Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, dzisiaj, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
tak o sobie napisałem, ale prawda jest taka, że nawet wyłączając transakcję z Palestrą to nasi w ostatnich latach popełniali sporo błędów
Mamy czerwiec dopiero
tyle czasu a tu Soleta za 20-25 baniek nadal tu nie ma, jakby to był jakiś wymagający ruch stulecia
Można cisnąć za takiego Dioufa bo to był transfer idiotyczny
co do Paza to ten błazen nie załatwiłby tego transferu nawet jakby Real na siłę go nam wpychał
a najgorsze jest to, że dla byle średniaka z Anglii to jak splunąć
No ale serio cisnąć dyrektorów o to
Wiadomo że każdy jest niezadowolony
oczywiście, że to był kosmos
Znawca, ale bądźmy uczciwi, już te 50 mln to był kosmos, nie udało się , życie
wiadome było to, że takie wpadki będą odbijać się na transferach
Dlatego miałem bekę z ludzi, którzy w dupie mieli odpadnięcie z Bodo, bo liczy się Serie A
znowu dumny Inter nie dał się wnamewrowac w przepłacanie dumnie sięgnie po jakąś gówno alternatywę z dupy za którą i tak przepłaci
Gdyby nie te kampanie w LM byłoby jeszcze gorzej
Kredens, nic już nas nie złamie w żadne mercato, za dużo przeżyliśmy żebyśmy żałowali to wiele tygodni
No ale Ty musisz zrozumieć że po Zhangu my się będziemy jeszcze lata odkręcać
Ale nas ten Palestra załatwil
Ale my też musimy zrozumieć, że rynek teraz wygląda inaczej Kredens, a niektórzy nawet na SB nie rozumieją czemu ktoś może być wart 50 mln tylko po jednym sezonie
Emocje opadną i życie będzie toczyć się dalej
Nic nie poradzisz Znawca