Ostatnio na forum
-
NOWA KAMPANIA INTERCLUB 2026/27,czyli zapisy do Fanklubu na nowy sezon!
Wisniapl, 23 czerwca, 21:31
-
Czego brakuje Ci na FcInter.pl?
Bodzek, 05 czerwca, 13:10
-
Cristian Chivu (trener)
andyvdm, 22 maja, 16:59
-
Mercato
Jaszczu91, 30 marca, 11:29
-
Ange-Yoan Bonny
Endru, 09 marca, 22:41
Shoutbox
też nie wina działaczy że piłkarze są bez ambicji
A tak to wszystko przegrywamy
Pewnie nic
Ostatni tego typu to chyba Thuram bo za free a z drozszych Pavard o ktorego tez byla telenowela
to może Pavard
wyrwany Dumfries i wymieniane nazwiska to nawet nie połowa jego umiejętności i potencjał też nie za duży
Nie wiem czy Solet jest takim priorytetowym celem w obronie
Kibic chodzi mi o pilkarzy typu Lookmann, Bremer, Palestra, Kone itd.
starego sommera zastępuje duet w którym nikt nie jest obecnie 1 na poziomie klubu jak inter
czyli Inter bez żadnej konkretnej zmiany i wizji
Włoskie kluby nie stać na rozchwytywanych zawodników
Solet to uzupełnienie, Jones jest całkowicie zbedny
Paz byłby celem jeśli do poniedziałku Como by się nie dogadało z Realem. Dogadało się więc nie ma tematu
teraz spodziewam się że przyspieszymy w temacie Solet / Jones
w LM*
Solet provedel i Jones w takim razie to kiepskie plany jak na mistrza Włoch deklarującego chęć walki w
Swoja droga to kiedy my ostatnio zrobilismy transfer rozchwytywanego zawodnika? Wszystkie nasze transfery to uzuplelnienia jak Bonny czy LH, lub transfery gosci ktorym nikt za bardzo sie nie interesowal typu Akanji
no Paz to było takie marzenie Interu
Bez przesady
Jaka przebudowa planów, bo Palestry nie kupiliśmy?