Relacje

Trafiony, zatopiony | Torino 0:3 Inter (13)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 6 lat temu
4072
13

Inter wygrał z Torino 3-0, zdobywając po raz siódmy z rzędu komplet punktów na wyjeździe w Serie A. Jakość tego pojedynku nie stała jednak na wysokim poziomie, ze względu na olbrzymią ulewę i co za tym idzie, tragiczny stan murawy. Dla Nerazzurrich gole strzelali Lautaro, De Vrij oraz Lukaku.

Pierwsza połowa rozpoczęła się z kilkunastominutowym opóźnieniem, z powodu oczekiwania na decyzję, czy mecz w ogóle się odbędzie. Od początku można było zauważyć ile trudności sprawiają zawodnikom obu drużyn warunki pogodowe. Graczom ciężko było prezentować oczekiwany poziom, widzieliśmy dużo niedokładnych zagrań i niepotrzebnych fauli. Z góry wiadomo było, że ryzyko odniesienia kontuzji będzie bardzo podwyższone. Już w 11 minucie, przykładem na to był Andrea Belotti, który musiał opuścić murawę, a w jego miejsce pojawił się Simone Zaza. Zaledwie minutę później Lautaro Martinez otworzył wynik. Argentyńczyk wykorzystał okazję sam na sam, wcześniej wyprzedzając obrońców Torino i dostając prostopadłe podanie od Matiasa Vecino. W 32 minucie wynik podwyższył Stefan de Vrij. Zawodnicy Interu rozegrali na krótko rzut rożny, a następnie Cristiano Biraghi dośrodkował na dłuższy słupek do zupełnie niekrytego kolegi z drużyny. Wynik 0-2 dla gości utrzymał się do przerwy.

Druga połowa zaczęła się od nieszczęścia, którym była kontuzja Nicolo Barelli. Zawodnik odniósł uraz w okolicach kolana, prawdopodobnie po prostu źle stawiając nogę na pełnej wody murawię. Włocha zastąpił Borja Valero. Obraz gry w drugiej odsłonie meczu, praktycznie nie uległ zmianie. Obie drużyny stwarzały mało obiecujących sytuacji. W 55 minucie Romelu Lukaku zdobył bramkę na 0-3 po asyście Marcelo Brozovicia. Belg uderzył prawą nogą po dłuższym słupku. Po tym golu Inter miał jeszcze kilka konkretniejszych sytuacji, jedną z nich było uderzenie Lukaku tuż obok słupka.

W całym meczu należy docenić grę bramkarzy. Zarówno Samir Handanovic, jak i Salvatore Sirigu kilkakrotnie ratowali swoje drużyny przed stratą bramki i pomimo warunków pogodowych nie popełniali błędów. Imponująca była również łatwość w poruszaniu się po boisku Lautaro, który miał dzięki temu pewną przewagę nad większością zawodników, którzy momentami mieli problemy z utrzymaniem się na nogach. Pierwsze minuty w tym sezonie zaliczył Federico Dimarco wchodząc w 83 minucie za Danilo D’Ambrosio.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 33 D’Ambrosio, 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 34 Biraghi; 10 Lautaro, 9 Lukaku.

Ławka: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia,  21 Dimarco, 20 Valero, 87 Candreva, 19 Lazaro, 95 Bastoni, 32 Agoume, 30 Esposito, Fonseca

Trener: Antonio Conte

TORINO (3-5-2): 39 Sirigu, 5 Izzo, 33 Nkoulou, 36 Bremer, 8 Baselli, 7 Lukic, 23 Meite, 29 De Silvestri, 15 Ansaldi, 24 Verdi, 9 Belotti

Ławka: 18 Ujkani, 25 Rosati, 30 Djidji, 34 Ola Aina, 20 Edera, 88 Rincon, 11 Zaza, 21 Alex Berenguer

Trener: Walter Mazzari

Sędzia: Fabio Maresca

 

udostępnij

Zobacz też

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Wielkie emocje, rimonta Interu i wjazd na autostradę do mistrzostwa | Como 3-4 Inter (64)

12.04
19:44

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.11.2019 o 13:31 przez Rafał 1976
Rafał 1976
No i pięknie pewne trzy punkty Toro nie istniało A co do Lautaro to żeby nikomu z naszego zarządu nie przyszło do głowy go sprzedawać Do Barsy lub MC choćby nie wiadomo ile milionów Euro nam dawali ❗❗❗❗❗(I wielkie gratulacje dla Gabi Gola Bardzo bym chciała zobaczyć go u nas spowrotem u boku z Lautaro)
24.11.2019 o 11:02 przez Dyl87
-2
Dyl87
Zamiast DE Paula i Giroud lepiej ściągną Radje i Barbarose
24.11.2019 o 11:23 przez WTC
+3
WTC
Co wy macie z tym Barbosą to ja nie wiem. Gość strzela bramki w absolutnie gównianej lidze i robi się na niego hype, i bardzo dobrze, ale trzeba to wykorzystać i spieniężyć kmiota, a nie bawić się w próbę reanimacji jego kariery na GM. Co jeśli się znowu skompromituje niebywale i już nikt się nie nabierze? Tak mamy przynajmniej szansę na odzyskanie części utopionych w niego pieniędzy.
24.11.2019 o 12:42 przez VVujek
+1
VVujek
Barbosa się rozwiną ,on nigdy nie grał na tym poziomie nawet w Brazylii , może dlatego niektórzy chcieliby 2 szansy.
24.11.2019 o 10:22 przez szmaloo
szmaloo
Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Interu. Szybki gol ustawił mecz, Martinez wyrasta na napastnika klasy światowej. No i Lukaku robi nam robotę w ataku, aktywny, widoczny, pokazuje się do piłek i też sam potrafi wziąć sprawy w swoje ręce co dzisiaj pokazał. Abstra :cenzor: ąc od samego meczu, w LM zwycięstwo w Pradze i jednoczesna porażka Borussi w Barcelonie daje nam 2 miejsce?
24.11.2019 o 11:03 przez Dyl87
Dyl87
Lukaku ma coraz mniejsze problemy z przyjęciem piłki i zaczyna sam stwarzać sobie sytuacje rośnie w oczach coraz bardziej podoba mi się jego gra
24.11.2019 o 09:12 przez DonDawido
DonDawido
Biorąc pod uwagę pogodę, to dobry mecz. 3 punkty wywiezione z Torino (nawet jeśli w kryzysie) też powinny cieszyć. A jednak ta kontuzja Barelli psuje wszystko... mam nadzieję, że to tylko skręcenie i że więzadła nie ucierpiały. Tak czy inaczej pewnie dobry miesiąc będziemy bez niego, a patrząc na poczynania Borjy w jego miejsce, to o pozostanie w LM będzie bardzo ciężko.
PS. Od początku widziałem w Lautaro potencjał do tego, co robi obecnie. Z meczu na mecz jest coraz lepszy i niebawem będziemy w nim mieć napastnika klasy światowej. Oby tylko nie wdał się w romans z Messim.
24.11.2019 o 08:42 przez Bartek-32
Bartek-32
Kontuzja barelli = żegnaj LM
24.11.2019 o 02:24 przez Tifosinho
Tifosinho
Akurat kontuzja Belottiego nie miała nic wspólnego z warunkami pogodowymi. Lautaro rozwinął się niesamowicie a Lukaku standardowo bramka i nic więcej ale bramka dająca Nam spokój bo przy 2:0 różnie to mogło być.
24.11.2019 o 00:44 przez Woo-cash
Woo-cash
Dobrze że kiedyś tam mieli ten trening w ta ulewę. Conte przygotował ich na każdą okoliczność 😉
24.11.2019 o 00:38 przez danielinter
danielinter
Pilka blotna , wodna jedyna taktyka laga do przodu i do tego w niektorych miejscach na boisku pilka po prostu sie zatrzymywala dramat , ale najważniejsze ze sa kolejne 3 pkt i panie Marotta usuwaj pan te klauzule Lautaro bo sie nie zdziwie jak barcwelonka latem go wykupi
24.11.2019 o 00:25 przez embiakowsky
+1
embiakowsky
mam wrażenie że jedyną dobrą rzeczą do jakiej przyczyniła się pogoda to zdjęcia z meczu - wyglądają naprawdę świetnie :)
24.11.2019 o 00:09 przez jaszczomb
jaszczomb
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Jednak fatalna murawa i niestety wypada jedno z głównych ogniw w postaci Barelli. Jak dla mnie mecz nie powinien być rozegrany w takich warunkach. Mimo wszystko cieszą 3 punkty i FORZA INTER. Oby Barella wrócił jak najszybciej :)

Shoutbox

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625740

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się