banowal

horrorshow86 29.01.2020 18:16

Czemu?

Adriano_forever 29.01.2020 18:15

Czyli fejk

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:15

w Mediolanie

horrorshow86 29.01.2020 18:15

Usunąłem screeny, ale mam całą konwersacje także długo to zajmie, więc nie na tę chwilę

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:15

na Juve - Inter

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:15

zemaria mowi ze wizdial bulwe z jakims scierwem turynskim

jaszczomb 29.01.2020 18:14

uniewinniony z braku dowodow?

Adriano_forever 29.01.2020 18:14

Ale nie napisze

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:14

i tyle

Adriano_forever 29.01.2020 18:14

Ja bym napisal czemu

CzarodziejCzasu 29.01.2020 18:14

zawracanie dupy

Lopez 29.01.2020 18:13

CzCz usunął temat

jaszczomb 29.01.2020 18:13

jest cokolwiek obciazajacego?

VVujek 29.01.2020 18:13

Czemu temat zniknął

Archiwum shoutboxa

Sonda

Wybierz najlepszego zawodnika Interu w meczu z Cagliari:

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 24 stycznia

  • FT

    Brescia

    0 - 1

    Milan

Sobota, 25 stycznia

  • FT

    SPAL

    1 - 3

    Bologna

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Torino

    0 - 7

    Atalanta

Niedziela, 26 stycznia

  • FT

    Inter

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Verona

    3 - 0

    Lecce

  • FT

    Parma

    2 - 0

    Udinese

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Sassuolo

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Lazio

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Łudogorec Razgrad

Kilka informacji o Łudogorcu Razgrad (4)

16.12
14:57
VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    21

    51

  • 2

    Inter

    Inter

    21

    48

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    46

  • 4

    Roma

    Roma

    21

    39

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    21

    38

  • 6

    Cagliari

    Cagliari

    21

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    23

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    17

  • 3

    Romelu Lukaku

    14

  • 4

    Joao Pedro

    13

  • 5

    Josip Ilicic

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28645

Liczba newsów: 35706