Zapowiedzi

Dramatyczny grudzień czy miły akcent na koniec roku? W sobotę gramy z Genoą (8)

Autor:
Źródło: inf. własna
około rok temu
830
8
Serie A

Sobota, 18:00, Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie, 17. kolejka Serie A, ostatni mecz roku kalendarzowego 2019. Inter przed własną publicznością zagra na zakończenie roku z prowadzoną przez Thiago Mottę, Genoą. 

Presja na gospodarzach tego meczu ciąży już teraz, jeszcze przed rozpoczęciem opisywanej tutaj potyczki - bezpośredni rywal Nerazzurrich w tabeli, Juventus już wygrał swój mecz w ramach 17.  kolejki Serie A, pokonując swojego przeciwnika w ostatnią środę. Co za tym idzie, Inter musi wygrać aby utrzymać status quo i zachować taki sam bilans punktowy w tabeli.

Mimo pasjonującej rywalizacji w tabeli z Juve, to nie dyspozycja Starej Damy, ani nawet Genoi będzie największym zmartwieniem Antonio Conte. Według doniesień dziennikarzy, włoski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać w kolejnym meczu z usług aż 5 kontuzjowanych pomocników. Do tego za kartki pauzować będzie Lautaro Martinez. Wobec tak dramatycznej sytuacji kadrowej, środek pola Interu tworzyć może trio Candreva-Valero-Vecino z Biraghim i Lazaro na wahadłach. Znakiem zapytania pozostaje kwestia zastępstwa dla nieobecnego Lautaro, którego miejsce zająć może zarówno wracający po kontuzji Politano jak i młodziutki Esposito. 

Podczas gdy taktykę Conte i skład Interu może wytypować większość obserwatorów calcio, tak prowadzący Genoę Thiago Motta nadal wypracowuje swój styl, daje szanse co raz to nowym twarzom oraz płynnie zmienia ustawienie szukając optymalnych rozwiązań. 

Genoa także boryka się z nieobecnościami - zawieszony jest Goran Pandev, a długą rekonwalescencja po kontuzji czeka filar gry obronnej - Zapatę. Nie zmienia to faktu, że Genoa nadal posiadać będzie w swoim składzie sporo jakości, wystarczy wspomnieć o kojarzonych już powszechnie we Włoszech zawodnikach ofensywnych w tym miedzy innymi wychowanka Interu Andreę Pinamontiego, który będzie musiał zastapić kolejnego na liście nieobecnych - Christiana Kouame. 

Przed Interem duży sprawdzian po tym jak zespół nie zdołał wygrać meczu w bieżącym miesiącu - przy remisach z Romą i Fiorentiną, Nerazzurri musieli uznać także wyższość Barcelony. Zarówno drużyna jak i kibice przed świętami potrzebują zapewne dobrego impulsu. FORZA INTER! 

Prawdopodobne składy: 

sklad 

Zobacz też

Inter-Fiorentina

Fiorentina - Inter | Zapowiedź (13)

12.01
16:29
Stadio Giuseppe Meazza San Siro

Zapowiedź Inter-Napoli (13)

15.12
18:02

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.12.2019 o 13:40 przez Snake86
Snake86
Ależ Skriniar obniżył loty, porywająca średnia wręcz...
21.12.2019 o 11:29 przez Dyl87
Dyl87
Dumanowski i Święcicki to dwie największe parówy w świecie komentatorów cały czas dyskredytują Inter a ich opowieści o życiu piłkarzy zamiast komentowaniu meczu sprawiają że meczu nie da się oglądać . Musiałem to napisać wczoraj Fiorentiny i Romy się dało się oglądać wyśmiewali Skriniara że sobie nie radzi i jeszcze te teksty o Smaldinim :(((( a jak jakaś drużyna gra dobrze w defensywie to zawsze porównują ich do Nesty i Maldiniego . Że Seriea musza komentować tacy niekompetentni i zadufane w sobie parówy . Bundesliga na eleven ma 1000 x lepszych komentujących !
21.12.2019 o 11:01 przez Kemot
Kemot
Obawiam się, że obaj wychowankowie coś dzisiaj strzelą.
Zarówno Pinamonti (niestety) jak i Esposito.
Ale i tak damy radę 3:1 !!
21.12.2019 o 07:42 przez Woo-cash
Woo-cash
Trzeba zaryzykować. Chciałbym zobaczyć Aguome i Esposito od pierwszych minut. Nie mamy wielkiego pola manewru tak więc można by przetestować chłopców od pierwszej minuty niż dając im ogony do gry gdzie mają niewielkie szansę aby pokazać swoje umiejętności.
20.12.2019 o 22:25 przez pluto11
+1
pluto11
Co roku listopad i grudzień dawalismy dupy w tym roku może nie koniecznie daliśmy dupy ale remis z Roma odpadniecie z Barca i remis z Fiora moze nie wygląda najlepiej ale popatrzmy jakie mamy braki kadrowe, sądzę że w pełnym składzie nie było by mowy o kryzysie.
20.12.2019 o 22:45 przez SETE
+1
SETE
Trzeba było robić tak żeby ławka była szersza. Dlatego do teraz dziwi mnie ze ktoś pisał ze okienko było wyśmienite. Było dobre ale nie rewelacyjne
20.12.2019 o 22:24 przez bafik2004
+4
bafik2004
Mecz jest chyba o 18 a nie 20:45 ;)
20.12.2019 o 21:58 przez marcinek91081
marcinek91081
Chcę zasiąść do karpia w dobrym humorze :D Także do boju... tylko 3 pkt !

Shoutbox

Skepta 17.01.2021 17:35

moze jakies czerwo z dupy?

Skepta 17.01.2021 17:35

ciekawe jaki Ajtujo Vidal ma plan na dzisiejszy mecz

CzarodziejCzasu 17.01.2021 17:33

Co masz na myśli kusa

Adriano_forever 17.01.2021 17:33

No jak w tym klubie zajmują się tym co nie trzeba

Kusy 17.01.2021 17:33

Szukacie problemu, gdzie go nie ma.

Adriano_forever 17.01.2021 17:32

...

Skepta 17.01.2021 17:31

no

Adriano_forever 17.01.2021 17:31

Coś takiego tylko z liter FCIM?

Skepta 17.01.2021 17:31

niech sie qrwa za gre wezma

Skepta 17.01.2021 17:31

no juz sie zaczyna kombinowanie

Adriano_forever 17.01.2021 17:31

czyli w tym klubie dobrze nie bedzie

Adriano_forever 17.01.2021 17:31

czyli dramat

Adriano_forever 17.01.2021 17:31

czyli coś takiego jak Rangersi będzie

Endru 17.01.2021 17:31

Ma ktos link do angielskiego?

Skepta 17.01.2021 17:30

tak tylko to na biało

Skepta 17.01.2021 17:30

ma byc takie łyse to

Adriano_forever 17.01.2021 17:30

FCIM?

Skepta 17.01.2021 17:30

https://prnt.sc/x17kxv

Skepta 17.01.2021 17:30

czaicie to?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 10 stycznia

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Juventus

    3 - 1

    Sassuolo

Poniedziałek, 11 stycznia

  • FT

    Spezia

    2 - 1

    Sampdoria

Piątek, 15 stycznia

  • FT

    Lazio

    3 - 0

    Roma

Sobota, 16 stycznia

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Hellas Verona

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Spezia

  • FT

    Sampdoria

    2 - 1

    Udinese

Niedziela, 17 stycznia

  • FT

    SSC Napoli

    6 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Crotone

    4 - 1

    Benevento

  • FT

    Sassuolo

    1 - 1

    Parma

  • 18:00

    Atalanta

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Poniedziałek, 18 stycznia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    AC Milan

Środa, 20 stycznia

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

Piątek, 22 stycznia

  • 20:45

    Benevento

    ? - ?

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Spezia

  • 18:00

    AC Milan

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Inter

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • 12:30

    Juventus

    ? - ?

    Bologna

  • 15:00

    Genoa

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Hellas Verona

    ? - ?

    SSC Napoli

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    17

    40

  • 2

    Inter

    Inter

    17

    37

  • 3

    Napoli

    17

    34

  • 4

    Roma

    Roma

    18

    34

  • 5

    Juventus

    Juventus

    16

    33

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    16

    31

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    12

  • 3

    Romelu Lukaku

    12

  • 4

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 5

    Luis Muriel

    10

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27111

Liczba newsów: 38430