Kontuzje

Škriniar wrócił z Francji (19)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 3 lata temu
2406
19

Najnowsze doniesienia na temat Milana Škriniara przedstawił włoski portal Gazzeta.it. Słowacki obrońca Interu od kilku tygodni nie gra w swoim klubie, ponieważ zmaga się z kontuzją pleców.

 

Słowak doznał jej w spotkaniu z Bologną, które miało miejsce 26 lutego. Od tego czasu Škriniar próbował uporać się z urazem u wielu specjalistów. Niewiele to dało, a ostatecznie piłkarz zdecydował się poddać operacji. Po jej wykonaniu udał się do francuskiego miasta Bordeaux, aby tam przejść rehabilitację pod okiem specjalistów.

Zgodnie z doniesieniami dziennikarzy 28-latek wrócił już z Francji do Mediolanu. Dziś obejrzy mecz Interu z Milanem w półfinale Ligi Mistrzów z wysokości trybun. Jutro stawi się w Appiano, gdzie będzie kontynuował rehabilitację pod okiem klubowych fizjoterapeutów.  

 

Zobacz też

Finał Pucharu Włoch: Esposito wraca do zdrowia. Thuram i Calhanoglu... (1)

12.05
08:36

Kontuzja Thurama, co z występem w finale? (9)

11.05
17:20

Komentarze (19)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.05.2023 o 23:02 przez Dzonyy
+1
Dzonyy
Tylko $kriniar podpisal z psg i już Inter jedzie na finał LM. Przypadek? Nie sądze. Auuuuu!
16.05.2023 o 19:00 przez Chytrus
+1
Chytrus
No nie powiem, nie wiadomo, czy kiedykolwiek osiągnie to z PSG, o co dzisiaj gra Inter...
16.05.2023 o 18:35 przez tylkointer3
-2
tylkointer3
Ból dupy u niektórych nie zna granic. Jakbym czytał rozżalone komentarze Milanistow. Słabe
16.05.2023 o 16:56 przez wojtas22
+1
wojtas22
Zal mu dupe teraz sciska poleciał na kase PSG a oni w finale od lat nie byli hehe
16.05.2023 o 16:42 przez Paolo87
+1
Paolo87
Nie ma po co wracać, niech już zostanie w tej Francji. Judasz.
16.05.2023 o 14:59 przez kibix
+1
kibix
$kriniar już się skończył
16.05.2023 o 14:29 przez KoBa
+3
KoBa
Po co news o zawodniku PSG ?
16.05.2023 o 14:07 przez danielinter
+1
danielinter
Widzi że bedzie final to nagle mu się grać chce... Darmian>>>>>>Skriniar
16.05.2023 o 13:58 przez mroowa111
+3
mroowa111
Niech już pali zelówy do tego Paryża już i tak o nim zapomnielismy
16.05.2023 o 13:55 przez HB
-10
HB
Murem za Skriniarem, filarem Interu ostatnich lat.
16.05.2023 o 16:40 przez Paolo87
+4
Paolo87
Gdyby nie okazał się takim Judaszem to tak za pewne by było.
16.05.2023 o 19:07 przez HB
-2
HB
Mordo, taki jest futbol.
Po Skriniarze odejdą następni.
Ta gimnazjalna histeria jest żenująca.
Gdyby Inter aspirował do bycia topowym klubem w Europie, Skriniar by został.
16.05.2023 o 19:25 przez Paolo87
Paolo87
Po pierwsze, w życiu są rzeczy ważniejsze niż pieniądze, zwłaszcza że w Interze biedy nie cierpiał, niemniej jednak mógł odejść tylko nie w taki sposób jak to rozegrał, a po drugie to "gdyby Inter aspirował do bycia topowym klubem" a gdzie teraz jest Inter a gdzie PSG?😁🤣 Możliwe że Skriniar już nigdy na takim poziomie rozgrywek LM nigdy nie zagra ale za to będzie grał w "topowym" klubie we Francji.
16.05.2023 o 13:52 przez DonDawido
+5
DonDawido
Kto?
16.05.2023 o 13:47 przez smerf1600
+6
smerf1600
Powodzenia w biciu się o mistrzostwo Francji w nast sezonie
16.05.2023 o 12:53 przez Capar
+5
Capar
To była ostatnia twoja szansa na finał LM. Pozdrow kozojepcow
16.05.2023 o 12:49 przez Dzonyy
+8
Dzonyy
Mam nadzieje, ze nie pojedzie z drużyną na finał. Won do P$G. final lm bedziesz ogladal tylko w tv.
16.05.2023 o 13:57 przez Cny
Cny
Przydałby mu się taki prztyczek w nos, że nie mógłby medalu za LM odebrać z poziomu murawy
16.05.2023 o 14:50 przez BartekBartek
+1
BartekBartek
Jeśli jest zgłoszony i zagrał w chociaż jednym meczu to dostałby medal. Kiedyś była akcja w barcelonie jak Bravo bronił w lidze a Ter Stegen w Lidze mistrzów. I w tedy barca wygrała LM ale Bravo nie otrzymał medalu bo nie zagrał w tych rozgrywkach ani minuty.

Shoutbox

tytusek25 22.06.2026 19:47

slaby mecz . rozwodnil Infantylny te impreze niesamowicie

Claudio 22.06.2026 19:41

Lautaro popchnal goscia, a pozniej go uspokajał i chronil przed kolegami z druzyny xD

tytusek25 22.06.2026 19:40

i gra. On tam ma najwiecej do powiedzenia

Klinsi64 22.06.2026 19:40

Ronaldo płacze w hotelu

Claudio 22.06.2026 19:40

ale to wiadomo dlaczego Messi go tak lubi i stawia go wyzej od Alvareza w kadrze

tytusek25 22.06.2026 19:40

dlatego Messi chce grac z Lautaro

tytusek25 22.06.2026 19:40

taki jest plan

pluto11 22.06.2026 19:40

Lautaro

pluto11 22.06.2026 19:39

Laktator normalnie biega za dwóch a w repce musi za 3 bo pan panienka będzie czlapal

Klinsi64 22.06.2026 19:39

ach ta metryka

tytusek25 22.06.2026 19:39

Meeee ssi

tytusek25 22.06.2026 19:39

Goat

tytusek25 22.06.2026 19:39

:D

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

tytusek25 22.06.2026 19:39

meee

Claudio 22.06.2026 19:39

no za czwartym razem w koncu trafil

tytusek25 22.06.2026 19:39

cyk 1:0

tytusek25 22.06.2026 19:39

no ale Messi to Messi :)

tytusek25 22.06.2026 19:38

pamietaj. Ja ci podalem :D

tytusek25 22.06.2026 19:38

takie lenno . Masz Messi. To ode mnie :D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625121

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się