Relacje

Trafiony, zatopiony | Torino 0:3 Inter (13)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad 6 lat temu
4070
13

Inter wygrał z Torino 3-0, zdobywając po raz siódmy z rzędu komplet punktów na wyjeździe w Serie A. Jakość tego pojedynku nie stała jednak na wysokim poziomie, ze względu na olbrzymią ulewę i co za tym idzie, tragiczny stan murawy. Dla Nerazzurrich gole strzelali Lautaro, De Vrij oraz Lukaku.

Pierwsza połowa rozpoczęła się z kilkunastominutowym opóźnieniem, z powodu oczekiwania na decyzję, czy mecz w ogóle się odbędzie. Od początku można było zauważyć ile trudności sprawiają zawodnikom obu drużyn warunki pogodowe. Graczom ciężko było prezentować oczekiwany poziom, widzieliśmy dużo niedokładnych zagrań i niepotrzebnych fauli. Z góry wiadomo było, że ryzyko odniesienia kontuzji będzie bardzo podwyższone. Już w 11 minucie, przykładem na to był Andrea Belotti, który musiał opuścić murawę, a w jego miejsce pojawił się Simone Zaza. Zaledwie minutę później Lautaro Martinez otworzył wynik. Argentyńczyk wykorzystał okazję sam na sam, wcześniej wyprzedzając obrońców Torino i dostając prostopadłe podanie od Matiasa Vecino. W 32 minucie wynik podwyższył Stefan de Vrij. Zawodnicy Interu rozegrali na krótko rzut rożny, a następnie Cristiano Biraghi dośrodkował na dłuższy słupek do zupełnie niekrytego kolegi z drużyny. Wynik 0-2 dla gości utrzymał się do przerwy.

Druga połowa zaczęła się od nieszczęścia, którym była kontuzja Nicolo Barelli. Zawodnik odniósł uraz w okolicach kolana, prawdopodobnie po prostu źle stawiając nogę na pełnej wody murawię. Włocha zastąpił Borja Valero. Obraz gry w drugiej odsłonie meczu, praktycznie nie uległ zmianie. Obie drużyny stwarzały mało obiecujących sytuacji. W 55 minucie Romelu Lukaku zdobył bramkę na 0-3 po asyście Marcelo Brozovicia. Belg uderzył prawą nogą po dłuższym słupku. Po tym golu Inter miał jeszcze kilka konkretniejszych sytuacji, jedną z nich było uderzenie Lukaku tuż obok słupka.

W całym meczu należy docenić grę bramkarzy. Zarówno Samir Handanovic, jak i Salvatore Sirigu kilkakrotnie ratowali swoje drużyny przed stratą bramki i pomimo warunków pogodowych nie popełniali błędów. Imponująca była również łatwość w poruszaniu się po boisku Lautaro, który miał dzięki temu pewną przewagę nad większością zawodników, którzy momentami mieli problemy z utrzymaniem się na nogach. Pierwsze minuty w tym sezonie zaliczył Federico Dimarco wchodząc w 83 minucie za Danilo D’Ambrosio.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 2 Godin, 6 de Vrij, 37 Skriniar; 33 D’Ambrosio, 8 Vecino, 77 Brozovic, 23 Barella, 34 Biraghi; 10 Lautaro, 9 Lukaku.

Ławka: 27 Padelli, 46 Berni, 13 Ranocchia,  21 Dimarco, 20 Valero, 87 Candreva, 19 Lazaro, 95 Bastoni, 32 Agoume, 30 Esposito, Fonseca

Trener: Antonio Conte

TORINO (3-5-2): 39 Sirigu, 5 Izzo, 33 Nkoulou, 36 Bremer, 8 Baselli, 7 Lukic, 23 Meite, 29 De Silvestri, 15 Ansaldi, 24 Verdi, 9 Belotti

Ławka: 18 Ujkani, 25 Rosati, 30 Djidji, 34 Ola Aina, 20 Edera, 88 Rincon, 11 Zaza, 21 Alex Berenguer

Trener: Walter Mazzari

Sędzia: Fabio Maresca

 

udostępnij

Zobacz też

Inter remisuje, czas na wielkie świętowanie! Inter 1-1 Hellas (17)

17.05
14:02

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.11.2019 o 13:31 przez Rafał 1976
Rafał 1976
No i pięknie pewne trzy punkty Toro nie istniało A co do Lautaro to żeby nikomu z naszego zarządu nie przyszło do głowy go sprzedawać Do Barsy lub MC choćby nie wiadomo ile milionów Euro nam dawali ❗❗❗❗❗(I wielkie gratulacje dla Gabi Gola Bardzo bym chciała zobaczyć go u nas spowrotem u boku z Lautaro)
24.11.2019 o 11:02 przez Dyl87
-2
Dyl87
Zamiast DE Paula i Giroud lepiej ściągną Radje i Barbarose
24.11.2019 o 11:23 przez WTC
+3
WTC
Co wy macie z tym Barbosą to ja nie wiem. Gość strzela bramki w absolutnie gównianej lidze i robi się na niego hype, i bardzo dobrze, ale trzeba to wykorzystać i spieniężyć kmiota, a nie bawić się w próbę reanimacji jego kariery na GM. Co jeśli się znowu skompromituje niebywale i już nikt się nie nabierze? Tak mamy przynajmniej szansę na odzyskanie części utopionych w niego pieniędzy.
24.11.2019 o 12:42 przez VVujek
+1
VVujek
Barbosa się rozwiną ,on nigdy nie grał na tym poziomie nawet w Brazylii , może dlatego niektórzy chcieliby 2 szansy.
24.11.2019 o 10:22 przez szmaloo
szmaloo
Kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Interu. Szybki gol ustawił mecz, Martinez wyrasta na napastnika klasy światowej. No i Lukaku robi nam robotę w ataku, aktywny, widoczny, pokazuje się do piłek i też sam potrafi wziąć sprawy w swoje ręce co dzisiaj pokazał. Abstra :cenzor: ąc od samego meczu, w LM zwycięstwo w Pradze i jednoczesna porażka Borussi w Barcelonie daje nam 2 miejsce?
24.11.2019 o 11:03 przez Dyl87
Dyl87
Lukaku ma coraz mniejsze problemy z przyjęciem piłki i zaczyna sam stwarzać sobie sytuacje rośnie w oczach coraz bardziej podoba mi się jego gra
24.11.2019 o 09:12 przez DonDawido
DonDawido
Biorąc pod uwagę pogodę, to dobry mecz. 3 punkty wywiezione z Torino (nawet jeśli w kryzysie) też powinny cieszyć. A jednak ta kontuzja Barelli psuje wszystko... mam nadzieję, że to tylko skręcenie i że więzadła nie ucierpiały. Tak czy inaczej pewnie dobry miesiąc będziemy bez niego, a patrząc na poczynania Borjy w jego miejsce, to o pozostanie w LM będzie bardzo ciężko.
PS. Od początku widziałem w Lautaro potencjał do tego, co robi obecnie. Z meczu na mecz jest coraz lepszy i niebawem będziemy w nim mieć napastnika klasy światowej. Oby tylko nie wdał się w romans z Messim.
24.11.2019 o 08:42 przez Bartek-32
Bartek-32
Kontuzja barelli = żegnaj LM
24.11.2019 o 02:24 przez Tifosinho
Tifosinho
Akurat kontuzja Belottiego nie miała nic wspólnego z warunkami pogodowymi. Lautaro rozwinął się niesamowicie a Lukaku standardowo bramka i nic więcej ale bramka dająca Nam spokój bo przy 2:0 różnie to mogło być.
24.11.2019 o 00:44 przez Woo-cash
Woo-cash
Dobrze że kiedyś tam mieli ten trening w ta ulewę. Conte przygotował ich na każdą okoliczność 😉
24.11.2019 o 00:38 przez danielinter
danielinter
Pilka blotna , wodna jedyna taktyka laga do przodu i do tego w niektorych miejscach na boisku pilka po prostu sie zatrzymywala dramat , ale najważniejsze ze sa kolejne 3 pkt i panie Marotta usuwaj pan te klauzule Lautaro bo sie nie zdziwie jak barcwelonka latem go wykupi
24.11.2019 o 00:25 przez embiakowsky
+1
embiakowsky
mam wrażenie że jedyną dobrą rzeczą do jakiej przyczyniła się pogoda to zdjęcia z meczu - wyglądają naprawdę świetnie :)
24.11.2019 o 00:09 przez jaszczomb
jaszczomb
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Jednak fatalna murawa i niestety wypada jedno z głównych ogniw w postaci Barelli. Jak dla mnie mecz nie powinien być rozegrany w takich warunkach. Mimo wszystko cieszą 3 punkty i FORZA INTER. Oby Barella wrócił jak najszybciej :)

Shoutbox

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625697

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się